fbpx

Що чекає на нас у березні 2024 — гороскоп від професійного астролога

У березні ми насолоджуватимемося плодами того, чого досягли за минулі дванадцять місяців, і втілюватимемо в реальність новаторські ідеї та сміливі мрії. Ми відпустимо свою фантазію, дозволимо їй панувати і на її основі побудуємо щось нове і унікальне. Вперше за величезну кількість часу ми матимемо реальну можливість казку зробити реальністю.

Овен (21 березня – 20 квітня)

В роботі та фінансах 

Овни, ви в березні плавно пливтимете за течією у всьому, що стосується побуту та відносин з близькими, віддасте їм кермо влади в господарстві, у виборі дозвілля, навіть у плануванні якихось заходів. А все тому, що в діловій сфері на вас чекає якийсь важливий і новаторський почин, реалізація якого ще зовсім недавно здавалася чимось фантастичним. Велика ймовірність, що зникнуть якісь рамки та обмеження і ви зможете повною мірою здійснити свій грандіозний задум. До того ж очікується якась нова співпраця, яка згодом цілком здатна перерости у тісні дружні взаємини чи навіть у кохання.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня частіше хочеться чисто пасивного відпочинку, проте на вас чекає чимало і всього того, що заряджає новими ідеями і надихає на якісь звершення; і так, близькі регулярно стануть обумовлювати ваше дозвілля. Після ж 19-го числа істотно зросте фізична активність, не виключено, що ви займатиметеся чимось енергійним, але з нальотом романтики.

 • Дні для важливих дій: 11, 12 березня
 • Обережніше на поворотах: 1, 2, 8, 15, 16, 23, 29, 30 березня

Телець (21 квітня – 20 травня)

В роботі та фінансах 

Тельці, у березні можливий внутрішній конфлікт між матеріальною зацікавленістю та лінню. Не виключено, що якісь нововведення на роботі змусять вас мріяти про спокійне життя, і, якщо у вас є міцні накопичення, ви просто візьмете паузу у своїй трудовій діяльності. Ну а якщо ви собі такого дозволити не можете, доведеться якось підлаштовуватися, і багато в чому успіх адаптації залежатиме від того, чи є у вас хобі, яке примиряє з дійсністю, і близькі люди, які завжди підтримують вас, – саме завдяки приватній. життя ви зможете подолати неугодну вам ділову ситуацію і в результаті отримати з неї користь. А ще цього місяця на вас чекають якісь особливі позитивні події.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня дозвілля буде плавним, цілком імовірно, що ви відправитеся в якусь релаксаційну поїздку або заглибитеся у вивчення того, що пов’язане з містикою, таємницями, непізнаним; чекають на вас і відверті розмови з тими, кому довіряєте, і це зіграє роль психотерапії. Після 19-го числа дозвілля диктуватимуть якісь обставини.

 • Дні для важливих дій:: 4, 13, 14, 18 березня
 • Обережніше на поворотах: 5, 19, 26 березня

Близнюки (21 травня – 21 червня)

В роботі та фінансах 

Близнюки, у березні на вас чекає якийсь фантастичний професійний проект, який відкриє перед вами безліч різних доріг та можливостей, допоможе в чомусь подолати стагнацію, виведе з якогось не дуже приємного для вас стану або зі складної ситуації. Правда, будьте готові до того, що доведеться пересилувати власну лінь і регулярно стикатися з чиїмись ірраціональними негативними емоціями. Крім того, ви нарешті розрахуєтеся з якимись моральними чи матеріальними боргами, і це дозволить вам планувати якесь великомасштабне починання. При цьому можливі численні суперечки та різкі перепади настрою.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня вам настійно рекомендується триматися подалі від усього того, що має відношення до шкідливих звичок і нездорових уподобань, – потурання цьому негативно позначиться на вашому організмі і на протязі ваших справ, не варто надмірно відвертатися з оточуючими. Після 19-го числа на вас чекає здійснення того, в реальність чого ви самі не дуже вірите.

 • Дні для важливих дій: 15, 16 березня
 • Обережніше на поворотах: 7, 14, 21, 28 березня

Рак (22 червня – 22 липня)

В роботі та фінансах 

Раки, вам у березні чекає дуже комфортна робота над проектом, на який ви довго чекали. Можливо, це продовження чогось розпочатого раніше, проте там буде величезна кількість змін, і це зробить те, що відбувається, дуже цікавим і навіть веселим. Щоправда, з другої декади якісь нововведення змусять вчитися чогось нового, і це вирве вас із зони комфорту, але навчання принесе додатковий прибуток. Крім того, цього місяця ви можете зважитися на щось таке, до чого давно подумки готувалися, і зірватися в якусь запаморочливу поїздку, яка тільки вдасться до ділової, а насправді матиме глибоко особистий характер.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня дозвілля буде дещо відстороненим від реальності, можливо, ви проведете його «десь не тут», не там, де знаходиться ваша фізична оболонка, – пориньте у книжкові чи кіношні фантастичні світи, у комп’ютерні ігри чи у віртуальне спілкування . А ось після 19-го числа дозвілля стане не просто активним, він піде на подолання ваших уявлень про себе.

