fbpx

Що нас чекає в січні 2024 року — гороскоп від професійного астролога

У січні 2024 року ми поставимо себе високі, задумані цілі і дуже успішно досягнемо їх. Активно вирішуються економічні та інші утилітарні проблеми, залучаючи до цього родичів та друзів. Щоб розширити свою сферу впливу хтось знаходиться на рівні близького кола, хтось знаходиться в глобальному масштабі. І задовольнити свої грандіозні амбіції, які планували весь минулого року.

Овен (21 березня – 20 квітня)

У професійній галузі

Овен, для вас січень 2024 року може бути дуже напруженим через те, що ви встановите для вас багато різних завдань і спробуєте вирішити їх соло і майже одночасно. Не беріть все на себе: що ви можете делегувати, делегувати, а що не розвивається відразу, відкладіть – трохи пізніше для цього буде більш сприятливий час. Крім того, в цей період надзвичайно важливо не сваритися з родичами та людьми, які вищі за вас на позиції і одягаються будь -якою силою: протистояння буде не лише виснажливим, але й фінансово дорогим.

Хобі та дозвілля

З 1 січня по 19 січня він може потягнути за задоволення, в яких вам потрібно фізично та (або) психологічно подолати себе – це дасть багато з точки зору розвитку особистості, але якщо ви не маєте належної підготовки, то вам слід Будьте обережнішими з вами. Після 19 -го ви чекаєте нових пригод і захоплень, однак, ви почнете їх не стільки заради розваг, як такі, а заради досягнення абсолютно практичної мети.

Дні удачі: 7, 9, 16, 17
Більш обережні: 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26 січня

Телець (21 квітня – 20 травня)

У професійній галузі

Тельця, ви в січні 2024 року, швидше за все, чудово почали протягом усього наступного року: ви повинні розпочати кілька дуже значущих проектів як у професійній сфері, так і на приватному рівні, ви будете реалізувати багато давніх планів та цих планів , впровадження якої раніше я натрапив на деякі перешкоди. Ви знайдете з потрібними людьми та здійсните велике придбання, яке вже давно зберігається. Ви чекаєте нагород на щось, що ви розрізняли в 2023 році, і це значно збільшить ваш статус, підвищить рейтинг праці та приверне увагу важливих людей.

Хобі та дозвілля

З 1 січня по 19 січня ви приділите багато уваги своїм родичам та тим людям, які можуть позитивно вплинути на хід ваших справ; Буде якась потужна забава, пов’язана з певним ризиком, ну, якщо ви цього не зацікавите, ви віддаєте перевагу практичному хобі. Після 19-го відпочинку може стати повністю, ледачим з наконечником на дивані і читаючи/переглядаючи щось, що забирає від реальності.

Дні удачі: 12, 19, 20 січня
Обережно в кутах: 9, 23 січня

Близнюки (21 травня – 21 червня)

У професійній сфері

Близнюки, ви в січні 2024 року часто діятимете за підказкою якихось високопоставлених чи просто владних людей. Доведеться відпрацьовувати та віддавати якісь борги. Не виключені конфлікти з діловими партнерами та з тими, хто представляє іноземні держави. Важко піде навчання та взагалі освоєння нових знань та навичок. Однак при цьому всього негативного можна буде уникнути, якщо не давати собі поблажок, скласти об’єктивний і коректний план на місяць і чітко слідувати йому, орієнтуватися не на свої миттєві бажання, а на довгострокову перспективу.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня відмінний результат дасть самовдосконалення, особливо якщо заради нього ви відмовитеся від якихось пустих розваг, які не дарують нічого корисного, а просто вбивають час; хороші плоди принесе й утилітарне хобі, яке, до речі, розвантажить та перезавантажить набагато краще, ніж порожні забави. Після ж 19-го числа на вас чекає чимало цікавих відкриттів, може з’явитися нове захоплення, що розширює горизонти.

Дні успіху: 3, 20, 21, 22 січня
Обережніше на поворотах: 4, 11, 18, 25 січня

Рак (22 червня – 22 липня)

У професійній сфері

Раки, на вас у січні 2024 року чекає напружена праця та часте подолання себе. Імовірна та некомфортна, але дуже потрібна та корисна для вас поїздка, пов’язана з приватними справами або з кимось із ділових партнерів. Не виключено протистояння з якоюсь впливовою людиною, яка чомусь вважає, що має право диктувати вам якісь умови; ви прийдете з ним до мирної угоди тільки в тому випадку, якщо, як і раніше, зацікавлені у співпраці, якщо ж союз себе вичерпав, ви поставите в цих взаєминах жирну точку, навіть якщо розумітимете, що це знизить ваші доходи.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня дозвілля ви можете присвятити чомусь такому, що, як вам здається, вам зараз просто необхідно, хоча обставини і говорять про інше; швидше за все, завзятість дасть відмінні результати, якщо, звичайно, ви займатиметеся чимось творчим, а не саморуйнуванням. Після ж 19-го числа на вас чекають якісь майже фантастичні події та розваги, і тут головне – розслабитися, вимкнути скепсис і отримати задоволення.

