fbpx

Що принесе сезон Водолія — прогноз для кожного знака зодіака

Коли 20 січня 2024 року Сонце увійде до Водолія, знаменуючи початок сезону Водолія, кожен знак зодіаку може очікувати відчути орієнтовану на прогрес енергію цього Знака. Що робить цей час придатним для постановки нових намірів та цілей.

Як виявиться сезон Водолія для кожного знака зодіаку, на думку астрологів

Овен

Ваші справи йдуть на підйом. Сонце у Водолії підкреслює ваш 11-й будинок громадської активності та дружби, що може надихнути вас на плідне спілкування. Вихід у соціальну сферу може залучити до вас важливу людину, яка зможе взяти одну з ваших чудових ідей і перетворити її на щось більше, ніж ви могли собі уявити.

Телець

Цього місяця ви привертатимете загальну увагу, оскільки сезон Водолія висвітлює ваш будинок кар’єри та досягнень. Ви можете досягти великих успіхів у тому, що стосується реалізації ваших амбіцій. Слідкуйте за потенційними можливостями, оскільки Юпітер знаходиться у вашому знаку, залучаючи успіх на ваш бік. Ідіть до своїх цілей!

Близнюки

Як знак Повітря, ви дійсно можете перейнятися п’янкою енергією сезону Водолія. Сонце активує ваш будинок досліджень та подорожей, викликаючи у вас бажання дізнатися щось нове. Навіть якщо справжні подорожі зараз не у ваших планах, читання про далекі країни, походи та поїздки, музеї, екскурсії принесуть вам велику користь.

Рак

Енергія сезону Водолія у поєднанні із загальною зимовою атмосферою домоседства та сплячки викликають у вас почуття комфорту і ви можете розслабитися. Це тому, що Сонце у Водолії знаходиться у вашому восьмому будинку – секторі близькості та екзистенційності. Але є небезпека зовсім відірватися від землі. Зміцніть свої межі, суворо стежте за фінансовими справами.

Лев

Оскільки Водолій — ваша небесна протилежність у Зодіаку, він активує ваш сьомий будинок особистих стосунків та зв’язків із діловими партнерами, близькими друзями. Якщо ви самотні, це чудовий час, щоб заявити світові про себе. А якщо у вас є партнер, це добре підходить для поглиблення та розвитку відносин. Зверніть увагу на цю галузь.

Діва

Новий імпульс сезону Водолія підштовхує вас встановлювати нові цілі та вносити нововведення у свій розпорядок дня, пов’язаний з вашим здоров’ям та благополуччям – усіма сферами життя, керованими шостим будинком, де цього сезону у вашій карті знаходиться Сонце. Але спочатку варто подумати, які зміни допоможуть почуватися краще у повсякденному житті.

Терези

Настав час трохи розслабитися, Терези. Енергія сезону Водолія керує вашим п’ятим будинком творчості, роботи з внутрішньою дитиною та романтичних ігор. Можливо, ви заплануєте грайливе побачення, яке допоможе вам повернутися в молодість, або застосуйте новий спосіб лікування, на зразок гіпнотерапії, щоб возз’єднатися зі своїм справжнім «я».

Скорпіон

Сонце у Водолії підкреслює ваш четвертий будинок і родове коріння, що може підштовхнути вас до оптимізації як вашого фізичного, так і емоційного «будинку», тобто шляхом очищення вашого простору від безладу, застарілих звичок та сімейних драм. Пам’ятайте, що рішення, які ви приймете зараз, можуть мати далекосяжні наслідки.

Стрілець

Повітря розпалює вогонь, і сезон Водолія ось-ось розпалить ваш вогонь. Коли Сонце входить до вашого третього будинку спілкування, ви можете виявити, що вам простіше знаходити спільну мову з людьми. Ви будете щасливими на переговорах, виступах. А може бути відчуєте, як спалахує іскра у відносинах із нинішнім чи потенційним романтичним партнером.

Козеріг

Прогресивна енергія Водолія приходить у ваш другий будинок особистих цінностей та грошей, змушуючи вас переоцінити те, як ви втілюєте свою цінність. Це зрушення також підтримується Плутоном, який залишить ваш знак наступного дня. Це означає, що ви почнете набувати нової сили, яка також може збільшити ваші доходи.

Водолій

З днем народження, Водолію! Ваш сезон – це пора року, коли ви почуваєтеся найбільш гармонійно. Але цей рік особливий, тому що, крім Сонця, у вашому знаку скоро виявиться і Плутон. Ви повинні бути готовими до змін. Покладіться на долю і не чиніть опір, тому що зараз вами керує сама доля. Вбирайте новий досвід!

Риби

Сонце у Водолії стосується вашого 12-го будинку внутрішньої психіки, мрій та таємниць, змушуючи вас відчувати емоційний заряд зсередини. Відпочинок та відновлення сил – головне, що вам потрібно. Задовольняйте свою потребу уві сні та відпочинку. Записуйте свої ідеї. Будь-які іскри натхнення, які з’являться зараз, було б добре використати.

You cannot copy content of this page