fbpx

Що чекає нас у вересні 2021? Гороскоп від професійного астролога

Перші півтори декади вересня ми проведемо, наводячи порядок в думках, паперах, справах, навколишньому просторі, в’їдливо вникаючи в усі робочі та побутові питання, домагаючись якихось нових привілеїв у вигляді пільг, додаткових виплат і інших моральних і матеріальних приємностей. Ну, а потім зробимо все, щоб працювалося комфортно, всі навколо любили і не скаржилися, а краса світу примножувалася.

Овен (21 березня – 20 квітня)

У роботі
Овни, перша половина вересня принесе вам високу ймовірність позитивних змін в побуті, в діловій сфері, у відносинах з людьми, з якими давно відчувалася напруга; не пропустіть те, що саме пливе в руки. Тим більше що все це дуже стане в нагоді після 14-го числа, коли на роботі цілком вірогідні складності, через які отримання гідних результатів в поточних проектах стане дещо проблематичним або, по крайній мірі, не таким простим, як ви звикли.

У відпочинку
У період з 1 по 21 вересня ви на дозвіллі, можливо, спантеличите своєю фізичною формою і особистісним саморозвитком, так що не виключені різноманітні тренінги, початок довгострокового навчання, прокачування ваших талантів.

Після ж 21-го числа краще приділити увагу набуттю і збереженню внутрішньої гармонії, тим заняттям, які дозволяють потім довго перебувати в рівновазі, а ось спілкування з друзями варто строго дозувати: чим менше вони вам за цей час набриднуть, тим більше шансів, що ви з ними не розсваритеся.

 • Прагнемо і насмілюємося 22, 23 вересня
 • Обережніше на поворотах: 3, 10, 17, 24, 25 вересня

Телець (21 квітня – 20 травня)

У роботі
Тельці, ви з 1 по 14 вересня досягнете нових кар’єрних і соціальних висот, істотно поліпшите свою ділову репутацію, обзаведетеся корисними знайомствами і чимось таким, що змусить вас пишатися собою, а оточуючих – стогнати від заздрості.

Після ж 14-го числа настане час удосконалювати взаємини з тими колегами (компаньйонами), з якими ви тісно взаємодієте; наводити порядок в справах, хаос в яких шкодить вашому психологічному стану; витрачатися на щось таке, що прикрашає вас або світ навколо вас.

У відпочнку
У період з 1 по 21 вересня на дозвіллі не виключено активне пізнання і самопізнання, вас буде часто тягнути на рукоділля і на спорт, вам доведеться оновити відносини з тими друзями, з якими ви давно не розмовляли по душах.

Після 21-го числа ви, швидше за все, станете часто вибиратися в якісь культурні заклади і, можливо, займетеся дизайном (інтер’єру або одягу), спробуєте створювати парфум або варити мило – в загальному, знайдете собі естетичне або ароматне хобі.

 • Прагнемо і насмілюємося: 6, 23, 24, 25 вересня
 • Обережніше на поворотах: 7, 14, 21, 28 вересня

Близнюки (21 травня – 21 червня)

У роботі
Близнюки, вам з 1 по 14 вересня настійно рекомендується не дратувати тих, хто вам платить, дотримуватися всіх правил, які ці люди вважають непорушними, всіляко зміцнювати і підтримувати ділову репутацію: будь-яка помилка може вийти вам боком.

Після ж 14-го числа пильної уваги до вашої персони стане в рази менше, а доброзичливості – більше, на роботі не виключено початок комфортного, цікавого, прибуткового проекту, а ось в побуті до 22-го числа цілком вірогідні розтягнуті в часі негаразди, на позбавлення від яких доведеться розщедритися.

