fbpx

Що потрібно зробити під час сезону Тельця 2024 знакам зодіаку

Сезон Тельця, керований Венерою, — це, перш за все, ідеальний час для того, щоб підвищити рівень догляду за собою і переконатися, що ваші особисті потреби задовольняються, але цей астрологічний сезон включає набагато більше!

Ось 7 речей, які потрібно зробити у сезон Тельця, щоб запалити сяйво, реалізувати свої бажання та прожити найкраще життя.

1. Зупиніться та помилуйтеся квітами

Символом Тельця може бути стереотипно розгніваний бик, але багато людей забувають, що бики, як правило, миролюбні за своєю природою і вірять у принцип «живи та давай жити іншим» у світі. Ось чому енергія Тільця процвітає, коли ви знайдете спокій і приносите радість своїй душі.

Тож зробіть саме це цього сезону Тельця: знайдіть час, щоб відчути запах троянд.

Чи здійсните ви неквапливу прогулянку красивою набережною, відвідайте художній музей і насолодитеся почуттями, вирушите на чудове побачення зі своєю другою половинкою або почитаєте книгу на терасі, дозвольте своєму серцю вести вас і не дозволяйте зайнятості керувати вашим життям.

2. Зверніть увагу до того, що для вас важливо

Звичайно, не можна говорити про енергію Тельця і не обговорювати стереотипну впертість бика. Так що цього сезону задіяйте свою впертість з усіх правильних причин. Подвайте увагу до справ та цінностей, які важливі для вас, чи то ваша позиція з якогось питання чи небажання щось робити.

Зрештою, люди називають нас упертим лише тоді, коли наші особисті межі незручні для їхніх цілей.

3. Проявіться!

Енергією Тельця управляє планета Венера, і цього місяця вона вдома, в Тельце.

Сезон Тельця — ідеальний час для прояву себе.

Ведення щоденника своїх думок допоможе вам встановити свої тверді наміри. Дошки візуалізації також можуть допомогти вам візуалізувати те, що ви хочете, тим самим інформуючи вас про тонкощі, які ви раніше упускали з уваги.

Магія кристалів також показана для сезону Тельця, оскільки кристали є інгредієнтом для проявів. Вам залишиться лише розібратися, з яким кристалом працювати в залежності від ваших цілей.

4. Оновіть гардероб та зачіску

Кожен сезон — ідеальний час для оновлення гардеробу, але сезон Тельця в цьому сенсі кращий за більшість інших.

Зрештою, енергія Венери – це краса, стиль та особиста чарівність — все це можна проявити через вибір одягу та догляд за собою.

Так що вирушайте до торгового центру чи онлайн магазину. Пам’ятайте: енергія Тельця пов’язана з речами, які довговічні, тому ви отримаєте більше користі, витративши більше грошей на високоякісні речі, особливо ті, які можна комбінувати та поєднувати з багатьма речами, які вже є у вашій шафі. Це може бути реальною інвестицією.

5. Робота з квітами та рослинами

Енергія Тельця дуже співзвучна природі через її зв’язок із Венерою та стихією Землі.

Отже, одна з найкращих метафізичних практик, які ви можете виконувати в сезон Тельця, — це робота з квітами, щоби створювати настрій, змінювати звички та привносити позитив у своє життя.

Наприклад, соняшники підвищують життєву силу, а червоні троянди є універсальним символом кохання та бажання. Ви також можете прочитати книги з історії магії рослин, такі як “Маленька книга квіткових заклинань” Тюдорбета, “Повна мова квітів” С. Терези Дітц або “Флоріографія: ілюстрований посібник з вікторіанської мови квітів” Джесікі Ру.

6. Максимально дбайте про себе

Не можна говорити про енергію Тельця, не згадуючи про п’ять почуттів людського тіла. Шосте почуття також пов’язане з ними через яснорозуміння та ясновідчуття.

Так що побалуйте свої почуття цього сезону Тельця, і ви швидко зрозумієте, що ваша інтуїція теж загострюється завдяки цьому.

Незалежно від того, чи забронюєте ви відпустку на вихідних у спа-салоні, віддаєтеся романтичним перервам зі своєю другою половинкою або їсте кращу їжу, ніж зазвичай, все складеться разом, якщо ви поважаєте себе та свої почуття.

7. Сяйте!

Нарешті, одна з найкращих речей, які ви можете зробити для себе в сезон Тельця, — це надати собі сяйва.

Зрештою, Венера цього сезону на вашій стороні, так що ви можете скористатися готовою енергією! Будь-які зусилля, які ви вживаєте для покращення свого тіла, дієти, здоров’я та догляду за шкірою, матимуть більш потужний ефект цього сезону. Це найкращий час для відвідування косметолога та інших спеціалістів.

You cannot copy content of this page