fbpx

Щотижневий гороскоп з 22 по 28 квітня 2024 року для кожного знаку зодіаку

Овен

Прекрасний час для творчості ви зможете втілити в життя яскраві ідеї. Щоб володіти ситуацією, вам необхідно виявити рішучість та ініціативу. Отриманий новий досвід відкриє для вас нові можливості. Гарний час для дружніх зустрічей та романтичних побачень.

Телець

Цей тиждень треба почати з посмішки та оптимістичного погляду на світ. По можливості розберіться з боргами, спроби відкласти цю проблему нічого хорошого не приведуть. Схоже, вам доведеться взяти відповідальність не лише за свої дії та вчинки, а й за справи інших людей. Ви будете схильні згущувати фарби, що загрожує конфліктною ситуацією. У суботу на вас може чекати подорож.

Близнюки

Вам необхідно спуститися з неба на землю, щоб визначити свої подальші плани та головну лінію життя. Пані удача не забуде посміхнутися вам у потрібний момент. Ви відчуєте, що ваші мрії справджуються. Є можливість влаштувати своє особисте життя, отримати пропозицію руки та серця.

Рак

Цього тижня вас переповнюватимуть творчі ідеї та задуми. Вам знадобляться однодумці, які б допомогли їх втіленню в життя. Прислухайтеся до голосу інтуїції, це дозволить уникнути багатьох помилок і наблизить вас до виконання заповітного бажання. Можливе кар’єрне зростання та просування по службі.

Лев

Якщо вам вдалося запустити новий проект, налагодити свій бізнес, можна розслабитися. Займіть вичікувальну позицію, будьте готові до компромісів. Можливі поїздки, зустрічі із друзями. Ваше красномовство органічно поєднуватиметься з чарівністю, так що ви зумієте багатьом сподобатися. У сімейному житті не займайте занадто жорстку позицію, це може зашкодити вам.

Діва

Справи можуть піти не так, як ви очікували, перспективи будуть досить туманні. Якщо ви не впевнені у своїх діях, краще не поспішати, це дозволить уникнути багатьох проблем надалі. Не заощаджуйте час на сні та відпочинку, щоб до інших факторів не додалася ще й неуважність. Продумайте кілька варіантів, щоб раптові зміни не змогли застати вас зненацька. У вихідні скоротите до мінімуму спілкування із сусідами та родичами.

Терези

Цього тижня терпіння та спокій допоможуть вам уникнути непотрібних стресів та зберегти необхідні сили для активності на особистому фронті. Благо романтика виходить першому плані. У середині тижня перед вами раптово розкриються секрети, які старанно приховувала ваша половинка. Властивий вам скепсис зіграє у п’ятницю позитивну роль, ви абсолютно правильно не вірите зараз нічиїм обіцянкам.

Скорпіон

У вас з’явиться можливість максимально успішної реалізації задуманого. Імовірна сприятлива ситуація на роботі та у взаєминах з діловими партнерами. Вам доведеться приймати відповідальні рішення, спочатку подумайте, а тільки потім дійте, щоб не допустити помилок. У центрі уваги можуть опинитися службові справи. Але ваші здібності начальство точно оцінить. Поїздки, зустрічі, переговори будуть успішними та плідними. Цього тижня можна спробувати змінити те, що вас не влаштовує.

Стрілець

Відповідний період для набуття нових знань та підвищення професійного рівня. Вам варто виявити щедрість. Ваша інтуїція підказуватиме вірні рішення, навіть у ситуаціях більш ніж незвичних ви безпомилково вгадаєте правильну лінію поведінки. Шумна вечірка не принесе нічого, крім втоми, ви почуватиметеся комфортно тільки в компанії близьких друзів.

Козеріг

Важливо цього тижня закінчити невідкладну справу, яка вже давно не дає вам спокою. Ретельно розплануйте свої дії, тому що непродумані кроки та промови можуть обернутися великою неприємністю. Постарайтеся не спізнюватися на роботу, навіть саму дурну провину викличе нездоровий інтерес і критику у начальства. У деяких представників цього знака з’явиться можливість переїхати до іншого міста і навіть до іншої країни.

Водолій

Ваша схильність до побудови повітряних замків загрожує обернутися неуважністю та запізненням. Постарайтеся не прогаяти можливості закласти фундамент вашого майбутнього добробуту та соціального зростання. У першій половині тижня можливе цікаве знайомство з новими партнерами. Ділова поїздка в приємній компанії в середу обіцяє виявитися надзвичайно вдалою. Не дайте конкурентам обійти вас, докладіть всіх зусиль до того, щоб ваші ідеї та розробки зацікавили спонсорів. Прислухайтеся до мудрих порад старших родичів та застосуйте їх на практиці.

Риби

Цього тижня у візерунку вашої долі переплетуться дві нитки, одна з яких є енергією завершення процесів, а інша – відновлення старих зв’язків, занять. Цей час сприятливий для того, щоб розлучитися з чимось віджилим, зі шкідливими звичками, набридлими справами і людьми, що набридли. Вам потрібно звільнити місце для нових зустрічей та сміливих починань. Спробуйте внести зміни до колишніх відносин, подивитися на обставини з нової точки зору.

You cannot copy content of this page