fbpx

Щедрість Левів, тривоги Дів та зустрічі Терезів: докладний гороскоп з 19 по 25 грудня

Астрологи визначили, що чекає на знаки зодіаку цього тижня.

У ОВНІВ вигідно виявляться лідерські якості. Однак якщо ваш натиск вийде за межі розумного, це може обернутися проти вас. Відчуття свята підштовхує до авантюр.

У ТЕЛЬЦІВ ділова поїздка буде успішною: ви зараз здатні легко керувати людьми та обставинами. Вітається прагнення до новизни та експериментів. Багато хто отримає приємну звістку.

БЛИЗНЮКАМ піднесений настрій сприяє успіху у справах, народжуються нові ідеї про спільний бізнес. У деяких відбудеться знайомство, яке відкриває перспективи кар’єрного просування.

РАКИ мають гарний час для подорожей, колективних заходів. Багатьом давно настав час зміцнити старі зв’язки, відвідати родичів і друзів. Якщо оточуючі будуть шукати вашої поради, постарайтеся допомогти.

ЛЕВИ, схоже, ви надто захопилися своїми планами та забули про почуття тих, хто поруч. Дуже добре зараз робити подарунки, виявляти щедрість та демонструвати розуміння чужих слабкостей.

ДІВИ, у вас цей період пов’язаний з відпусканням спогадів, що турбують душу. Участь у спільних проектах надасть багато матеріалу для роздумів, відкриє нові можливості.

ТЕРЕЗИ, вам слід якнайшвидше розібратися з відкладеними справами. Будьте уважні, укладаючи угоди та домовляючись, легко піддаєтеся сторонньому впливу.

СКОРПІОНАМ початок тижня підходить для будь-якої діяльності, так чи інакше пов’язаної з підбиттям підсумків та завершенням. Не полінуйтеся ще раз все ретельно перевірити перед тим, як приймати остаточне рішення.

СТРІЛЬЦІ, можливо, вам доведеться об’єднати свої зусилля з зусиллями партнерів, щоб швидше досягти бажаного результату. Можливі несподівані кроки із боку старих знайомих.

КОЗЕРОГАМ доведеться докласти чимало зусиль, щоб зняти напругу, що виникла. Це час підвищеної емоційності та вразливості, ведення справ. Можливі вигідні фінансові угоди.

ВОДОЛІЯМ рекомендується використовувати свої здібності для повнішого самовираження та захоплення нових територій. Хороший період для різноманітних видовищ.

РИБИ, гарний період для людей, які задумали зробити якнайбільше. А тим, хто вирішив залягти у сплячку, рекомендується внести поправки до своїх планів. Ваші здібності будуть гідно оцінені.

You cannot copy content of this page