У відпочинку
У період з 1 по 21 вересня на дозвіллєвих розвагах ви, швидше за все, будете змушені економити, а тому їх коло значно звузиться; через це ви, можливо, повернетеся до тих занять, які колись закинули, оскільки з’явилося щось більш захоплююче. Після ж 21-го числа дозвілля знову стане повноцінним і колоритним, вас чекають і якісь публічні забави, і шопінг, на якому ви придбаєте щось красиве.

 • Прагнемо і насмілюємося: 5, 12, 26, 27, 28 вересня
 • Обережніше на поворотах: 2, 9, 16, 23, 30 вересня

Рак (22 червня – 22 липня)

У роботі

Раки, з 1 по 14 вересня будь-який ваш труд буде дуже продуктивним, ви зможете багато чого зробити для свого побуту, для родичів, для кар’єрного зростання і матеріального благополуччя; не виключена і якась винагорода, причому, можливо, за торішні заслуги. Після ж 14-го числа не варто в повсякденних справах і на роботі розраховувати на тих, з ким ви зазвичай ділите обов’язки: їх несподіваний настроєвий виверт або бажання догодити ще комусь може вельми вас підвести.

У відпочинку
З 1 по 21 вересня на дозвіллі ви, швидше за все, заглибитися у вивчення якоїсь спеціалізованої або художньої літератури, активно займетеся спортом / фітнесом, будете часто і тісно взаємодіяти з тим, хто є для вас свого роду учителем. Після ж 21-го числа вас стане кидати з крайності, від якихось заспокійливих занять до чогось екстремального; будьте обачнішими і постарайтеся нічим не нашкодити ні фізичному, ні психологічному стану.

 • Прагнемо і насмілюємося: 1, 2, 3, 6, 16, 20, 30 вересня
 • Обережніше на поворотах: 7, 11, 21 вересня

Лев (23 липня – 22 серпня)

У роботі
Леви, з 1 по 14 вересня вам належить вносити будь -то корективи в свої і в чужі проекти; дотримуючись правила, щось оформляти; починати щось таке, що принесе чудові плоди, правда, тільки в тому випадку, якщо ви попадете ініціатору / замовнику, а для цього доведеться слово в слово виконувати те, що він придумав. Після ж 14-го числа праця стане комфортніше, стороннє тиск зникне, очікуються без особливих зусиль додаткові заробітки і значущі для кар’єри і репутації публічні заходи рекламного або дискусійного характеру.

У відпочинку
З 1 по 21 вересня ви на дозвіллі будете доводити до досконалості все, що для вас важливо: результати своєї творчості, інтер’єр вашого житла, ваші знання і вміння; до того ж вам, швидше за все, має бути тісне спілкування з людиною, у якої є чому повчитися.

Після ж 21-го числа вас чекає відмінний релакс, який надовго забезпечить вас внутрішньою гармонією, а ще ви приймете участь в епохальній для друзів події.

 • Прагнемо і насмілюємося: 3, 5 вересня
 • Обережніше на поворотах: 18, 25 вересня

Діва (23 серпня – 22 вересня)

У роботі
Діви, період з 1 по 14 вересня – ваш час, у вас буде виходити все, за що ви візьметеся, прибуток принесуть практично будь-які фінансові та комерційні операції, професійні починання, моральні і матеріальні вкладення, а взаємодія з оточуючими апріорі виявиться взаємовигідною. Після ж 14-го числа важливо показати, що ви надзвичайно цінуєте своїх союзників, помічників, тих, хто постачає вас ресурсами, і тоді добра на вашу адресу стане ще більше.

У відпочинку
З 1 по 21 вересня дозвілля, ймовірно, буде підпорядковане спільній ідеї, наприклад ЗОЖу і поліпшенню самопочуття або отримання чергового ступеня в якомусь навчанні, яке для вас швидше за відпочинок і розвага.

Після ж 21-го числа ви, можливо, придумаєте, як і якесь не цілком стандартне своє бажання здійснити, і на гарячому не попастися; чекають вас і вельми розслаблюючі заняття, які розвантажують голову і вельми ефективно допомагають відновити моральні і фізичні сили.