Дні успіху: 8, 15, 22, 24 січня
Обережніше на поворотах: 9, 13, 27 січня

Лев (23 липня – 22 серпня)

У професійній сфері

Леви, вам у січні 2024 року доведеться реалізовувати якісь давні амбіції, з’явиться можливість отримати щось таке, чого ви довго і наполегливо прагнули, ви досягнете якоїсь вкрай важливої для вас вершини, і це суттєво змінить ваше життя. Велика ймовірність, що це все так чи інакше буде пов’язане з якоюсь владною і дещо суворою, але дуже лояльною до вас людиною, яка винагородить вас за якісь вчинки. Очікується цього місяця і якесь придбання – велике, статусне чи дуже корисне для вас, щось таке, чого ви давно бажали.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня дозвілля буде наповнене чимось таким, що, забираючи чимало сил, приносить потужну віддачу та дозволяє розвиватися у всіх напрямках, а також привертає позитивну увагу того/тих, хто вкрай важливий для вас і кого вам хочеться по-справжньому вразити. Продовжіть ви цим займатися і після 19-го числа, причому вже з чистої впертості і наперекір якимось обставинам, щоб переламати якусь ситуацію і отримати те, чого дуже хочеться.

Дні успіху: 26 січня

Обережніше на поворотах: 6, 13, 20 січня

Діва (23 серпня – 22 вересня)

У професійній сфері

Діви, для вас січень 2024 року обіцяє бути дуже успішним і відкриває численні перспективи в різних областях: у професійній сфері, у фінансах, у приватних справах і у взаєминах з людьми, які цілком в змозі зробити ваше сходження до вершини світу максимально продуктивним. Але! Є ризик, що ви самі все і зіпсуєте, якщо почнете затівати безпредметні суперечки з тими, хто впливовіший, а головне – розумніший і досвідченіший за вас, і якщо раптом відмовитеся від матеріальних благ з якихось надуманих і фанатичних причин – через дивні , утопічних ідей, наприклад. Будьте об’єктивними, не варто міняти своє майбутнє на недоречний зараз бунт.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня хорошим релаксом для вас стане щось таке, що залишає після себе матеріальний результат або дозволяє отримати чіткі, конкретні, а головне – правдиві відповіді на актуальні питання, що дуже хвилюють вас зараз. Після ж 19-го числа настане час втілювати в реальність ті дозвільні плани та бажання, у здійсненні яких ви довго собі відмовляли.

Дні успіху: 1, 2, 3, 10, 24, 28, 29 січня
Обережніше на поворотах: 4, 11, 18, 19, 25, 26 січня

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

У професійній сфері

Терези, для вас січень 2024 року навряд чи буде простим і приємним. Імовірні конфлікти з якимись впливовими людьми, ви можете опинитися в стиснутих обставинах у фінансовому плані, не виключена позапланова і понаднормова робота, яка забере багато сил, тому що, крім того, що виявиться непередбаченою, буде ще й супроводжуватися наглядом якогось дуже прискіпливого. та суворої людини. Втім, багато в чому допоможуть друзі або амурний партнер, під щось ви психологічно підлаштовуєтеся, і це перестане бути прямою незручністю, а в довгостроковій перспективі все, що відбувається, принесе вам не тільки користь, а й гроші.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня дозвілля як такого, швидше за все, буде небагато, та й той, можливо, ви проведете з людьми, які не дуже вам імпонують, чи з якими вам складно спілкуватися. А ось після 19-го числа на вас чекають приємні та веселі зустрічі, ви обзаведетесь новими дивовижними хобі і відмінно відпочинете. Щоправда, доведеться заощаджувати.

Дні успіху: 3, 5, 6, 12, 27, 31 січня
Обережніше на поворотах: 23 січня

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

У професійній сфері

Скорпіони, для вас січень 2024 року обіцяє бути дуже успішним: ви почнете щось таке, про що давно замислювалися і до чого готувалися ще 2023-го, підключивши, ймовірно, людей якихось специфічних професій, навичок чи можливостей. На вас чекає реалізація давніх бажань та досягнення амбітних цілей. Ви придбаєте щось таке, чим по-справжньому пишатиметеся, наприклад якийсь дійсно крутий статус, дороге майно, ну чи вплив у певних колах, а може, і всі разом. І все це виявиться саме вашою заслугою, а не щасливим збігом обставин.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня ви, швидше за все, на дозвіллі займетесь чимось, що розвиває тіло і особистість, не виключено, що це буде щось таке, що поєднує в собі силові та духовні практики; очікуються і важливі для вашого майбутнього зустрічі в якомусь досить статусному співтоваристві. А ось після 19-го числа вкрай важливо не влізти в те, що обіцяє уявну свободу – чи в забаву, в якісь соціальні колективні акції… Будьте реалістами і думайте про наслідки.

