fbpx
Перейти до вмісту

Щастя Тельців, успіхи Терезів та магнетизм Раків: докладний гороскоп на 7 січня

Астрологи розповіли, що очікується від цього зимового дня

ОВНИ

ОВНИ, вам цей час символізує підкорення вершин, раніше неприступних. Наразі необхідно відмовитися від вичікувальної позиції та почати діяти.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ — заради досягнення мети готові до досить ризикованих дій. Ваша ґрунтовність спростить завдання. Імовірні витрати на щось необхідне.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ можуть настільки захопитися аналізом недавніх подій, що забудуть про справи сьогоднішні. Ваші плани вимагають від вас оновлення знайомств.

РАКИ

РАКІВ чекає багатообіцяюча зустріч і винятково важлива розмова. Посилюється особистий магнетизм, отже спілкування з оточуючими може мати далекосяжні наслідки.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ може з’явитися покровитель або особа, чиї завдання збігаються з вашими. Співпраця з такою людиною могла б розширити ваше бачення ситуації.

ДІВИ

ДІВ від обраного завдання відволікатимуть думки про привабливі можливості в якійсь іншій сфері. Багато хто схиляється до отримання нових переживань, а освоєння невідомих просторів здається тим часом особливо привабливим.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ доб’ються успіхів у творчості. Якщо відчуваєте, що енергії на все не вистачає, не беріться за проекти, що втратили свою актуальність до сьогоднішнього дня.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ спадуть на думку романтичні фантазії, які варто негайно втілити в життя.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ відчують піднесення, яке сприятливо позначиться на захопленнях та інших особистих справах. Саме від вас залежатиме емоційне тло при спілкуванні з оточуючими.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГОВ про те, що залученість у занадто велику кількість справ загрожує виснаженням енергетичних ресурсів. У цілому нині становище планет сприяє поліпшенню матеріальних справ.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ виграють, вдавшись у роботі до добре вивчених методів. Доведіть до досконалості те, що вмієте. Цей період відзначений підвищенням інтуїтивних здібностей.

РИБИ

У РИБ є сприятливий день для подорожей, відвідування нових місць. Приділіть більше уваги своєму здоров’ю: не послаблюйте організм нездоровою їжею.