fbpx

Що чекає нас в липні 2021? Гороскоп від професійного астролога

У липні ми будемо натхненно трудитися і зі смаком відпочивати, пізнавати себе і намагатися проникнути в думки оточуючих, застосовувати різні підходи до досягнення своїх цілей і привносити побут в творчість і креатив в господарські справи. А ще заново і якось більш глибоко вибудовувати взаємини з тими, хто нам близький по крові або по духу.

Овен (21 березня – 20 квітня)

У трудах праведних Овни, для вас липень стане вельми пізнавальним в плані спілкування з родичами, і не завжди це буде чимось приємним: деякі події і одкровення змусять задуматися про те, що ви якось не дуже добре знаєте цих людей.

А ось в діловій сфері все, що ви почнете, у що привнесе частку своєї індивідуальності, дасть чудові результати, залучить нові фінансові потоки і відкриє чудові можливості. А ще вам вдасться реалізувати задум, який ви довго відкладали.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня на дозвіллі доведеться багато часу присвятити спілкуванню з людьми, яким ви щось повинні в моральному плані, але будуть і кулінарні експерименти, і ті медитативні заняття, які зазвичай вам не дуже-то і властиві .

Після ж 21-го числа ви, швидше за все, поринете в сибаритські задоволення, будете себе пестити, плекати, балувати; не виключена і поїздка туди, куди дуже тягнуло, але раніше не виходило потрапити з незалежних від вас причин; чекає вас і якесь творення.

Прагнемо і насмілюємося: 1, 4, 11, 18, 27, 28, 29 липня.

Обережніше на поворотах: 2, 3, 10, 16, 17, 23, 24, 31 липня.

Телець (21 квітня – 20 травня)

У трудах праведних Тельці, вас в липні чекають вельми цікаві побутові знахідки і відкриття, ви придбаєте щось в будинок, оригінальним чином вирішите утилітарні проблеми.

А ще ви знайдете нові точки дотику з родичами, правда, з тими з них, хто живе творчістю і не звик рахувати гроші (в тому числі і ваші), вірогідні сварки і суперечки з принципових питань.

На роботі ж досягнення поставлених цілей і вирішення повсякденних завдань займе значно більше часу, ніж ви планували, і забере багато сил, та й взаємодія з колегами, начальством або компаньйонами виявиться кілька напруженою, особливо з тими, хто страждає егоцентризмом.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня вас чекає тепле і повністю відновлювальне душевні сили дозвілля; у вас може з’явитися приємний співрозмовник, який згодом стане близьким другом.

Прагнемо і насмілюємося: 3, 4, 5, 12, 16, 30 липня.

Обережніше на поворотах: 13, 20, 27 липня.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

У трудах праведних Близнюки, ви в липні, ймовірно, в чомусь підете на компроміс з родичами і тим самим поліпшите не тільки взаємини з ними, але і щось в загальному з ними просторі.

Чекають вас і вельми вражаючі успіхи на роботі, в творчості, в досягненні угод з людьми, з якими до цього були серйозні розбіжності, що заважають вам робити кар’єру або позбавляють якихось доходів.

Очікуються і важливі для професійної реалізації заходу, на яких ви опинитеся в центрі уваги.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня на дозвіллі буде багато самопізнання, ви відкриєте в собі якісь незвідані раніше глибини, зрозумієте щось важливе; на подієвому ж рівні очікуються застілля з ріднею, проба сил в якомусь прикладному хобі, довгі прогулянки і / або читання книг про подорожі і мандрівників.

Після ж 21-го числа не виключений повний розгул, в якому ви собі майже ні в чому не відмовите, навіть якщо хтось спробує донести до вас думку, що ви не дуже-то можете собі дозволити всі ці надмірності.

Прагнемо і насмілюємося: 6, 7, 18 липня.

Обережніше на поворотах: 1, 15, 22, 29 липня.

Рак (22 червня – 22 липня)

В трудах праведних Раки, ви в липні якимось новим чином проявите себе в діловій сфері, станете більш впевненим у собі фахівцем, реалізуєте давній професійний задум, для здійснення якого потрібні певна публічність і відсутність скромності.

А ще вам належить привнести креатив в побутові справи, перетворити власне житло і додати йому індивідуальності, відстояти свої інтереси у взаємодії з якимось дуже егоїстичним індивідом, зробити розкішну, але дуже вигідну покупку.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня ви на дозвіллі, швидше за все, будете активно змінюватися – підбирати собі новий імідж, купувати нехарактерний для вас одяг, перероджуватися в духовному і психологічному плані; порадують і близькі – подарунками, підтримкою, необхідними вам для саморозвитку розмовами; а ще не виключена приємна поїздка.