 • Дні для важливих дій: 4, 14, 18, 28 березня
 • Обережніше на поворотах: 9, 23 березня

Лев (23 липня – 22 серпня)

В роботі та фінансах 

Леви, ви в березні на основі чогось старого і через розрив якихось шаблонів, обставин, подолання власних блоків можете почати щось нове, те, про що багато мріяли. Так, легко не буде, але та людина, якій ви довіряєте, допоможе і в усьому підтримає, а отже, ви впораєтеся. Чекає на вас і якийсь дивний діловий проект, який також передбачає вихід за межі того, що ви робили раніше, і знову величезну роль відіграє той, хто у вас вірить. А ще можуть прийти гроші від чогось такого, чим ви займалися колись, окупляться якісь матеріальні та моральні вкладення, ви отримаєте дуже відчутну подяку за те, що для когось зробили.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня дозвілля буде присвячено реалізації якихось фантазій і тому виду творчості, яким ви захоплюєтеся вже дуже довго; Якоїсь миті сюди ж додасться і щось таке, що тісно пов’язане з дорогою вам людиною. Після ж 19-го числа на вас чекає нова активність, яка виявиться диво як хороша, тому що допоможе перезапустити якісь процеси.

 • Дні для важливих дій: 20, 21 березня
 • Обережніше на поворотах: 2, 16, 23, 26 березня

Діва (23 серпня – 22 вересня)

В роботі та фінансах 

Діви, у березні якісь обставини підштовхнуть вас до змін у діловій сфері, і це допоможе вийти на зовсім інший професійний рівень, стати в чомусь більш вільною людиною, розширити межі свідомості та сфери діяльності. Можливе і співавторство, яке виявиться вигідним та цікавим. До того ж важливу роль відіграє хтось або щось, що з вами вже давно, – якась особлива і набута багато років тому навичка, людина, яка продовжує вас чогось вчити, друг чи компаньйон, який підтримує ваші починання. При цьому варто пам’ятати, що ваші вороги цього місяця – відкладання справ на потім і надмірна зацикленість на дрібницях.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня варто утриматися від того, що може завдати шкоди організму: від переїдання та шкідливих звичок, особливо тих, що призводять до спотвореного сприйняття дійсності; а ось попрацювати над якимись не найкращими вашими якостями не завадить. Після 19-го числа вам доведеться реалізувати щось таке, що ви почнете обмірковувати ще в другій декаді місяця.

 • Дні для важливих дій: 6, 20, 23, 24, 27 березня
 • Обережніше на поворотах: 7, 8, 14, 21, 22, 28, 29 березня

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

В роботі та фінансах 

Терези, на вас у березні чекає щось таке, що виведе на той рівень кар’єри або життя взагалі, про яке ви мріяли. Не виключено, що остаточно кане в минуле те, що довго змушувало вас напружуватися і чогось позбавляло, і це відкриє перед вами безліч нових доріг. І хоча відлуння цього продовжуватиме впливати на вас, вони вже нічому не завадять. Крім того, цього місяця особисто для вас буде багато поворотних ситуацій, і ви нарешті зумієте скористатися тими можливостями, які пропустили раніше, причому велика ймовірність, що все це торкнеться кожної сфери вашої життєдіяльності. Варто пам’ятати: ваш єдиний ворог зараз – ваші власні рефлексії, які вилізуть після 19 числа.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня дозвілля обіцяє бути розслабленим і дуже комфортним, повним спілкування з давніми друзями, тими приємностями, які вам дорогі, якимись сентиментальними та романтичними заняттями, чимось красивим та смачним. А ось після 19-го числа ви можете стати на шлях самообмежень, щоб досягти якоїсь важливої мети.

 • Дні для важливих дій: 2, 8, 9, 15, 16, 27, 30 березня
 • Обережніше на поворотах: 3, 5, 10, 17, 19, 31 березня

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

В роботі та фінансах 

Скорпіони, ви в березні можете поставити у пріоритет те, що відбувається у приватній сфері та особисто з вами, на якийсь момент навіть відсунувши роботу на задній план. Не виключено, що до цього вас підштовхнуть якісь ваші фантастичні бажання та особливий стан розслабленості. Втім, після 19-го числа візьме гору впертість, ви згадаєте про поставлені деякий час тому амбітні цілі і почнете активно їх досягати, подолавши апатію і щось таке, що категорично не влаштовує вас у діловій сфері. Хоча активність і не завадить вам продовжити займатися тим, що стосується вас, і робить вам добре. Крім того, цього місяця опрацювання якихось особистісних якостей допоможе почати те, що давно вас дуже приваблює.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня буде багато розслабленого дозвілля, без жодної напруги: ви займетеся чимось таким, що «відтягує», допомагає дистанціюватися від неприємних думок. Після 19-го числа захочеться бадьорості, і ви, швидше за все, багаторазово збільшите фізичні навантаження.

