fbpx

Що чекає знаки зодіаку у 2024 році — гороскоп від професійного астролога

Цей 2024 принесе нам зміну пріоритетів і спрагу яскравих змін; прагнення популярності, зокрема і дешевої, миттєвої; бажання максимально урізноманітнити своє життя та спробувати все те, що раніше з якихось причин обійшло нас.

Ми станемо наполегливішими в отриманні та досягненні того, що приносить нам задоволення, на зміну «треба» поступово прийде дещо примхливе «хочу», і це дасть більш ніж цікаві, а головне – по-справжньому вражаючі результати. Ми перезавантажимо своє існування, привнесемо в нього те, чого нам не вистачає, і перестанемо нарешті відкладати на потім те, про що давно мріємо.

Овен (21 березня – 20 квітня)

У сфері кар’єри та фінансів

Овни, в перші п’ять місяців 2024 року вам доведеться зосередитися на вирішенні фінансових та майнових питань, що давно назріли, на тих завданнях, які поставив перед вами 2023-й, на зміцненні матеріальної бази і на щільній взаємодії з родичами. Ну а потім вас може накрити жагою до радикальних змін. Ви почнете набагато легше ставитися до чогось такого, що раніше зумовлювало ваше існування; вам захочеться насолоджуватися життям, а не долати його і не боротися з обставинами; ви внесете якісь корективи у своє буття, і це суттєво розширить як фактичні, так і особистісні горизонти. Ви станете вільнішими!

У сфері кохання

Якщо ви в пошуку, то, можливо, вам доведеться вибирати між стабільними, але нудними, передбачуваними відносинами і легкою інтрижкою, хвилюючою, яскравою, але без будь-яких зрозумілих перспектив. Якщо друга половинка вже є, то не виключено, що вам захочеться різноманітності, і ви або зміните щось у взаємодії із постійним партнером, або знайдете когось іншого.

Телець (21 квітня – 20 травня)

У сфері кар’єри та фінансів

Тільці, ви з січня по травень 2024 багато зробите для свого фінансового становища, для кар’єри, для того, щоб зберегти і примножити те, що у вас вже є; велика ймовірність приросту майна, великих придбань, вирішення тих фінансових та статусних питань, якими ви займаєтеся вже кілька місяців, – при цьому все буде досить стабільним. А ось потім додасться клопоту і суєти: вам доведеться підлаштовуватися під якісь несподівані зовнішні зміни – обставин, поточної ситуації, ставлення до вас ділових партнерів чи начальства, розпорядку на роботі та в приватному секторі. Втім, це багато чому вас навчить, а життя стане цікавішим.

У сфері кохання

Якщо ви поки що вільні, то є шанс зустрічі з тим, хто непогано вам підходить і з ким можна створити гармонійний амурно-фінансовий союз, проте будьте готові до того, що ви опинитеся не єдиним претендентом на руку та серце обранця/обраниці. Якщо ж друга половинка вже є, то ймовірні цікаві метаморфози у відносинах, і це допоможе вам відпустити ситуацію, що нервує обох.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

У сфері кар’єри та фінансів

Близнюки, перші п’ять місяців 2024 року можуть виявитися трохи напруженими через необхідність економити та добувати якісь ресурси, через збільшення ваших обов’язків, через якісь борги, переважно моральні; вам доведеться діяти за чиєюсь вказівкою і доводити до пуття те, що ви з якихось причин ніяк не закінчите. Зате потім існування стане в рази легшим, якісь важливі події позбавлять вас багатьох труднощів і подарують нові можливості: ви перестанете залежати від якихось людей та обставин, відповідно зможете реалізувати те, про що мрієте; а ще очікуються численні перспективи – буде з чого вибирати.

У сфері кохання

Якщо ви поки що в пошуку, то не виключено набуття того, з ким вам буде легко, весело, комфортно і з ким ви запросто дістанетеся до шлюбу і до переїзду. Якщо ж друга половинка є, то ви з січня по травень виконаєте якісь свої зобов’язання перед нею, а ось потім зробите ставку на внесення до союзу своїх – і дуже суттєвих! – Коректив.

Рак (22 червня – 22 липня)

У сфері кар’єри та фінансів

Раки, період із січня по травень 2024 року буде дуже успішним у плані кар’єри, фінансів та перспективних починань. Так, доведеться багато працювати, освоювати якісь нові навички та повертатися до проектів, які були закінчені деякий час тому, але все це дасть і добрий дохід, і почуття глибокого задоволення. А потім на вас чекають абсолютно приголомшливі, хоч і дуже хвилюючі зміни: є ймовірність, що вам заради якоїсь мети доведеться змінити ареал проживання, тимчасово або на постійній основі – це залежить від ступеня емоційного залучення в те, що відбувається, ну і від того, чи будуть вони. там особисті мотиви чи переїзд виявиться тривалим робочим відрядженням.