Після ж 21-го числа очікується активне спілкування з індивідуумами, які вміють щось унікальне, і їх творіння стануть для вас прикладом для наслідування.

Прагнемо і насмілюємося: 5, 8, 9, 12, 15, 22, 26 липня.

Обережніше на поворотах: 3, 10, 13, 17, 24, 27, 31 липня.

Лев (23 липня – 22 серпня)

У трудах праведних Леви, вас в липні чекають вражаючі досягнення на професійній ниві, ви ініціюєте і здійсните кілька вельми прибуткових проектів, які до того ж додадуть вам популярності в ділових колах.

Крім того, вам доведеться креативно вирішити нудні побутові завдання, позбутися від того, що вас дратує, придбати щось таке, що прикрасить ваше житло або зробить його більш функціональним, комфортабельним, затишним.

А ще ви, можливо, почнете вузькопрофільне навчання, щоб удосконалити якісь свої робочі або творчі навички.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня дозвілля, швидше за все, буде присвячене творчості, яка вас розслабляє, занурює в глибини приємних думок, змушує мріяти і вкладати енергію в творення, отримуючи результат у вигляді мелодії, літературного тексту, віршів, картин , ювелірних виробів.

Після ж 21-го числа креатив теж нікуди не дінеться, але більшою мірою стане проявлятися у вигадуванні розваг, в способах отримання задоволення, у виборі компанії для забав і в розмовах, покликаних вразити уяву візаві.

Прагнемо і насмілюємося: 11, 12 липня.

Обережніше на поворотах: 3, 10, 17, 24, 31 липня.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

У трудах праведних Діви, ви в липні знайдете можливість позбутися від якихось побутових проблем, за допомогою подарунків і широких жестів помиритеся з родичами, з якими були в сварці, в діловій сфері зробите ставку не на дотримання правил , а на креативний підхід і на застосування якихось ваших індивідуальних і вельми унікальних якостей.

До того ж вам доведеться повернутися до обмірковування якогось давнього плану, і, швидше за все, ви зважитеся нарешті його здійснити, що, в свою чергу, зробить вас вільними від якихось зобов’язань.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня ваше дозвілля, ймовірно, буде спрямоване на психологічну релаксацію, на духовне самовдосконалення, на гармонізацію зовнішнього простору.

Після ж 21-го числа вам належить здивувати когось плодами своїх творчих або наукових досліджень, придбати щось таке, що зробить ваш зовнішній вигляд більш креативним і екстравагантним, чимось себе побалувати.

Прагнемо і насмілюємося: 13, 14 липня.

Обережніше на поворотах: 2, 8, 16, 22, 23, 29 липня.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

У трудах праведних Терези, ви в липні будете буквально блищати на професійній ниві, що, в свою чергу, може не сподобатися комусь із ваших родичів.

Не виключено, що успіхи на роботі, ваша повна заглибленість в службові справи і задоволення від того, що відбувається викличуть у когось із близьких ревнощі, які виллються в претензії і навіть, можливо, в сварки.

Знайдіть час на рідних, будьте до них щедріше морально і матеріально, тоді і негативних проявів вдасться уникнути. Та й побутові проблеми ігнорувати не варто, інакше вони «торохнуть» в самий невідповідний момент. До того ж в цьому місяці вас чекають якісь метаморфози в іміджі, подарунки, бонуси, премії.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня ви будете потурати своїм бажанням на шкоду побутовим і родинним зобов’язаннями, що може дещо зіпсувати задоволення від дозвілля і додати в медову бочку приємних вражень ополоник дьогтю.

Після ж 21-го числа вас чекають розкішний, але цілком раціональний шопінг, статусні розваги, пов’язані з вашою роботою, власна творчість і / або насолода чужою.

Прагнемо і насмілюємося: 9, 15, 16, 30 липня.

Обережніше на поворотах: 4, 11, 13, 20, 25 липня.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

У трудах праведних Скорпіони, ви в липні багато сил, часу, грошей і душі вкладете в своє житло, зробите його ще більш красивим, затишним, функціональним і безпечним. Чекають вас і цікаві відкриття в спілкуванні з родичами, а якісь фінансові накопичення ви, швидше за все, або вдало інвестуєте, змусивши працювати, або дуже раціонально витратите.

У професійній же сфері створити проблеми можуть компаньйони або начальство зі своїми несподіваними вимогами привнести креатив в щось таке, в чому ви прекрасно без нього обходитесь, та й співробітники додадуть клопоту зрослими амбіціями.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня ви, швидше за все, влаштуєте собі комфортне, тепле, душевне дозвілля в компанії людей, які вас ніколи нічим не насторожують; чекає вас і черговий акт самопізнання, після чого ви визначитеся зі своїми бажаннями.