Дні успіху: 6, 7, 9 січня
Обережніше на поворотах: 1, 12, 15, 19, 22, 26, 29 січня

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У професійній сфері

Стрільці, на вас у січні 2024 року чекає непроста, але дуже результативна реалізація якихось ваших планів та задумів. Можлива поїздка, яку ви почнете зі своїм діловим або амурним партнером. Вам належить укласти якусь важливу для вашої майбутньої угоди і почати взаємодіяти з якоюсь впливовою, вимогливою та дещо догматичною людиною – не виключено, що це буде ваш новий начальник. Крім того, ви ініціюєте щось таке, що згодом призведе до підвищення вашого соціального статусу і відпустіть якусь фінансову ситуацію.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня дозвілля, можливо, диктуватиметься тими, кому ви не можете відмовити: ріднею, шефом, авторитарним другом, – втім, це не завадить вам здійснити і якісь свої бажання, побувати там, куди давно тягнуло, зайнятися тим. На що довго не вистачало часу, і влаштувати собі по-справжньому захоплюючу пригоду, причому, можливо, навіть не виходячи з дому. А після 19-го числа на вас чекають деякі нові забави.

Дні успіху: 8, 9 січня
Обережніше на поворотах: 10, 17, 31 січня

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

У професійній сфері

Козерога, для вас січень 2024 року обіцяє бути не просто дуже успішним і прибутковим, він відкриє перед вами безліч нових доріг та перспектив. Ви почнете щось таке, що протягом кількох років впливатиме на ваше існування, отримаєте те, на що були давно націлені, навчитеся якось по-новому взаємодіяти з оточуючими і якось по-особливому проявите себе. Щоправда, щось вимагатиме допомоги ділових партнерів та підтримки сім’ї, у щось потрібно буде вкластися, щоб зробити старт максимально продуктивним, а якісь угоди виявляться неможливими без компромісу.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня ваше дозвілля буде цілеспрямовано наповнене всім тим, що саме ви вважаєте найкращим для себе релаксом; хоча у ваші плани і внесуть корективи хтось із тих, з ким ви вважаєте за краще рахуватися, та й власні, дещо несподівані для вас ідеї. Після ж 19-го числа ви теж цілком навмисно у чомусь себе відпустите, дозволите собі якісь поблажки, вам буде важливо відчути свободу від чогось чи від когось.

Дні успіху: 10, 16 січня Обережніше на поворотах: 1, 4, 11, 15, 18, 22, 25, 29 січня

Водолій (20 січня – 18 лютого)

У професійній сфері

Водолії, ви в січні 2024 року можете зіткнутися з якоюсь необхідністю, яка і диктуватиме вам порядок дій та їх характер. Втім, це виявиться для вас дуже корисним досвідом: ви підготуєтеся до якихось важливих змін, вирішите кілька практичних завдань як у професійній сфері, так і на побутовому рівні, встановіть контакт з людьми, які згодом неодноразово вам знадобляться, і позбавитеся якихось спірних питань з тими, хто впливовіший за вас. Чекають на вас цього місяця і якісь доленосні події, а третя декада в цілому може визначити ваше майбутнє.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня дозвілля може виявитися дещо менш «відпочивальним», ніж вам би того хотілося, лінивого релаксу точно не чекайте – часу на нього не буде, а розваги ви, ймовірно, віддасте перевагу бадьорим, жорстко-спортивним. Після ж 19-го числа велика ймовірність появи якогось захоплення, яке надовго зумовить не тільки дозвілля як таке, а й частково все ваше існування, ваші бажання та устремління.

Дні успіху: 12, 13, 20, 24, 27 січня
Обережніше на поворотах: 7, 14, 21 січня

Риби (19 лютого – 20 березня)

У професійній сфері

Риби, перед вами в січні 2024 року відкриється маса перспектив, і якщо ви ними скористаєтеся, то суттєво зміните свій соціальний статус, станете успішнішим і багатшим, увійдете в по-справжньому круту спільноту, яка має певний вплив. Головне – не дозволяти керувати собою хибною філософією, яка переконує в тому, що гроші, влада, амбіції – пусте. Тепер не час виправдовувати інерцію поглядами. Цей період дуже сприятливий для вашої кар’єри – будуйте її! – І для вашого особистісного розвитку. Розвивайтеся, йдіть дорогами, що відкриваються перед вами, а філософствувати будете потім, коли досягнете тих висот, дорогу до яких вам подарує цей місяць.

Хобі та дозвілля

З 1 по 19 січня дозвілля краще присвятити самовдосконаленню, оволодінню практичними навичками, фізичному розвитку, зустрічам з тими, хто мотивує і підштовхує до чогось важливого, а ось потурання дивним бажанням, гастрономічних та алкогольних надмірностей варто уникати. Після 19-го числа з’явиться нове хобі і дуже позитивно позначиться на вашому житті.

Дні успіху: 12, 14, 15, 22 січня
Обережніше на поворотах: 10, 17, 24, 31 січня

You cannot copy content of this page