fbpx

Що чекає нас у жовтні 2021? Гороскоп від професійного астролога

У жовтні ми будемо шукати легких шляхів і гармонію у всьому, в тому числі і в своїй професійній діяльності, обзаводитися новими друзями і діловими контактами, в перших двох декадах вести активне світське життя, реальне або віртуальне, частіше звичайного занурюватися в чудовий світ кіно, переважно з ретросюжетом, прикрашати все, до чого дотягнемося, а після 22-го числа заглибимося в самопізнання.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни, в жовтні багато буде залежати від вашого вміння грамотно взаємодіяти з оточуючими, причому як у приватному житті, так і на роботі. До того ж, швидше за все, з’явиться дивне бажання тринькати, купувати те, в чому немає нагальної потреби, влазити в ризикові професійні, банківські, побутові проекти, і це все загрожує фінансовим провалом, а тому необдуманих витрат варто уникати. А ще можуть розірватися старі ділові контакти, вірогідні суперечки і навіть позови з тими, кому ви довіряли.

Ложечка меду: до вас з минулого прийде щось таке, що в довгостроковій перспективі вельми позитивно вплине на ваше існування.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня вас на дозвіллі, можливо, буде кидати з крайності в крайність, з’явиться потреба в якихось кілька дивних для вас розвагах; краще, якщо ви утримайтеся від всього шкідливого і аморального: воно сильно зашкодить здоров’ю і реноме.

Після 22-го числа ви можете затіяти якусь дорогу забаву.

 • Прагнемо і насмілюємося: 18, 19 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 1, 2, 8, 15, 16, 23, 29, 30 жовтня

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельці, жовтень, швидше за все, принесе вам багато хорошого в професійній сфері і на ниві фінансів: ви відкриєте нові напрямки своєї діяльності, і це буде дуже перспективним, вірогідні додаткові доходи на роботі і якийсь прибуток, яку ви отримаєте завдяки родичам. При цьому ви самі можете наразити на небезпеку те, що створили, якщо в перший і в останній тиждень місяця захочете зіграти не за правилами, чимось ризикнути, вплутатися в якусь авантюру; не піддавайтеся поривам.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня на дозвіллі не виключені всілякі майстер-класи з дизайну, прикраси інтер’єрів, створення чогось красивого, причому ви, можливо, будете не тільки вчитися, а й учити. Після ж 22-го числа може потягнути на якісь екстремальні забави, на азартні ігри, парі і тому подібні витрати грошей. Все це навряд чи виявиться успішним і безпечним, а тому краще не провокувати неприємності і вибирати менш руйнівні розваги.

 • Прагнемо і насмілюємося: 4, 18, 21, 22 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 5, 19, 26 жовтня

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюки, в жовтні будь-яка ваша діяльність в основному буде безпроблемною, що супроводжується приємним взаємодією з оточуючими, зустрічами з цікавими людьми і новими можливостями, якими ви зумієте скористатися в найповнішому обсязі. Вам належить позбутися від багатьох негараздів, в свою користь вирішити спірні питання, примиритися з тими, з ким до цього був тривалий конфлікт.

Велика ймовірність, що ви в цьому місяці закладете міцну основу свого майбутнього і зумієте розібратися з чимось з минулого, що заважало вам розвиватися і будувати кар’єру.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня дозвілля обіцяє бути дуже цікавим, насиченим, повним походів в кіно і в культурно-розважальні центри, може з’явитися потреба в регулярних заняттях танцями, ви станете часто вдаватися до якихось колективних забав.

Після ж 22-го числа ви, можливо, займетеся чимось таким, що давно собі обіцяли, – якимось навчанням, самовдосконаленням, фітнесом, плаванням.

 • Прагнемо і насмілюємося: 3, 23, 24, 25 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 7, 14, 21, 28 жовтня

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки, жовтень може виявитися непростим через  невизначеності в професійній сфері, через сумніви індивідів, з якими ви збиралися робити спільний проект, через всіляких відстрочок і непорозумінь. Однак при цьому у вас з’явиться час на щось таке, що ви давно відкладали, і це буде відмінним довгостроковим починанням, яке згодом принесе вам і хороший дохід, і зближення з людьми, з якими ви станете красивою і дуже продуктивною командою.

А ще зірки обіцяють вам бонуси за те, що було зроблено кілька місяців або навіть років тому.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня розтягнута за часом реалізація дивного бажання може стати причиною серйозних конфліктів з кимось із оточуючих; подумайте, що для вас важливіше – добрі відносини з близькими або здійснення свого «хочу». А ось все, що так чи інакше гармонізує ваше світосприйняття, стан і самовідчуття, піде вам на користь.

