fbpx

Що чекає на нас у лютому 2024 — гороскоп від професійного астролога

У лютому ми привнесемо дещицю новизни в своє життя і в методи досягнення цілей, поставимо власні амбіції на службу чомусь колективному, станемо незалежнішими, причому навіть на глобальному рівні. Нам належить відкривати нові шляхи та особистісні горизонти, і це допоможе домогтися того, чого нам дуже пихато хочеться. У багатьох здійсняться якісь по-справжньому фантастичні мрії.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Справи в професійній діяльності 

Овни, ви в лютому завершите якийсь складний для вас професійний проект або щось таке, що пов’язане з протистоянням, і тим самим відкриєте собі шлях для чогось нового, перспективного, цікавого, що виводить вас на зовсім інший рівень.

Щоправда, у свіжих починаннях не все буде так швидко, як вам би того хотілося, доведеться виявити терпіння, а в чомусь піти на компроміс. Крім того, вас цього місяця чекає якась колективна справа, яка допоможе вам зрозуміти про свою персону щось важливе, поставити нові цілі, звільнитися від якихось рамок та забобонів, насамперед – чужих.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого буде багато нових для вас розваг, захочеться в чомусь випробувати себе, ви розширите своє коло дозвільного спілкування та навчитеся чомусь такому, що передбачає подолання. Після ж 18-го числа з’явиться потреба у більш спокійному відпочинку, ймовірно занурення у якісь вигадані світи: у своє чи чуже мистецтво, у книги та фільми, а також у розмови з людиною, яка водночас і заспокоює та мотивує.

Вдалі дні: 4, 11, 12, 13, 14, 18, 27 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 2, 3, 10, 16, 17, 23, 24 лютого

Телець (21 квітня – 20 травня)

Справи в професійній діяльності 

Тельці, ви в першій половині лютого досягнете чималих успіхів у діловій сфері, придумаєте, як вийти з якоїсь складної ситуації та отримати вигоду із несприятливих зовнішніх обставин, за рахунок некомфортного для вас розриву якихось шаблонів зможете збільшити свої накопичення.

Друга половина місяця може виявитися клопіткою через прагнення оточуючих почати жити по-новому, внести корективи в те, до чого ви звикли і що вас повністю влаштовує. Втім, вже в середині третьої декади ви повністю адаптуєтеся під те, що відбувається, і почнете отримувати від цього якщо і не пряму вигоду, то хоча б задоволення та цікавий досвід.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого ви на дозвіллі, можливо, будете прагнути здійснення якихось вельми амбітних, хоч і не пов’язаних з роботою бажань, однак для того, щоб вони стали реальністю, доведеться не тільки перекроювати якусь ситуацію, але й перебудовувати мислення. Після ж 18-го числа на вас чекає плавний і приємний відпочинок, може, навіть виїзний.

Вдалі дні: 2, 12, 15 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 13, 20, 27 лютого

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Справи в професійній діяльності 

Близнюки, ви в першій половині лютого зможете досягти якоїсь давньої і дуже претензійної професійної мети, станете дорослішою емоційно, чималу роль відіграють наявні у вас ресурси і той авторитет, який ви заробили в ділових колах.

Друга половина місяця принесе вам нові цікаві починання, не виключено, що у вас з’явиться можливість влаштуватися туди, де ви дуже хочете працювати, або ви зробите спільний проект із людьми, якими захоплюєтеся і які займаються тим, що вас дуже приваблює; при цьому можливі численні суперечки з усіма поспіль.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого на дозвіллі буде багато різного спілкування, колективних забав, вам доведеться спробувати щось принципово нове, і це допоможе розкрити у вас якісь особливі якості і навіть таланти. Після 18-го числа не виключений невеликий занепад сил, може потягнути на усамітнення, на ті заняття, які вам через характер не дуже й властиві; до того ж цей період перевірить на міцність якісь дружні стосунки.

Вдалі дні: 17, 18 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 1, 8, 15, 22, 29 лютого

Рак (22 червня – 22 липня)

Справи в професійній діяльності 

Раки, у першій половині лютого не виключені складнощі у діловій сфері, почнеться чи продовжиться якесь протистояння з догматичним та (або) наділеним владою індивідом, можливо, доведеться вкладатися у щось таке, на що ви витрачатися не планували.

Після ж 14-го числа стане легше: зникнуть багато перешкод, ви зможете позбавитися якогось конфлікту, суттєво зросте ваш оптимізм, більше того, стане цілком реальним і здійсненним щось таке, що раніше сприймалося вами як щось фантастичне, бажане, але недосяжне; а ще на вас чекає якийсь чудовий сюрприз.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого ви на дозвіллі активно рватиметеся за якісь рамки, як ситуаційні, так і особистісні, відкриєте в собі щось нове, захопитеся чимось таким, до чого ви довго, хоч і не факт, що усвідомлено, йшли , Так що на вас чекає черговий етап дорослішання, і це принесе цікаві та благодатні плоди. Після 18-го числа відпочинок стане розслабленим, проте це не завадить вам отримувати та перетравлювати новий позитивний досвід та яскраві враження.

