fbpx

Що чекає на нас у листопаді 2021? Гороскоп від професійного астролога

У листопаді ми рішучіше розбиратимемося зі справами, проблемами, відносинами з оточуючими, на чільне місце ставитимемо виключно власну думку, ризикувати заради прибутку і просто для того, щоб відчути повноту буття. А ще ми глибше пізнаємо людей і себе, що допоможе вибрати правильний напрямок діяльності та правильний тон у спілкуванні з тими, хто нам дорогий чи корисний.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни, ви в листопаді зробите багато з того, що давно планували, – це стосується і побутових справ, і амбітних звершень на професійній ниві, і складних розмов з тими, кого ви довго тримали поруч. із собою із жалю.

Не виключені великі придбання, причому деякі з них виявляться спонтанними і ризиковими, а інші ви зможете зробити завдяки щасливому збігу обставин. Чекають на вас і психологічні експерименти – над собою, над близькими друзями, родичами та колегами, і це багато змінить у вас та навколишньому просторі.

У період з 1 по 21 листопада дозвілля обіцяє бути екстремальним – з якимись не дуже традиційними розвагами, з виходом за рамки пристойності чи бюджету, із залученням людей, яких ви просто хочете перевірити на міцність. Після ж 21-го числа прийде черга дружніх гулянок і щедрого шопінгу, читання пригодницьких романів і колективних забав, в яких ви не раз отримаєте перемогу, що пестить самолюбство.

 • Дні щастя: 7, 9, 14, 15, 16 листопада
 • Обережніше на поворотах: 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27 листопада

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тільці, у листопаді потрібно бути обережнішими з людьми, з якими вас пов’язують споріднені зв’язки або комерційні інтереси: і ті й інші індивіди можуть спробувати поживитися за ваш рахунок, виставити вас у невигідному світлі у важливих для вашої репутації ситуаціях, хитрістю залучити до якихось збиткових авантюрах.

Небажано розпочинати великі проекти, в яких основою є ваші власні кошти, і вкладатись у те, що хтось рекламуватиме вам як надзвичайно прибуткове у віддаленому майбутньому. Та й здоров’я краще б поберегти.

У період з 1 по 21 листопада постарайтеся уникати не тільки тих розваг, які так чи інакше пов’язані з ризиком, а й сеансів глибокого самокопання та всього альтернативного класичному: знань, медицини, спілкування з людьми, які своїми висловлюваннями можуть похитнути вашу картину світу. Після 21-го числа вельми позитивний вплив на вас зробить старий друг і те хобі, яке дозволяє більше рухатися та вдосконалювати комунікативні навички.

 • Дні щастя: 12, 17, 18 листопада
 • Обережніше на поворотах: 9, 16, 23 листопада

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюки, ви в листопаді нарешті зважитеся на щось таке, на що раніше не вистачало сміливості або гарного, здорового нахабства. Зумієте підібрати правильний ключик до людини, чий вплив на оточуючих вам краще контролювати, тому що воно може допомагати вам, так і шкодити.

Придбаєте щось таке, чого давно хотілося, але через когось близького ви сумнівалися у раціональності та потребі цієї покупки. Можливо, не цілком стандартними методами досягнете підвищення зарплати або різко зміните роботу, пішовши туди, де, на вашу думку, вам зараз саме місце.

У період з 1 по 21 листопада ви на дозвіллі можете вступити до спільноти, яка порушує якісь загальноприйняті правила, що займається чимось таким, на що дуже косо дивляться обивателі. І взагалі, цього місяця зросте потреба в ризику, це виллється і в якісь дещо неадекватні забави, і в дивні релаксаційні практики, а після 21 числа ще й у щось таке, що пов’язано з подорожами у великій компанії.

 • Дні щастя: 3, 20, 21 листопада
 • Обережніше на поворотах: 4, 11, 25 листопада

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки, ви в листопаді будете навмисно чимось ризикувати і жертвувати, завдяки чому зумієте багаторазово збільшити свої доходи та накопичення. Вам належить користуватися можливостями, що тільки-но підвернулися, і впритул займатися тим, що давно планували і/або довго відкладали.

Вас зведуть з людьми, які, будучи співзвучними вам у деяких аспектах світогляду та світосприйнятті, багато чому вас навчать, підтримають у якихось майже авантюрних починаннях. До того ж ви дізнаєтеся багато нового про тих, з ким дружні, про себе та свої справжні бажання, про плани на вас когось впливового.

У період з 1 по 21 листопада не виключені якісь майже містичні забави, ви можете поринути в якийсь вигаданий світ, прочитати щось або взяти участь у хорор-квесті.