 • Прагнемо і насмілюємося: 1, 6 15 вересня
 • Обережніше на поворотах: 16, 17, 23 вересня

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

У роботі
Терези, з 1 по 14 вересня важливе не розчаровувати тих, хто вірить в вас, вкладає в вас які-небудь ресурси, довіряє вам значущі проекти. До того ж в цей період і в подальшому багато чого буде залежати від того, чи зумієте ви при виконанні якогось посадового завдання вкластися в термін і при цьому не підкачати з якістю роботи. Після ж 14-го числа вас чекають найважливіші для власної кар’єри починання, які до того ж не зажадають від вас моральної напруги і виходу із зони комфорту, взаємодії з тими, хто неприємний, складного вибору і перманентного прийняття всіляких рішень.

У відпочинку
З 1 по 21 вересня дозвільні заняття принесуть вам якусь користь, хоча ви і будете змушені заради якоїсь мети економити на більшій частині задоволень.

Після ж 21-го числа вас чекають цікаві зустрічі і чудовий шопінг, вам доведеться часто опинятися в центрі уваги і отримувати від оточуючих щось приємне, а головне – ви зумієте здійснити якесь таємне бажання і випробувати від цього найгострішу насолоду.

 • Прагнемо і насмілюємося: 8, 9, 18, 24 вересня
 • Обережніше на поворотах: 5, 7, 19, 21, 26 вересня

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

У роботі
Скорпіони, з 1 по 14 вересня вас, швидше за все, чекає початок якогось навчання, яке найсприятливішим чином позначиться на вашій кар’єрі і на вашому матеріальному становищі; можливі і нові проекти, в яких важливу роль відіграє ваше вміння вправно провертати угоди.

Після ж 14-го числа багато буде залежати від того, наскільки ви чуйні до людей, з якими тісно взаємодієте на роботі і в приватному житті, чи враховуєте ви їх бажання, потреби, психологічні особливості і внутрішній стан: чим уважніше ви до оточуючих, тим більше благ отримаєте.

У відпочнку
У період з 1 по 21 вересня ви, ймовірно, будете суворі до себе і до оточуючих, підпорядкувавши своє і їх дозвілля якомусь вашому великому задуму, спрямованому на самовдосконалення або навіть на якісь випробування з метою стати більш зрілою особистістю .

Після ж 21-го числа ви дозволите собі розслабитися, будете потурати всім своїм бажанням, не відмовляйте собі в гастрономічних «хочу» і в розгульному шопінгу.

 • Прагнемо і насмілюємося: 11, вересня
 • Обережніше на поворотах: 3, 6, 13, 17, 20, 24, 27 вересня

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У роботі
Стрільці, період з 1 по 14 вересня може виявитися важким в діловій сфері: не виключені обмеження там, де до цього ніхто і ніколи не чинив вам перешкод, і конфлікти з тими, хто спробує вас контролювати. Після ж 14-го числа багато складності у вирішенні професійних завдань підуть в минуле, ви розберетеся з якимось спірним питанням, знайдете спільну мову з тими, з ким сперечалися і сварилися. А ось побутові проблеми, можливо, затягнуться до 22-го числа, і тільки потім ви зумієте з ними розібратися, причому не без допомоги спеціально навченої людини або когось з близьких.

У відпочинку
З 1 по 21 вересня вкрай важливо не допустити, щоб дозвільні забави якимось чином негативно вплинули на організм і самопочуття, а тому вибирайте ті заняття, які додають здоров’я, а не погіршують його. Після ж 21-го числа непогано було б приділити увагу хобі, що добре впливає на психологічний стан, що дарує душевну рівновагу, і спілкуванню з людьми, які гармонізують вас.