 • Дні для важливих дій: 2, 5, 27, 28 березня
 • Обережніше на поворотах: 15, 18, 22, 25 березня

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

В роботі та фінансах 

Стрільці, ви в березні можете з головою піти в роботу і в новий, дуже цікавий і перспективний для вас проект, який дає безліч можливостей і дозволяє використовувати якісь надзвичайно захоплюючі технології. Імовірна та активна колективна діяльність, яка подарує вам до того ж і якісь ідеї як для професійної, так і для креативної самореалізації. А от на приватному рівні – у побуті та в міжособистісному спілкуванні – не виключені складнощі у вигляді конфліктів, суперечок, небажання займатися господарськими та комунальними питаннями; Час на вирішення життєвих проблем краще знайти, інакше вони накопичаться і негативно вплинуть на багато.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня на дозвіллі варто уникати спілкування з скигликами та песимістами, ханжами та тими, хто у вас не вірить; небажано вживати алкоголь та налягати на солодке; а ось подивитися на своє хобі під цікавим кутом та модифікувати це заняття не завадить. Після 19 числа несподівані, але позитивні результати дасть спорт.

 • Дні для важливих дій: 2, 4, 21, 28, 30, 31 березня
 • Обережніше на поворотах: 13 березня

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

В роботі та фінансах 

Козерога, ви в березні якось дуже плавно і комфортно увійдете в якісь нововведення на роботі, підлаштуєтеся під те, що, як вам здавалося раніше, ви не приймете ні за що і ніколи, і це допоможе вам отримати якісь чудові бонуси та особливе місце у перспективному проекті. Чекає на вас і придбання або здобуття чогось такого, що зробить досягнення якихось цілей простіше, швидше та зручніше. Імовірний і вояж, який, будучи діловим, принесе щось і гаманець, і душу. Крім того, вам цього місяця доведеться змінити свої звички або принципи – ви відмовитеся від того, що себе зжило.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня очікується спокійне релаксаційне дозвілля, яке допоможе відновити сили, позбутися поганих думок і наповнитися відчуттям передчуття чогось чудового; до того ж не виключена поява нового конфідентора, друга із кредитом довіри. Після 19-го числа ви можете взятися за свою фізичну та (або) інтелектуальну форму, кинути собі виклик та ініціювати якесь дуже напружене заняття.

 • Дні для важливих дій: 5, 6, 16 березня
 • Обережніше на поворотах: 4, 11, 18, 21, 25 березня

Водолій (20 січня – 18 лютого)

В роботі та фінансах 

Водолії, вам у березні доведеться займатися якимось важливим і навіть знаковим проектом, який стане для вас нагородою за багато минулих поневірянь і невдач. Він забезпечить відмінну самореалізацію та збільшення професійної майстерності та рейтингу, відкриє нові двері та примирить вас із людьми, які до цього якось не дуже вас розуміли. Ви позбавитеся багатьох проблем і зможете набагато вільніше ініціювати як щось велике, так і дрібні, але в результаті справи і заняття, що складаються у велику картину. Ви щось зміните у своєму зовнішньому вигляді, причому завдяки тому, що від чогось звільнитеся – можливо, від впливу якоїсь догматичної людини.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня ви, швидше за все, часто віддаватимете дозвілля усамітненню і тим заняттям, які ховають вас від дійсності: вам знадобиться перепочинок у вирі того, що відбуватиметься у діловій сфері, та відпочинок від численних контактів та розмов. Після 19-го числа з’явиться потреба в «рухові», в активному творчому та соціальному самовираженні.

 • Дні для важливих дій: 2, 7, 8, 9, 13, 16, 20, 27 березня
 • Обережніше на поворотах: 3, 10, 17, 31 березня

Риби (19 лютого – 20 березня)

В роботі та фінансах 

Риби, ви в березні можете влитися в якийсь колективний і масштабний проект, що, у свою чергу, принесе вам дуже багато різних позитивних речей і бонусів. Швидше за все, завдяки йому ви зможете розкрити свій потенціал, обзавестися новими, потрібними вам зараз знайомствами, реалізувати ті свої задуми, які раніше самі не сприймали всерйоз, тому що не були впевнені, що зможете це зробити. Крім того, на вас перестане впливати щось з далекого минулого, ви звільнитеся від влади та думки людини, яка колись формувала вашу особистість, і це зробить вас більш розкутою, ви більше повірите в себе та у свої можливості.

Відпочиваємо та розважаємось

З 1 по 19 березня ви на дозвіллі реалізуєте безліч своїх бажань, знайдете спосіб практично повністю позбутися втоми і відновити сили, часто проводитимете час з дуже цікавими на даному етапі для вас людьми. Після 19-го числа дозвільні заняття часто пропонуватиме і обумовлюватиме якийсь дуже енергійний друг чи колега.

 • Дні для важливих дій: 7, 9, 11, 14, 21, 22, 28 березня
 • Обережніше на поворотах: 13, 20, 27 березня

You cannot copy content of this page