У сфері кохання

Якщо ви поки що в пошуку, то можете нарешті знайти того, з ким багато в чому співпадете, а решті станете охоче і із задоволенням вчитися один у одного; союз, мабуть, приведе до шлюбу. Якщо друга половинка вже є, то заради неї ви досягнете певних матеріальних і побутових висот, якоїсь стабільності, а потім так чи інакше подаруйте коханій людині цілий світ.

Лев (23 липня – 22 серпня)

У сфері кар’єри та фінансів

Леви, перші п’ять місяців 2024 року можуть виявитися напруженими через наполегливу роботу та досягнення складної кар’єрної мети, через відсутність ясності в якихось відносинах – з діловими партнерами або з кимось дуже близьким; доведеться економити ресурси і чекати від важливого для вас людини рішення, значимого для майбутнього. Ну а потім на вас чекає якийсь приголомшливий сюжетний твіст: життя зміниться найчудовішим чином, піде напруга попереднього періоду, ви знайдете те, про що давно мріяли, отримаєте і те, чого хотіли, і відповіді на багато питань – світ стане ширшим.

У сфері кохання

Якщо ви поки що вільні, то зникнуть якісь перешкоди для налагодження особистого життя і ви знайдете того, хто подарує вам справжнє щастя; так, буде багато всього різного, і не чекайте простих і зрозумілих стосунків, проте ви отримаєте те, що вам справді потрібно. Якщо ж друга половинка вже є, то якісь події перевірять вашу пару на міцність, а потім станеться щось дуже гарне, і це стане нагородою для обох.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

У сфері кар’єри та фінансів

Діви, у період із січня по травень 2024 року, вкрай важливо не упускати жодної фінансової можливості, робити накопичення і примножувати те, що у вас вже є. На вас чекають численні успіхи на всіх фронтах, і варто розвивати всі досягнення; у цей час здорова економність та підвищені амбіції допоможуть створити міцний заділ на майбутнє. А ось потім можливі несподівані зміни, які внесуть у ваше існування частку хаосу, непередбачуваності, розбалансування; виникне багато спірних моментів, може щось змінитись у вашому статусі, реномі чи в діловій репутації: так, перед вами відкриється новий шлях, і він буде цікавим, але навряд чи легким, а головне – він вимагатиме вкладень.

У сфері кохання

Якщо ви шукаєте, можете зустріти того, з ким захочете створити сім’ю, проте все залежатиме від того, як ця людина зреагує на ваші шлюбні плани і (або) на події, що відбуваються у вашому житті. Якщо ж друга половинка є, то цілком стабільні відносини перших п’яти місяців року можуть стати непередбачуваними; можлива і зрада, причому взаємна.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

У сфері кар’єри та фінансів

Терези, для вас 2024 рік обіцяє бути успішним і цікавим. У перші п’ять місяців ви на основі минулих досягнень виростите щось значуще і дуже прибуткове, на вас чекає стабільність, яку ви заробили, і спокій, на здобуття якого ви витратили чимало сил і часу. А ще ви зробите якесь велике придбання чи великий ремонт, майно додасть вам статусу. А потім на вас чекають незліченні захоплюючі починання, життя нагадуватиме перманентну пригоду, буде багато спілкування з різними людьми і маса доходів з кількох джерел; ви можете набути популярності і перестати хвилюватися через щось матеріальне.

У сфері кохання

Якщо ви в пошуку, то якісь давно наявні у вас відносини, ділові чи дружні, перейдуть в амурну площину, і це відкриє перед вами нові горизонти, що дуже цікавим чином трансформує вашу особистість. Якщо ж друга половинка є, то плавно зміняться пріоритети вашої пари, і завдяки цьому спілкування стане легшим та яскравішим.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

У сфері кар’єри та фінансів

Скорпіони, перші п’ять місяців 2024 року можуть бути непростими та нестабільними: якісь ресурси та контакти вимагатимуть особливої уваги та вкрай дбайливого ставлення, праця виявиться важкою, як і реалізація того, що ви давно собі намітили на цей період; Проте обставинам вас не перемогти, а подолання складних ситуацій додасть вам важливого досвіду. З червня все стане простіше і приємніше, справи почнуть робитися легко, труднощі розсмоктуються – якісь самі, якісь завдяки вашим зусиллям, що були зроблені раніше; на вас чекають заслужені нагороди та численні починання, кожне з яких подарує вам подарунок і зробить ваше існування чудовим.

