fbpx

Що принесе знакам зодіаку тиждень 2-8 жовтня 2023

На цьому тижні Венера робить останні кроки за знаком Лева, в якому пробула 3 місяці, і переходить у Діву. Це ковток нової енергії, що допомагає відновити власну значущість і знайти нові джерела матеріального благополуччя.

Діва є символом землі, тому все, що побудоване або створене з використанням елемента землі, отримує стабільність для майбутнього достатку та процвітання, оскільки ви можете бути впевнені, що воно стоїть на твердій основі.

Почніть з основ, подбайте про дрібні деталі, які складають велику картину, і усвідомте, що ви дійсно заслуговуєте на благополуччя.

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ЗНАКАМ ЗОДІЯКУ З 2 ПО 8 ЖОВТНЯ 2023

Овен

Зосередьтеся на своєму фізичному, емоційному, психічному та духовному здоров’ї. Що потрібно зробити, яких лікарів відвідати, які зміни в спосіб життя зробити?

Телець

Зосередьтеся на творчій складовій. Згадайте про своє хобі, запишіться на майстер-клас. Творчість потроху змінить на краще ваш настрій цієї осені.

Близнюки

Зірки вносять почуття стабільності та миру у ваш будинок, підкріпіть його посадкою чи покупкою нової кімнатної рослини. Це допоможе вам заземлитись.

Рак

Венера активізує ваше спілкування та прискорить ритм життя. Заплануйте поїздки до батьків, ділові переговори, важливі листи – все пройде успішно.

Лев

Настав час працювати над своїми доходами. Венера допоможе вам підняти рівень добробуту, якщо ви налаштовані всерйоз попрацювати.

Діва

Венера у вашому знаку сприяє здоровому почуттю любові до себе. Задайте собі питання: “Що я можу зробити собі прямо зараз?”

Терези

Зірки нагадують вам про необхідність відпустити те, що більше не росте чи навіть не існує, щоб щось нове могло зайняти його місце.

Скорпіон

Ваші бажання можуть здійснитися, якщо цього тижня ви зосередитеся на найпотаємнішому і дозволите собі поставити свої інтереси на чільному місці.

Стрілець

Зосередьтеся на залученні нових можливостей. Зміна роботи, масштабування бізнесу, нові амбітні цілі – ось ваші теми.

Козеріг

Скористайтеся несподіваним новим досвідом та можливостями, які зірки принесуть у ваше життя, активізуючи сферу навчання та подорожей.

Водолій

Зірки надихають вас розвивати стосунки. Ви можете досягти глибокої емоційної близькості з найближчими людьми.

Риби

Настав час відкрити своє серце і залучити нове кохання або переосмислити існуючі відносини, щоб зробити їх ще щасливішими.

You cannot copy content of this page