 • Прагнемо і насмілюємося: 9, 12, 14, 16, 30 вересня
 • Обережніше на поворотах: 1, 22, 29 вересня

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

У роботі
Козороги, з 1 по 14 вересня і приватні, і професійні починання дадуть чудові результати, якщо ви будете максимально тактовно спілкуватися з людьми, від яких щось залежить в реалізації ваших задумів; до того ж в даний період вам вдасться примножити наявні соціальні блага, накопичити якісь ресурси, отримати цінний і цікавий досвід – як на роботі, так і в побуті. Після ж 14-го числа перешкодою в справах можуть стати чужа нерішучість, чиєсь бажання догодити всім відразу, ваші власні сумніви у вірності зробленого вибору і несвоєчасні вкладення.

У відпочинку
З 1 по 21 вересня ви проведете своє дозвілля з величезною користю для свого організму і інтелекту, можливо, візьмете участь у якомусь навчальному заході або в чомусь такому, що дозволяє продемонструвати знання і вміння, освоїте нове рукоділля або удосконалите навички в тому, яким вже володієте. Після ж 21-го числа реалізація якихось ризикових бажань може поставити під загрозу і внутрішній спокій, і відносини з кимось із оточуючих.

 • Прагнемо і насмілюємося: 14, 15, 28 вересня
 • Обережніше на поворотах: 2, 6, 9, 13, 20, 23, 27, 30 вересня

Водолій (20 січня – 18 лютого)

У трудах праведних Водолії, з 1 по 14 вересня ви на професійній ниві зумієте дуже своєчасно, правильно, розумно застосувати якийсь давній досвід, отримаєте нагороду у вигляді премії або чогось нематеріального, але не менше для вас цінного, почнете щось таке, до чого довго йшли, обростаючи »знаннями і корисними зв’язками; але будуть і складності через чиєїсь надмірної прихильності правилам і догмам. Після ж 14-го числа ви перейдете на наступний рівень психологічної зрілості і майстерності в своїй спеціальності, навчитеся грамотно використовувати те, що раніше було баластом або виводило вас з себе.

У відпочинку
З 1 по 21 вересня на дозвіллі старі друзі можуть піднести сюрприз у вигляді якоїсь поїздки; до того ж вам, ймовірно, доведеться впритул зайнятися чимось корисним – плаванням в басейні, чимось таким, що відмінно поєднує фізичний та інтелектуальний розвиток. Після ж 21-го числа, можливо, буде багато кіно, якихось колективних ігор, а нишком ви пару раз здійснетете якісь погано зрозумілі навіть собі бажання.

 • Прагнемо і насмілюємося: 4, 8, 11, 16, 17, 18, 22 вересня
 • Обережніше на поворотах: 5, 19 вересня

Риби (19 лютого – 20 березня)

У роботі
Риби, з 1 по 14 вересня працювати буде важко через чийогось психологічного тиску, через невчасні і дивні для вас вимоги, через необхідність підкорятися тому, хто у вашій професії розбирається в рази гірше вас. Після ж 14-го числа ви поміняєте своє ставлення до подій, і продуктивно функціонувати відразу стане легше, а трохи пізніше зміняться і обставини, додавши трудовому процесу радості і зробивши його результат більш для вас прибутковим, та й хороших людей навколо вас додасться.

У відпочинку
З 1 по 21 вересня варто більше відпочивати і займатися тим, що відмінно розвантажує голову; головне – не тягніть в своє дозвілля думки про роботу, дії, з нею пов’язані, і колег, ну і від всього шкідливого теж краще утриматися.

Після ж 21-го числа вас чекають спілкування з тими, з ким ви можете по-справжньому розслабитися; забави, котрі розкривають ваш творчий потенціал; покупки, в яких ви давно собі відмовляли; заняття, завдяки яким йдуть тривоги і ви занурюєтеся в стан умиротворення.

 • Прагнемо і насмілюємося: 3, 6, 9, 19, 20 вересня
 • Обережніше на поворотах: 1, 8, 15, 29 вересня

You cannot copy content of this page