Після ж 21-го числа не виключений творчий порив, який позбавить вас від якихось тривог.

Прагнемо і насмілюємося: 18 липня.

Обережніше на поворотах: 2, 12, 16, 23, 26, 30 липня.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У трудах праведних Стрільці, ви в липні, швидше за все, швидко розберетеся з тими побутовими справами, які давно вимагають вашої уваги, вирішите спірні питання, пов’язані з родичами і з якимось спільним з ними майном, зумієте знайти важелі тиску на ту рідню, яка до цього створювала вам проблеми або змушувала нервувати.

Відмінні ви і на професійній ниві, правда, ймовірно, вже після того, як сядете в калюжу з якоюсь своєю ідеєю: віртуозне виправлення зроблених помилок направить вас на досить перспективний шлях.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня ви дозволите собі здійснення якихось давніх бажань, і це дуже позитивно позначиться на вашому моральному стані, більш того, надзвичайно позитивно вплине на ваші взаємини з близькими людьми.

Після ж 21-го числа буде багато радості, яскравих і приємних подій, деякі з яких піднімуть до небес вашу самооцінку і вашу зарозумілість, а ще у вас з’явиться новий мотив для особистісного зростання.

Прагнемо і насмілюємося: 8, 15, 20 липня.

Обережніше на поворотах: 7, 14 липня.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

У трудах праведних Козероги, в липні додаткових вкладень і підвищеної уваги можуть зажадати побутові та майнові відносини, а також проблеми родичів, втім, досвід, наполегливість, раціональність і особливий підхід дозволять вам вийти з обставин, що склалися з найменшими втратами.

У діловій же сфері якісь ваші минулі досягнення відкриють перед вами нові перспективи і принесуть приємні фінансові бонуси, а люди, які вважають себе вашими боржниками, допоможуть вам здійснити матеріальні бажання і утримати членство в якомусь співтоваристві.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня може розчарувати якесь прикладне хобі, а небажання спілкуватися з кимось з рідні, можливо, змусити відправитися в якусь поїздку або просто частіше на дозвіллі вибирати розваги поза домом.

Після ж 21-го числа очікується сплеск креативу, не виключений творчий акт, спрямований не на створення чогось корисного, а на залучення уваги і отримання захоплених відгуків з боку громадськості.

Прагнемо і насмілюємося: 3, 23 липня.

Обережніше на поворотах: 1, 12, 15, 19, 26, 29 липня.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

У трудах праведних Водолії, на приватному рівні липень буде для вас досить успішним у всьому тому, що стосується завершення побутових справ, розпочатих в травні – червні, всіляких доробок, рішення проблем рідні, використання зекономлених на чомусь ресурсів.

А ось в професійній сфері якісь великі починання можуть натрапити на перешкоди, не виключена і криза віри в те, що ви перебуваєте на своєму місці, утримайтеся від різких рішень: зараз не час йти в нікуди, хоча вам, можливо, дуже захочеться.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня найкращим відновленням сил можуть стати для вас спокійне прикладне хобі, медитації, читання чогось піднесеного, релаксаційні процедури; добре піде і спілкування з друзями, але тільки з тими, хто не відрізняється підвищеним егоцентризмом.

Після ж 21-го числа може з’явитися бажання зануритися в ті розваги та задоволення, в яких ви собі довго відмовляли і в яких всього надто, будьте обачнішими.

Прагнемо і насмілюємося: 28 липня.

Обережніше на поворотах: всі дні нейтральні.

Риби (19 лютого – 20 березня)

У трудах праведних риби, ви в липні багато зробите для свого житла, реалізуєте давні задуми, щоб додати дому зовнішньої (інтер’єрної) привабливості і посилити атмосферу тепла і душевності.

Зміцняться і відносини з родичами, якісь спірні питання ви спустете на гальмах, а якісь, керуючись інтуїцією, мудро вирішите.

У діловій сфері все теж буде складатися благополучно: вас чекає матеріальна подяка за якісь ваші дії, спрямовані на поліпшення іміджу організації, а своєчасний креатив допоможе взяти участь в тому, що вас прославить.

Відпочиваємо і розважаємося

У період з 1 по 21 липня ви, швидше за все, багато уваги приділете спілкуванню з ріднею, будете радісно готувати для них всяку смакоту, приватно поспілкуєтеся з тими з них, кому потрібно виговоритися або отримати відмінний життєву (або навіть професійну) пораду.

Та й на особистісне самопізнання і самовдосконалення час знайдете.

Після ж 21-го числа настане момент творчості, шопінгу, реалізації дивних бажань.

Прагнемо і насмілюємося: 9, 12, 22, 26, 27 липня.

Обережніше на поворотах: всі дні нейтральні.

You cannot copy content of this page