fbpx
Перейти до вмісту

Що принесе знакам Зодіаку 24 червня щаслива Повня у Козорізі? Прогноз для кожного представника зодіакального кола

  • від

Повний місяць 24 червня 2021 пройде о 21:39 в знаку зодіаку Козоріг і буде пов’язано з планетою удачі – Юпітером. 

Отже, духовне значення повного місяця в червні 2021 безпосередньо пов’язане з везінням, оптимізмом і щедрістю.

Повний місяць відбудеться в поєднанні зі щасливою зорею Поліс, яка асоціюється з успіхами, амбіціями, чесністю і духовним зростанням, тому цей період як не можна до речі підходить для боротьби з брехнею й обманом, дезорієнтацією, які тривають з Сонячного затемнення 10 червня.

Повний місяць 24 червня 2021 в Козорізі є дуже позитивним, але більша частина оптимізму й удачі, проявлена ​​повним місяцем в секстилі до Юпітера, має бути використано для розв’язання проблем, пов’язаних з двома важкими аспектами, а це Венера в опозиції до Плутона і Сатурн у квадраті з Ураном.

На щастя, ще Місяцю допомагає зірка Поліс, яка приносить успіх і амбіції. Повний місяць у Козорізі 24 червня виведе на перший план ділові теми: роботу, відносини з начальством, ділові питання, які ви вирішуєте в держ. установах, бізнес.

Насправді ділова сфера життя не єдина, де позначиться Повний місяць. Він виявить слабкі місця і доведе до кульмінації розпочаті справи скрізь, де мова йде про тривале планування, великі життєві плани, довгограючі проекти, контакти з системами й структурами.

Наприклад, дійде до вирішального моменту спорудження будинку або максимально загостриться конфлікт з чиновниками зі структури охорони здоров’я.

Просто робота – це та частина життя, в якій найпростіше помітити, що щось відбувається, та й справи з чиновниками або будівництвом є не у всіх, а працює або займається бізнесом більшість людей. Однак, крім роботи, у кожного знака Зодіаку є своя сфера життя, пов’язана з довготривалими справами і плануванням, і там теж сильно проявиться Повний місяць.

У день повного місяця не рекомендується приймати спонтанних рішень в питаннях, де наслідки потім будуть позначатися надовго. Наприклад, не варто звільнятися, якщо цього не було в ваших планах раніше.

НА ЯКІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ ВПЛИНЕ ПОВНЯ У Козорізі 24 ЧЕРВНЯ 2021

ОВЕН

У вас загостряться відносини з начальством або досягне кульмінації важливий діловий проєкт. Ви можете вдатися в питання, чи влаштовує вас ваша професія або те, як розвивається кар’єра.

ТЕЛЕЦЬ

У вас дійде до кульмінації «довгограйна» ситуація, пов’язана з іноземцями, далекою поїздкою, іншими країнами. Може наступити ключовий момент в судовій справі. У студентів і абітурієнтів буде важливий день в навчанні.

БЛИЗНЮКИ

Для вас цей день небезпечний щодо чужих грошей і екстремальних ситуацій. Вам не можна приймати спонтанні рішення щодо кредитів, боргів, інвестицій. Не можна ризикувати собою і брати участь в небезпечних витівках.

РАК

У вас загостряться ділові або особисті відносини. Ви ясно побачите всі плюси й мінуси партнерства. Дійде до кульмінаційного моменту угода. Після цього стане ясно, складеться вона чи ні.

ЛЕВ

Повний місяць кепсько відіб’ється на вашому здоров’ї та поставить питання про зміну способу життя, планомірному лікуванні, тривалої дієти, курсі оздоровчих заходів і про те, чи не забагато навантаження і обов’язків ви на собі тягнете.

ДІВА

Повний місяць загострить відносини з дітьми, а в бездітних парах – питання дітонародження. Творчі люди переживуть момент прозріння, досягнутої кульмінації у творі, над яким працюють.

ТЕРЕЗИ

У вас загостриться домашня проблема або дійде до кульмінації питання, що стосується батьків, сім’ї, місця проживання, нерухомості, ремонту. Будуть складними відносини всередині сім’ї.

СКОРПІОН

У вас загостряться відносини з близьким оточенням – родичами, сусідами, знайомими. Якщо є конфлікт, він дійде до кульмінації. Не рекомендується сідати за кермо, та й в цілому краще нікуди не ходити і не їздити.

СТРІЛЕЦЬ

У вас стануть рубою матеріальні питання. Імпульсивні рішення сьогодні загрожують збитками, зате якщо продумаєте дії наперед, зможете розрубати тугий вузол якоїсь нездійсненної проблеми.

КОЗОРІГ

Ви будете вкрай емоційно реагувати на все, що стосується вашої персони й ставлення до вас людей. Може дійти до ключового моменту справа, яка пов’язана з вашою зовнішністю або здоров’ям.

ВОДОЛІЙ

Повний місяць висвітлить всі наявні у вашому житті таємниці. Вам відкриється щось зовсім несподіване, що відбуваються у вашому житті. Але можуть розкритися і ваші власні секрети, будьте обережні!

РИБИ

У вас загостряться відносини з однодумцями в групі, спільноті, громадської організації. Ви можете навіть вийти з групи. Дійде до кульмінації груповий проєкт, в якому ви берете участь.