Вдалі дні: 5, 8, 12, 15, 19, 21, 22, 26 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 3, 10, 13, 17, 24, 27 лютого

Лев (23 липня – 22 серпня)

Справи в професійній діяльності 

Леви, ви в першій половині лютого активно займатиметеся якимись давніми проектами, чимось звичним, з’явиться і можливість задовольнити амбіції, які ви за великим рахунком приховували навіть від себе, ну або просто не до кінця усвідомлювали; а ще на вас чекає нагорода за щось таке, у що ви довгий час сильно вкладалися – емоційно, фізично, матеріально та (або) у професійному плані.

Друга половина місяця може принести сюрприз у вигляді несподівано відкритого шляху до того, про що ви інтенсивно мріяли, правда, заради того, щоб це дійсно стало вашим, вам доведеться долати себе і якусь інерцію, а головне – ще сильніше вірити в диво.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого на дозвіллі ви, швидше за все, спробуєте нові види творчості чи інноваційні методи мистецького самовираження; не факт, що це приживеться і залишиться у вашому арсеналі, але цікавий досвід ви отримаєте. Після 18-го числа ви присвятите вільний від роботи час досягненню якоїсь фантастичної мети.

Вдалі дні: 11, 21, 22, 23 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 3, 10, 17, 24 лютого

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Справи в професійній діяльності 

Діви, ви в першій половині лютого досягнете серйозних успіхів у діловій сфері, і це допоможе якось по-новому подивитися на своє життя в цілому і поставити якісь особливі цілі, у тому числі безпосередньо з роботою і не пов’язані.

Друга половина місяця принесе починання, до якого ви довго готувалися, ви станете мислити ширше, розсунете рамки своїх знань, досвіду, світосприйняття, проте при цьому ймовірні якісь зовнішні перешкоди через інертність інших людей, і вам доведеться вигадувати, як долати бар’єри і підштовхувати оточуючих до дій, які необхідні, щоб ви могли рухатися далі.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого з якогось давнього захоплення народиться щось принципово нове, і це дуже позитивно вплине і на ваше дозвілля, і на ваше коло спілкування; не виключені і колективні забави, у яких ви проявите себе з несподіваного боку. А ось після 18-го числа може потягнути на щось таке, що штучно розширює свідомість та допомагає подивитися на світ із якогось дивного ракурсу, – скажіть «ні» незаконним та шкідливим речовинам.

Вдалі дні: 25, 26 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 8, 16, 22, 23, 29 лютого

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Справи в професійній діяльності 

Терези, перша половина лютого може виявитися дуже напруженою, в тому числі і через вплив жорстких і вимогливих індивідів, через нав’язану вам необхідність економити якісь ресурси, через нерозуміння якоїсь ситуації, пов’язаної з роботою ; при цьому зовнішні обставини та друзі допоможуть упоратися з деякими труднощами, а головне – добре підтримають вас морально.

Друга ж половина місяця принесе звільнення від того, що пригнічувало, ви зможете почати щось дуже цікаве, буде багато колективних проектів, які принесуть вам моральне задоволення, та й дозволять непогано заробити; ймовірно і збільшення популярності, особливо якщо ви публічна особистість.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого ви відкриєте для себе чимало нових захоплень у дозвіллі, у вас можуть з’явитися друзі, правда, тут варто бути обережнішими: не всі ці люди виявляться безкорисливими. Після ж 18-го числа вам доведеться займатися тим, що давно і повністю сприяє повному релакс, допомагає скинути напругу; чекають на вас і відверті розмови, і вони стануть чудовою терапією.

Вдалі дні: 1, 2, 9, 26, 28 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 4, 11, 13, 20, 25 лютого

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Справи в професійній діяльності 

Скорпіони перша половина лютого обіцяє бути успішною, навіть незважаючи на не дуже сприятливі зовнішні обставини: ви досягнете важливої для вас амбітної мети, збільшите доходи і накопичення, зросте ваш авторитет у значущих для вас колах, ви обзаведетесь якоюсь власністю, причому, можливо, саме завдяки тому, що піде щось таке, що раніше ви вважали своїм.

У другій половині місяця можливі складнощі на роботі через якісь нововведення, у тому числі й технічний характер: доведеться освоювати нові технології, і це ускладнить вирішення повсякденних трудових завдань; втім, ви, найімовірніше, знайдете того, хто вам із цим допоможе.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого ви можете радикально перекроїти сферу своїх розваг та захоплень, спробувати щось таке, чого до цього уникали з дивних причин, зав’язати дружбу з тим, хто завжди вважав за краще триматися від вас подалі. Після 18-го числа на вас чекає тісна взаємодія з тим, кого ви вважаєте найкращим другом, і це стане чудовим релаксом.