А ще з’явиться потреба в шопінгу щодо купівлі пікантних дрібничок – частин одягу, які приховані від сторонніх очей. Після 21-го числа ймовірний цікавий вояж з тим, кого ви вважаєте своїм однодумцем.

 • Дні щастя: 4, 8, 15, 18, 22, 24, 25 листопада
 • Обережніше на поворотах: 9, 13, 27 листопада

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви, ви в листопаді, можливо, будете незадоволені багатьма оточуючими, а тому віддасте перевагу мінімізувати пряме спілкування і повністю поринути в роботу, виходячи за якісь звичні рамки, шукаючи нові способи самовираження, виконання посадових обов’язків, впливу на клієнтів, компаньйонів, начальство чи цільову аудиторію.

Не виключені й непередбачені витрати, а також суперечки з тими індивідами, які чомусь вважають, що ви їм щось винні. Втім, у третій декаді відносини з найближчими людьми вирівняються, і завдяки цьому основна частина справ піде веселіше.

У період з 1 по 21 листопада вам настійно рекомендується не потурати таємним порокам – все це негативно позначиться на самопочутті; віддайте перевагу тим дозвіллям, які розслаблюють, занурюють у стан умиротворення, але не шкодять організму. Після 21-го числа буде багато дружнього спілкування, від якого ви отримаєте справжнє задоволення.

 • Дні щастя: 24, 25, 26 листопада
 • Обережніше на поворотах: 6, 13, 20, 27 листопада

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви, ви в листопаді поставите в основу свої амбіції, матеріальні бажання та духовні потреби , а ось інтереси будь-кого з оточуючих засунете на двадцять п’ятий план. Все це в результаті непогано позначиться на вашому кар’єрному та особистісному розвитку і змусить близьких ще більше поважати вас і зважати на вас у тому, у чому раніше вони це робити не вважали за потрібне.

До того ж можуть збільшитися ті доходи, які ви отримуєте регулярно, ви станете дорожчим працівником, ймовірні статусні покупки та набуття неоднозначних союзників.

У період з 1 по 21 листопада можливі перепади настрою, через які ви періодично скасовуватимете якісь дозвільні плани, пов’язані зі спілкуванням з друзями та родичами, і віддаватимете перевагу усамітненню або якимось забавам там, де дотримується повна приватність, а таємні бажання відвідувачів виконують спеціально навчені люди. Після 21-го числа краще уникати активних розваг.

 • Дні щастя: 1, 3, 10, 24, 28, 29 листопада
 • Обережніше на поворотах: 5, 11, 19, 26 листопада

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези, ви в листопаді, можливо, перестанете соромитися якихось своїх амбіцій і намагатися подобатися всім оточуючим, вам набридне дотримуватися чужих інтересів, і ви вирішите подумати про себе, ініціювавши щось таке, що вигідно вам, але навряд чи потішить когось іншого.

Ви станете різкіше і жорсткіше, самостійніше, у вас сильно зменшиться лояльності та дружелюбность. У зв’язку з цим цілком ймовірно звуження кола спілкування, як і на краще: з вами залишаться ті, хто вас по-справжньому цінує.

Очікується цього місяця і якась важлива персональна для вас подія, яка виведе вас на новий особистісний рівень (щоправда, спочатку будуть і сумніви, і моральний дискомфорт).

У період з 1 по 21 листопада дозвільні забави можуть виявитися дещо фривольними, пов’язаними з пороками, азартом, потуранням якимось не дуже правильним уподобанням. Після 21-го числа вам принесе задоволення якийсь публічний захід, ймовірні та якісь конкурси, змагання, колективні ігри.

 • Дні щастя: 3, 6, 12, 29 листопада
 • Обережніше на поворотах: 23 листопада

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони, листопад – ваш місяць. Ви досягнете неймовірних успіхів у всьому, за що візьметеся з справжнім ентузіазмом і прицілом на віддалене майбутнє. Багато обставин стануть складатися найкращим для вас чином, а люди намагатимуться надавати вам всебічну підтримку і вкотре не нервувати.

Зросте кількість людей, що підпали під вашу магнетичну чарівність. Очікується і зростання доходів. До того ж ви повинні спробувати свої сили в якихось проектах, для оптимальної реалізації яких просто необхідні саме ваші характерні особливості та професійні якості.

У період з 1 по 21 листопада ви на дозвіллі зумієте поєднати і задоволення, і розвиток деяких ваших навичок, і якусь користь – для організму, для взаємин з оточуючими. Після ж 21-го числа зросте потреба у фізичній активності, а момент змагання додасть радості від занять; не виключено і шопінг, на якому ви придбаєте щось для хорошого друга.

