fbpx

Що заважає кожному Знаку Зодіаку знаходити справжнє кохання і що з цим робити

Усім хочеться кохати і бути коханими, але не всім виходить це робити. Астрологи розповіли, що нам заважає знаходити своє щастя та як це можна виправити.

У кожного з нас має бути свій підхід до пошуку кохання. Дотримуйтесь простих рекомендацій, описаних далі, щоб досягати успіхів у амурній сфері.

Овен – Упертість Овнів — ось головна проблема любовної сфери. Вона властива багатьом людям, але Овни є лідерами у цьому плані. Непоступливість та бажання будувати відносини по-своєму — це головна проблема людей цього Знаку. Вони думають, що знають усі на світі, але це не так. Їхня упертість не дозволяє їм навіть засумніватися у своїй геніальності, що ніколи не буде добре відбиватися на стосунках.

Телець – У Тельців дуже висока планка вимог до потенційної другої половинки. Ці люди бажають бачити поруч із собою ідеальну людину і ні йотою менше. Тільцям потрібно, щоби почуття були сильними, а характер ідеальним. Також Тельці дуже хочуть, щоб їхня друга половинка ставилася до них як до найбільшого призу у Всесвіті. Їм потрібна турбота та відчуття того, що вони є пріоритетом. На жаль, людині, навіть найлюблячій, потрібна мінімальна свобода. Не треба прив’язувати нікого до себе та обмежувати у чомусь.

Близнюки – Люди часто кажуть, що Близнюки це ті, кого дуже непросто зрозуміти. Навіть самі Близнюки часом не можуть усвідомити свої цілі та бажання. Потрібно зрозуміти себе, поставити мету та рухатися до неї. Часто представники цього Знаку народжують хаос в амурних справах, адже вони просто не знають, хто їм потрібний і навіщо. Необхідно виправити це, причому якнайшвидше, щоб перестати витрачати час даремно.

Рак – Є одна річ, яка руйнує всі шанси Раків на щастя в коханні. Йдеться про надмірну ідеалізацію партнера і любові в цілому. Ще на початку знайомства раки вже у своїй голові наділяють людину лише позитивними якостями. Не секрет, що через це часто наздоганяє розчарування. Ракам необхідно навчитися бачити і приймати світ таким, яким він є, без прикрашання. Це вирішить багато їхніх проблем у коханні.

Лев – Леви – це типові любителі пристрасті та яскравих вражень, тому будь-який натяк на рутину та побутовуху стає приводом для пошуку нового кохання. Астрологи наполегливо радять Левам навчитися утримувати себе від розриву тих стосунків, які стають нудними. Не можна тікати від людини лише заради нових емоцій. Потрібно цінувати того, хто поряд, навіть якщо жити стало нудно, не буває так. Щоб кожен новий день у стосунках був таким самим, як найперший.

Діва – Діви – типові прагматики, які оцінюють все з погляду логіки. Не свідчить у тому, що пристрасть і чуттєвість їм властиві. Вони закохуються і часто. Просто через надмірну логічність вони часто обирають тих людей, які їм вигідні, а не тих, хто розбурхує їхні думки і провокує на пристрасть. Потрібно діяти навпаки — шукати кохання, щоб будувати з нього ідеальні стосунки. В іншому випадку відносини будуть більшими за дружбу і партнерство.

Терези – Проблема Терезів у тому, що вони надто сильно намагаються бути хорошими. Через це ними часто користуються, їх зраджують. У людей даного Знака часто з’являється бажання зробити людину щасливою за всяку ціну. Потрібно зробити щасливими і себе теж. Помірний егоїзм – це добре, так що не потрібно розчинятися в людині, щоб не втрачати себе. Терезам потрібно навчитися відстоювати особисті кордони.

Скорпіон – Скорпіони – любителі недовіри. Вони схильні підозрювати всіх і в зраді, зрадництві, брехні. Так, у певний момент знайдеться людина, яка захоче заслужити на довіру Скорпіона, але далеко не всім хочеться постійно почуватися як на допиті. Представникам цього Знаку Зодіаку дуже важливо навчитися відключати ту частину себе, яка є відповідальною за недовіру. Якщо це не робити, пошуки другої половинки можуть затягтися на десятиліття.

Стрілець – Стрільці — ідеалісти, тож їм потрібен лише найкращий партнер. На інше вони не погоджуються. Бажано скоротити список необхідних якостей ідеального партнера до найважливіших, щоб орієнтуватися насамперед на них. Принци та принцеси — це, звичайно, добре, але Стрільцям треба трохи спуститися на землю і перестати шукати лише найкращих. Так можна залишитись самотніми до кінця життя.

Козеріг – Козероги надто часто вибудовують довкола себе високі стіни недовіри. Достатньо одного разу розчаруватися у відносинах, щоб у всіх наступних відносинах Козерога виявляла до партнерів холодність і була надмірно обережною. Так. Обережність — це добре, але в бізнесі та в роботі, а не в коханні. У коханні іноді потрібно ризикувати і слухати не розум, а серце. Саме цього й не вистачає Козерогам.

Водолій – Водоліям заважає створювати міцні відносини їх легковажність. Через нього часом складається враження, що Водолії зовсім не потребують любові та розуміння. Якщо представникам даного Повітряного Знаку справді хочеться побудувати з кимось міцний любовний зв’язок, потрібно виправити це. Потрібно навчитися усвідомленості та стати трохи дорослішими, мудрішими. Так люди перестануть думати, що Водолії поверхові.

Риби – Це дуже закохані люди. Риби так швидко закохуються, що не встигають проаналізувати характер та вчинки людини. Ними рухає чиста пристрасть і бажання бути оточеними любов’ю та ніжністю. Велика ймовірність того, що нова друга половинка скористається рибами. Також у відносинах цими людьми часто нехтують. Риби часто залишаються із розбитим серцем. Потрібно шукати тільки тих, хто ставитиметься до них з повагою.

You cannot copy content of this page