fbpx

Щотижневий гороскоп з 18 по 24 березня 2024 року для кожного знаку зодіаку

Овен

Постарайтеся порівняти свої вимоги зі своїми можливостями. На цьому тижні далеко не всі питання, що виникають, ви зможете вирішити швидко, що буде здорово дратувати. Проте варто набратися терпіння та діяти поступово. Вам не завадить підтримка однодумців. Ділова зустріч у четвер може відкрити перед вами нові привабливі перспективи. Наприкінці тижня вам доведеться поринути у проблеми ваших дітей.

Телець

На вас чекає успіх у професійній сфері, але потрібно мобілізувати свої сили для колективної діяльності. Зараз ви зможете стати лідером та організатором. Постарайтеся своєчасно виправляти допущені помилки. Важливо не дратуватися через дрібниці. Поставтеся до перешкод і зволікань філософськи. Чим стриманіше ви будете, тим легше вам конструктивніше буде підходити до вирішення ваших проблем. У неділю вам буде корисним пасивний відпочинок.

Близнюки

Тиждень може порадувати вас цікавими знайомствами, теплими зустрічами зі старими друзями, романтичними побаченнями. Ви можете опинитися в епіцентрі різноманітних подій – радісних та позитивних. Ваші творчі ідеї принесуть успіх та прибуток. Зірки впевнені, що ви обрали правильний шлях і на вас чекає удача.

Рак

Настає сприятливий період для кар’єрного зростання та творчої самореалізації. Корисно буде зайнятися чимось новим, сходити на майстер-клас, записатися на навчальні курси. Виберете головне завдання, відсуньте дрібні і менш важливі справи. Вам необхідно реально оцінити ситуацію, що склалася, і постаратися досягти успіху.

Лев

Схоже, вам доведеться повторювати пройдене та виправляти помилки. Рухатися вперед поки що не виходить. У вівторок і четвер постарайтеся уникати сварок та конфліктів, багато проблем вирішаться самі собою. У вихідні ви можете вирішити, що близькі вас не цінують і не зважають на ваші інтереси, але не поспішайте робити поспішні висновки.

Діва

Ви ще не повною мірою встигнете насолодитися досягнутим, як труба покличе на підкорення нових вершин. Цього тижня вам навряд чи судилося відпочити від праведної праці, швидше, навпаки, вона обіцяє більшу, ніж зазвичай, активність у всіх відносинах. Зосередьтеся на головному, все встигнути неможливо, безжально відсікайте непотрібне. У вихідні зберіть друзів і порадуйте від душі.

Терези

Цей тиждень допоможе прояснити старі та сформулювати нові завдання, які вам потрібно буде вирішити. В особистому житті відбудеться якийсь важливий поворот, ви знімете рожеві окуляри та побачите свого партнера без прикрас. І це буде корисним для вас обох. У п’ятницю ви знайдете найоптимальніші шляхи вирішення своїх проблем. Обережніше з інформацією, стежте за своєю промовою, перш ніж щось вимовити, двічі подумайте, чи необережне слово може зашкодити вам.

Скорпіон

Маленькі труднощі на цьому тижні легко відступлять під вашим натиском, а серйозніші тільки підбадьорять ваш бойовий запал. Ви досягнете бажаної мети, отримаєте нову роботу, можете розраховувати на солідний прибуток. У другій половині тижня плануються цікаві поїздки, які відкриють перед вами нові горизонти в особистому та діловому плані.

Стрілець

Якщо ви не підганятимете події або виявляти зайву нервозність і нетерпіння, то тиждень обіцяє бути спокійним і розміреним. Близькі підтримають та допоможуть вам. Краще не висувати претензій або вимог, це призведе до конфліктної ситуації. У четвер та п’ятницю вам запропонують вигідне підробіток. У неділю не виключено приємних несподіванок.

Козеріг

Ситуація вимагатиме ухвалити рішення. Так що не сумнівайтеся надто довго, робіть вибір. Не забувайте прислухатися до порад колег та друзів. Постарайтеся переглянути ваші стосунки з близькими людьми, можливо, ви стали занадто запальними або неуважними. У вихідні варто побути із сім’єю.

Водолій

У колективі ваш авторитет залишається незаперечним, не тільки співробітники, а й керівництво постарається піти вам назустріч, створити сприятливі умови для роботи, вам залишиться лише діяти. З поверненням боргів, якщо вони є, краще не затягувати. Зараз важливо бути гранично уважним із документацією, щоб не допустити спотворень та помилок. У п’ятницю будьте обережні у висловлюваннях і взагалі поменше балакайте.

Риби

У вас безліч цікавих ідей і нових планів, але необхідно зосередитися на найбільш перспективних, так як втілити в життя все і відразу не вдасться. Подумайте про нове джерело прибутку. Є можливість, що вам доведеться зайнятися житловим питанням. Сам собою він точно не наважиться. Не збирайте проблеми, вирішуйте їх.

You cannot copy content of this page