Після ж 22-го числа вас, можливо, будуть розважати психологічні експерименти над оточуючими.

 • Прагнемо і насмілюємося: 4, 14, 18, 25, 27 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 9, 19, 23 жовтня

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви, в жовтні ви зумієте настільки грамотно організувати виконання професійних завдань та побутові клопоти, що вам буде дуже легко і комфортно всім цим займатися.

Вам належить побачити нові можливості в діловій сфері і в творчості і скористатися ними. Багато в чому вам допоможе особиста чарівність: навколишні із задоволенням допоможуть вам і виконають кілька ваших бажань. А ще не виключене зростання вашої популярності: ви додасте креативу в свій зовнішній вигляд, ввійдете в уже існуючий співтовариство, що займається чимось таким, що дарує радість чи допомагає, а може, і створите свій власний, яке приверне масу уваги.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня ви на дозвіллі добре просунетеся в своїй творчості, можливо, займетеся благодійністю, з’явиться бажання творити в колективі однодумців.

Після ж 22-го числа варто утриматися від усього того, що може нашкодити, в тому числі і від глибокого аналізу себе; вибирайте ті забави, що не вантажать і не змушують ризикувати.

 • Прагнемо і насмілюємося: 1, 3, 4, 5, 29, 31 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 16, 23 жовтня

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви, для вас жовтень, швидше за все, буде наповнений компромісами, спрагою з кимось налагодити відносини, навіть, ймовірно, комусь догодити. Ви будете прагнути причарувати, викликати позитивні емоції і завдяки цьому отримати щось для вас найважливіше – якісь матеріальні блага, перспективні можливості в кар’єрі, прихильність людей, які в майбутньому стануть просувати вас в діловому просторі або постачати чимось вкрай для вас значущим і навіть необхідним.

Чекають вас і відкриття, пов’язані з вашою особою, власними таємними бажаннями, латентними здібностями.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня ви, можливо, займетеся вдосконаленням своєї зовнішності, будете експериментувати з різними образами, поки не підберете той, який ідеально працює на створення позитивного іміджу; очікуються і публічні колективні забави.

Після ж 22-го числа ви станете суворіше до себе, обмежите себе в якихось розвагах, але така аскеза піде на користь вашому майбутньому.

 • Прагнемо і насмілюємося: 3, 27 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 7, 8, 14, 21, 22, 28, 29 жовтня

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези, ви в жовтні, швидше за все, будете надзвичайно успішними, що приверне до вас нові перспективні ділові пропозиції і людей, з якими якась важлива для вас діяльність стане не тільки простіше, але і в рази цікавіше. Вам належить затіяти і реалізувати якийсь колективний проект, який принесе хороші гроші, допоможе поліпшити відносини з тими, з ким зараз вони досить натягнуті, відкриє перед вами можливості, про які ви навіть не мріяли.

Чимось порадують і родичі, наприклад грошами. А ще велика ймовірність, що ваші досягнення будуть відзначені чимось «смачним».

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня на дозвіллі буде багато спілкування, всіляких гастрономічних та естетичних задоволень, в чемусь стане в нагоді ваш вроджений артистизм; можуть з’явитися нові друзі і натхненники. Після ж 22-го числа очікуються перепади настрою, і саме вони в основному сформують досуговое проведення часу: очевидно, ви не раз в останній момент змінете свої плани.

 • Прагнемо і насмілюємося: 2, 7, 8, 9, 15, 16, 30 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 3, 5, 10, 17, 19, 26, 31 жовтня

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони, ви в жовтні будете налагоджувати нові ділові зв’язки, будувати відносини з людьми, які раніше чомусь були для вас не важливі, а ось тепер чомусь знадобилися, розширювати коло приватного спілкування і покращувати свої навички в якійсь колективній діяльності.

Якісь вчинки принесуть вам додатковий прибуток або інші матеріальні, хоча і не фінансові блага. З’явиться можливість зробити щось дуже значуще для найближчого або навіть дуже віддаленого майбутнього. Якесь ваше бажання в результаті призведе до самовдосконалення і росту свідомості.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня ви, можливо, будете до себе не такі самі, як зазвичай, багато собі дозволите, розслабитеся, з’явиться потреба в чомусь милому і м’якому, доброму і світлому, смачному і затишному – в загальному , у всьому тому, що занурює в кокон спокою, достатку, тілесної і розумової релаксації.

Після ж 22-го числа прийде пора якихось ризикових розваг, змагань з оточуючими, нових для вас хобі.