Вдалі дні: 29 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 12, 16, 19, 23, 26 лютого

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Справи в професійній діяльності 

Стрільці, вам у лютому доведеться вийти на новий діловий/робочий рівень, і цьому в чималій мірі сприяють сприятливі для вас обставини, ваша власна завзятість у чомусь для вас вкрай важливому, люди, з якими ви будете робити спільний проект і які дуже лояльні по відношенню до вас.

Не виключено, що ви обіймете вищу посаду, і це відкриє перед вами чудові горизонти – особистісні, професійні, територіальні та привабливі щодо спілкування з найцікавішими персонами. Правда, при цьому і через все це в третій декаді можливі сварки з близькими – не вимагайте від них розуміння і не відмовляйте їм у увазі.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого на дозвіллі буде багато всього цікавого, хоча часу на відпочинок може виявитися катастрофічно мало через події у діловій сфері; Проте ви зможете і поспілкуватися з тими, з ким весело, і зайнятися тим, що вас дуже приваблює. А ось після 18 числа вам настійно рекомендується утриматися від будь-яких надмірностей – вони нашкодять.

Вдалі дні: 4, 5, 6, 8, 15 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 7, 14 лютого

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Справи в професійній діяльності 

Козерога, вам у лютому доведеться успішно адаптуватися під нові для вас обставини – цьому чималою мірою сприятиме наявність певних бажань, ваш авторитет у важливих для вас колах, наявні у вас накопичення та чітко складений план.

Завдяки особистісним якостям і ресурсам, що знаходяться у вас у власності, якісь починання, які в інший час були б для вас некомфортними, підуть як по маслу і позитивно вплинуть не тільки на професійну та ділову сфери, а й на те, що відбувається в приватному секторі. Щоправда, все-таки доведеться вчитися чогось нового і впускати у своє життя незнайомих поки що людей.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого на дозвіллі вам можуть запропонувати взяти участь у чомусь такому, чим ви ще ніколи не займалися, а далі все залежатиме від того, наскільки ви цікаві і наскільки вас перестали влаштовувати хобі, що у вас є. Після ж 18-го числа можлива дуже розслаблена і приносить масу задоволень поїздка, а ви виспитеся.

Вдалі дні: 6, 7 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 1, 12, 15, 19, 22, 26, 29 лютого

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Справи в професійній діяльності 

Водолії, вам у першій половині лютого у діловій сфері доведеться розбиратися з якимись офіційними питаннями, закінчувати дуже важливі проекти, виконувати чужі вимоги та домовлятися про щось із високопоставленими персонами, з суворими догматичними особами, з тими, хто сильно відрізняється від вас.

І все це для того, щоб у другій половині місяця мати можливість почати щось по-справжньому для вас значуще, масштабне та доленосне, щось таке, що надовго зумовить ваше існування, ваш професійний шлях, ваш світогляд. А взагалі на вас чекає щось справді грандіозне, якийсь чудовий твіст долі, і це зробить вас щасливішим.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого вам доведеться спробувати багато нових занять для дозвілля, поспілкуватися з величезною кількістю людей і згенерувати масу всіляких ідей, пов’язаних з творчістю, яка, до речі, вийде на недосяжний раніше рівень. Після ж 18-го числа можуть знадобитися більш часті, ніж зазвичай, занурення в те, в чому ви залишаєтеся наодинці із собою.

Вдалі дні: 8, 9, 28 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними: 25 лютого

Риби (19 лютого – 20 березня)

Справи в професійній діяльності 

Риби, ви в першій половині лютого можете зіткнутися з внутрішнім конфліктом: з одного боку, успіхи та відмінні перспективи на роботі, які потрібно буде розвивати, з іншого – бажання стати вільнішим від усього, що напружує, послати все до дідька і просто відпочити; все залежить від вибору, який ви зробите, але краще все ж таки не потурати лінощі і включити на повну потужність амбізіозність і марнославство.

І тоді в другій половині місяця ви почнете щось таке, що стане для вас захоплюючим шляхом, що задовольняє багато ваших потреб, у тому числі й ті, які безпосередньо не пов’язані ні з професією, ні з зароблянням грошей, але не менш для вас значущі.

Відпочинок та розваги 

З 1 по 18 лютого дозвілля обіцяє бути цікавим, сповненим несподіванок і сюрпризів, головне – не поставити все це на чільне місце і не переключитися на те, що відбувається повністю, засунувши роботу і справи на задній план. Після ж 18-го числа на вас чекає щось таке, що допоможе скинути фізичну та моральну втому; можливо, це буде чудова, чудова подорож.

Вдалі дні: 9, 11, 12, 22 лютого
Дні, коли потрібно бути обережними:—

You cannot copy content of this page