fbpx
Перейти до вмісту

Щедрий повний місяць 16 лютого: які подарунки долі отримають знаки зодіаку?

16 лютого, о 16:56, відбудеться Повний місяць у Леві. Воно подарує потужний заряд оптимізму. Вам захочеться бути в центрі уваги, любити та бути коханим, грати з дітьми та займатися творчістю. На багатьох у цей час чекають приємні сюрпризи. Яких же результатів у цей час можна досягти?

Овни

Ви більше всіх інших знаків зможете повною мірою відчути цей Повний місяць. Зараз ви зможете багато досягти як у коханні, так і у творчості. Спілкування з дітьми також принесе багато радості та задоволення. Цей час чудово підходить для того, щоб розпочати новий проект.

Тельці

Зараз ви зможете багато досягти у себе вдома. Не виключено, що ви зможете створити затишну теплу атмосферу в сім’ї. Ваш емоційний стан залежатиме від атмосфери у сім’ї. Інтереси родичів ви ставитимете вище своїх власних. Можливо, вам вдасться приготувати якесь дуже смачне блюдо.

Близнюки

Вам вдасться багато добитися у викладанні або у навчанні, зборі та передачі інформації, а також у літературній праці. Якщо ви намітили подорож, вона буде успішною. Також ви можете зайнятися своїм здоров’ям, потроїтися на роботу в таксі, бібліотеку або службу доставки.

Раки

У цей час ви можете багато чого досягти у фінансовому плані. Головне, яскраво проявляти себе, і тоді гроші ллються рікою. Зараз ви можете знайти нові джерела доходу, змінити роботу або отримати збільшення зарплати.

Леви

У лютому 2022 року ви зможете досягти успіху скрізь, якщо проявлятиме активність, ініціативу та лідерські якості. Зараз ви зможете будь-кого повести за собою. Важливо наголосити на самопрезентації і на власному іміджі. Діви У цьому місяці ви зможете досягти успіху в заняттях музикою, живописом, іноземними мовами чи благодійністю. Це слушний час для того, щоб поринути в окультизм або езотерику.

Терези

Повня у Львові подарує вам можливість відновити стосунки з колишніми друзями або знайти нових однодумців. Ви зможете досягти хороших результатів у командній роботі чи у політиці. Зараз слушний час для того, щоб мріяти або планувати.

Скорпіони

У цей час ви багато чого зможете досягти у сфері професійної реалізації. Також зараз ви можете досягти будь-яких своїх цілей. У кар’єрному зростанні вам може допомогти батько, чоловік чи начальник. Не виключено, що вам вдасться оформити громадянство або дозвіл на проживання в іншій країні.

Стрільці

Зараз ви зможете досягти бажаного у релігійній, місіонерській, письменницькій чи видавничій діяльності. Ви можете успішно викладати, займатися зовнішньоторговельною або туристичною діяльністю.

Козороги

У цей час ви можете заробити добрі гроші. Не виключено, що вони дістануться вам у спадок. Також ви можете взяти позику у банку або запозичити їх у чоловіка. Вам можуть нарахувати пенсію чи дивіденди. Не виключено, що ви зможете роздобути їх із ризиком для життя. Можливі добрі результати в точних науках чи езотериці.

Водолії

Зараз ви можете досягти хороших результатів у партнерстві. Ви зможете укласти вигідну угоду, виграти судовий процес або зайнятися публічною діяльністю. Також це вдалий час для заручин або шлюбу. Ви можете успішно консультувати, вести переговори та підписувати договори.

Риби

Повня у Леві принесе вам успіх у повсякденних справах. Зараз ви дуже добре виконуватимете свої обов’язки на роботі та вдома, дбатимете про колег та членів сім’ї. Ви зможете навести лад у справах, у голові та у квартирі.