 • Прагнемо і насмілюємося: 5, 7, 9 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 1, 15, 18, 22, 25, 29 жовтня

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці, в жовтні ви, швидше за все, візьмете участь в колективних проектах, які є значущими для вашого майбутнього, обзаведетеся новими знайомими, які із задоволенням підтримають вас у професійних або приватних починаннях, витягнете користь з давніх контактів , зі спілкування з людьми, з якими ви колись були дружні або разом працювали.

До того ж вам належить перестати турбуватися з якихось неоднозначним приводів, прояснити кілька туманних питань, позбутися від відповідальності за людину, яка зловживає вашим добрим ставленням.

А ще прийдуть побічні доходи або збільшиться щомісячний прибуток.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня буде багато командних розваг, в яких ви зіграєте роль заводили або рефері; можуть з’явитися нові хобі, так чи інакше пов’язані зі створенням чогось естетично прекрасного; важливим пунктом дозвілля стане досягнення внутрішньої гармонії. Після ж 22-го числа ви, можливо, візьмете участь у чомусь авантюрно-змагальному.

 • Прагнемо і насмілюємося: 9, 10, 11, 21 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 6, 13, 20 жовтня

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козороги, жовтень може принести складнощі у взаєминах з родичами і з людьми, з якими ви тісно пов’язані з роботи; доведеться в багатьох випадках проявляти особливу делікатність, враховувати життєві обставини своїх візаві, можливо, допомагати в їх справах, щоб прибрати чинники, що перешкоджають досягненню ваших цілей.

До того ж імовірна невизначеність в чомусь такому, що стосується громадської або публічної діяльності; не виключені конфлікти з людьми, які розбазарюють те, що ви посилено намагаєтеся зберегти. Втім, все це не завадить вам досягти приголомшливих успіхів в тому, що ви почали вже дуже давно і в чому довго не було справжніх проривів.

До того ж в третій декаді з’явиться потужний союзник.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня краще зробити ставку на ті дозвільні заняття, які не передбачають активного спілкування і спрямовані на досягнення внутрішнього балансу. Після ж 22-го числа добре піде все те, що можна назвати самовдосконаленням.

 • Прагнемо і насмілюємося: 5, 12, 16 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 4, 11, 18, 21, 25, 28 жовтня

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії, жовтень, швидше за все, стане для вас часом яскравих професійних досягнень і особистісних проривів: істотно розшириться ваше коло спілкування, з’являться нові цілі ділового та приватного характеру, ви щось зміните в собі і в персональному просторі.

Чекає вас і активна публічна діяльність, а також вам належить когось підтримати, комусь допомогти, когось підштовхнути в правильному напрямку. Прийдуть якісь блага від рідні або від продажу чогось такого, що створено вашими руками і дуже прикрашає свого власника. І хоча в третій декаді не виключені чиїсь інтриги, в цілому ви залишитеся задоволені тим, що принесе вам цей місяць.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня буде багато надихаючих розмов, вас чекає активний шопінг, але найважливішою частиною дозвіллєвого проведення часу стануть добрі справи заради інших людей. Після ж 22-го числа з’явиться потреба в самоті, однак при цьому ви все одно не раз ініціюєте зустріч з тими, хто в вас чомусь потребує.

 • Прагнемо і насмілюємося: 2, 9, 14, 15, 16, 27 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 3, 10, 17, 31 жовтня

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби, ви в жовтні отримаєте потужну віддачу за все те , що зробили на професійній ниві, для інших людей, для свого здоров’я, для саморозвитку та самовдосконалення. Все, у що ви вклали час, сили, емоції і гроші, принесе чудові плоди і відкриє перед вами нові перспективи.

До того ж покращаться взаємини з тими, з ким ви часто конфліктували, зникне стаття витрат, яка вас давно напружувала, ті, хто до цього тільки користувався вашою добротою, почнуть робити для вас щось хороше. Очікується прибуток від якогось досконалого деякий час назад вчинку, не виключені великі виплати, які давно вам належні.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 22 жовтня ви, можливо, із задоволенням повернетеся до старого хобі, яке передбачає тісну взаємодію з іншими людьми або неординарні релаксаційні практики. Після 22-го числа вас може потягнути на містику, на якісь ризиковані забави, на щось таке, що, з одного боку, відкриває глибини вашої підсвідомості, а з іншого – допомагає зрозуміти світ і оточуючих.

 • Прагнемо і насмілюємося: 7, 11, 14, 16, 17, 18, 21, 22 жовтня
 • Обережніше на поворотах: 6, 13, 20, 27 жовтня

You cannot copy content of this page