 • Дні щастя: 4, 9 листопада
 • Обережніше на поворотах: 1, 5, 12, 15, 19, 22, 26, 29 листопада

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці, вам у листопаді доведеться підготуватися до чогось дуже важливого для вашої кар’єри та для зміцнення вашого матеріального чи соціального становища. Не виключені і спірні, дивні, конфліктні, але дуже прибуткові проекти, і ситуації, в яких вам доведеться відступити від принципів, правил, колишніх домовленостей.

Чекають на вас і якісь поїздки, найчастіше незаплановані, викликані якоюсь необхідністю, проте при цьому дуже захоплюючі та ті, що дають їжу для розуму. А ще вам буде потрібна підтримка чи схвалення когось зі складним характером.

У період з 1 по 21 листопада на дозвіллі буде багато азарту, інтелектуальних суперечок та ризикових забав, суперництва у якихось колективних іграх; ви з несподіваного боку дізнаєтесь друзів, захопитеся чимось таким, що раніше здавалося вам дуже дивним, а ось якийсь звичний релакс залишите в минулому. Після ж 21-го числа ви можете вигадати якусь нову розвагу, в яку втягнете не тільки друзів, а й рідню.

 • Дні щастя: 4, 6, 7, 18 листопада
 • Обережніше на поворотах: 10, 17 листопада

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козороги, ви в листопаді не раз задумаєте щось, що передбачає ризик, конфронтацію з оточуючими, використання дивних ресурсів і не цілком звичних методів, і отримаєте від цього не тільки прибуток, а й колосальне задоволення.

Зросте ваш вплив на інших людей, ви знайдете управу на того, хто довгий час вам чимось протистояв і тим самим заважав досягати оптимальних результатів і мати те, що хочеться. На вас чекають покупки, які додадуть вашому житлу статусу, безпеки, родзинки. Багато ваших побутових і професійних починань принесуть подвійні плоди.

У період з 1 по 21 листопада ви на дозвіллі часто схилятимете друзів чи рідних до заняття, яке, як вам здається, не тільки допомагає розвивати якісь цінні якості, а й множить ваш вплив на цих людей. Після ж 21-го числа вже ті, хто входить у ваше ближнє коло, стануть визначати ваше дозвілля, підкидати ідеї для релаксації та розваг, втягувати вас у якісь забави.

 • Дні щастя: 9, 16 листопада
 • Обережніше на поворотах: 1, 4, 11, 15, 18, 22, 25, 29 листопада

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії, листопад може виявитися складним і конфліктним, буде кілька непорозумінь і складних подій, що не раз змусить вас засумніватися в тому, що ви все робите правильно.

Комусь доведеться протистояти, обстоюючи свої комерційні інтереси, а з кимось хитро укладати діловий союз, щоб переманити на свій бік та захистити щось таке, що вам дорого. Не виключені й непередбачені витрати, а також невдалі покупки – не варто надто довіряти рекламі та рекомендаціям тих, кого ви погано знаєте. І при цьому в чомусь по-справжньому важливому і орієнтованому на майбутнє на вас чекає дуже великий успіх.

У період з 1 по 21 листопада краще на дозвіллі віддати перевагу усамітненню або спілкуванню з людиною, яка гарантовано не вплутає вас у неприємності, не змусить відчувати негативні емоції, а ось від колективних забав бажано утриматися. Проте після 21-го числа спільні з друзями ігри, розваги, поїздки допоможуть чудово відпочити і принесуть справжню радість.

 • Дні щастя: 10, 13, 20, 24 листопада
 • Обережніше на поворотах: 7, 14, 21 листопада

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби, листопад для вас буде дуже благополучним, прибутковим, успішним, хоча і доведеться якраз приймати незручні для когось із оточуючих рішення, різко комусь у чомусь відмовляти, демонструвати активну позицію там, де ви раніше з усім погоджувалися і просто пливли за течією.

Очікуються й якісь нові проекти, в яких вам знадобляться інтуїція, знання людської натури, уміння поступово впливати на людей та формування їхньої думки. А ще вам належить зробити цікаву покупку, позбутися якоїсь щомісячної статті витрат, когось проти когось налаштувати.

У період з 1 по 21 листопада дозвілля буде сповнене містики, отримання нових окультних знань, самоаналізу, самопізнання та особистісного зростання; ви зв’яжете якісь минулі пристрасті і бажання, які зненацька з’явилися, станете в якомусь іншому ключі спілкуватися з друзями. Після ж 21-го числа вас може потягнути на якісь спортивні забави, ймовірний пізнавальний вояж, а порозуміння з друзями поменшає.

 • Дні щастя: 12, 13, 14, 22 листопада
 • Обережніше на поворотах: 10, 17, 24 листопада

You cannot copy content of this page