У сфері кохання

Якщо ви в пошуку, то почнете і швидко закінчите непрості стосунки, вирішивши, що труднощів вам достатньо і в інших сферах, і це рішення згодом допоможе вам знайти того, з ким буде непередбачувано, феєрично, бурхливо і яскраво. Якщо ж друга половинка є, то проблеми в союзі можуть призвести до того, що вам захочеться змінити партнера.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У сфері кар’єри та фінансів

Стрільці, у період із січня по травень 2024 року перед вами відкриється чимало кар’єрних перспектив: все, чого ви досягли за минулі пару років, притягне до вас чудові можливості, і головне – не полінуватися та використати їх усі; можливий і перехід більш високу посаду, постарайтеся відразу закріпитися у ньому. До того ж щось стабілізується у плані майна, фінансів та відносин із ріднею. А ось потім вам може несподівано спасти на думку, що вам не вистачає різноманітності, і ви легко розлучитеся з тим, що довго створювали, – не поспішайте з висновками та рішеннями: непродуманий відхід у нікуди не принесе вам бажаної свободи, а стане причиною проблем і безгрошів’я.

У сфері кохання

Якщо ви в пошуку, то не виключені паралельні і дуже заплутані відносини: ви коливатиметеся між тим, хто дає відчуття надійності, і тим, хто перетворює ваше життя на хаос. Якщо ж друга половинка є, то важливо зберегти союз, тому що він також може постраждати від вашої потягу до різноманітності.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

У сфері кар’єри та фінансів

Козероги, для вас 2024 обіцяє бути дуже цікавим і продуктивним. Перші п’ять місяців ви створюватимете щось нове у фінансовому та кар’єрному плані, розширюючи сферу впливу; зростуть ваші доходи, а якісь неугодні вам нововведення зненацька принесуть і користь, і прибуток; чекає на вас і приріст майна, в тому числі і за рахунок рідні. Ну а з червня до вас почнуть поступово повертатися ті можливості, які пройшли повз раніше, ви станете частіше балувати себе тим, у чому довго собі відмовляли, зміниться ваше ставлення до якихось задоволень і розваг: ви зрозумієте, що вони дозовано, допомагають робити трудову діяльність ефективнішою.

У сфері кохання

Якщо ви вільні, то ймовірно здобуття того, хто дасть вам майже все, чого ви хочете від особистого життя, і хоча відносини навряд чи будуть стабільними, а взаємодія – такою, як вам здається правильною, щастя вам ця людина принесе. Якщо ж друга половинка є, то за рік ви прокачаєте і матеріальну базу, і подій план вашої пари, зробите ваш союз більш багатогранним.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

У сфері кар’єри та фінансів

Водолії, перші п’ять місяців 2024 року можуть виявитися складними та повними додаткових витрат, побутових негараздів, подолання перешкод, що, у свою чергу, ще й посилиться нападами лінощів тоді, коли ситуація потребує наполегливої праці. Вкрай важливо не дозволяти собі розхолоджуватись – запізніла реакція на події та невдоволення вами з боку начальства, замовників, рідні, тих, кому ви щось винні, дорого вам обійдуться. З червня поступово стане легше, багато справ піде як по маслу, зміняться несприятливі для вас обставини, ви якось по-іншому розставите пріоритети і попрощаєтеся з людьми, які в чомусь зробили вам погано.

У сфері кохання

Якщо ви в пошуку, то ймовірно здобуття того, з ким вас зв’яжуть найцікавіші, хоч і дуже вільні відносини; не виключені різні експерименти, зокрема й сексуального характеру. Якщо ж друга половинка є, то спірні майнові, матеріальні та (або) етичні, світоглядні питання можуть змусити вас шукати того, хто не так напружує.

Риби (19 лютого – 20 березня)

У сфері кар’єри та фінансів

Риби, період із січня по травень 2024 року дасть вам безліч різних можливостей як у кар’єрі, фінансах, контактах з потрібними людьми, так і в приватному секторі. Ви зможете реалізувати багато давніх матеріальних задумів, досягти стабільності у важливих для вас областях, налагодити та зміцнити родинні та ділові зв’язки; при цьому вам варто створити стабілізаційний фонд і не витрачати гроші на нісенітницю.

З червня ймовірні численні нововведення у діловій сфері, ви будете з ними незгодні, а тому не раз ініціюєте суперечки з керівництвом, компаньйонами, і це може вийти вам боком. Краще підлаштуватись, прийняти нові правила гри, спробувати витягти з того, що відбувається, користь.

У сфері кохання

Якщо ви вільні, то можете проміняти намічені або тільки початі і цілком підходящі вам стосунки на інтрижку з тим, хто не принесе нічого, крім нервування і болю, будьте обережнішими і не сподівайтеся перевиховати вітер. Якщо ж друга половинка є, то важливо розуміти її справжні потреби, а інакше кохана людина звільниться від взятих стосовно вас зобов’язань.

You cannot copy content of this page