fbpx

Щотижневий гороскоп з 26 лютого до 3 березня 2024 року для кожного знака зодіаку

Овен

Цього тижня вам варто пустити в хід всю вашу дипломатичність, щоб уникнути серйозної сварки з начальством або родичами. Небажано пропадати на роботі днями та ночами, намагайтеся все робити розмірено, не беріться за виконання надзавдань. Краще піти в обхід. Ви цілком здатні знайти оригінальне та творче вирішення своїх проблем.

Телець

Цього тижня можливе знайомство з цікавими людьми, прислухайтеся до ненароком отриманих порад. Життя відкриє перед вами нові перспективи у роботі та в особистій сфері. У розмовах із друзями не варто надто тиснути на них. У середині тижня близькі люди особливо потребуватимуть вашої допомоги, постарайтеся не відмовляти їм у увазі. У неділю не приймайте близько до серця уїдливі слова від супутника життя.

Близнюки

Майже все, що ви заплануєте на цей тиждень, реалізується. Вам знадобиться рішучість, активність, уміння швидко реагувати на ситуацію. Ви генеруєте велику кількість креативних ідей. Вам залишилося зробити незначний ривок уперед, після чого ви зможете святкувати перемогу. Начальство оцінить ваші таланти, і, цілком імовірно, зробить пропозицію підвищення. В особистому житті на вас також чекають позитивні зміни.

Рак

Цього тижня може підвищитися ваша соціальна активність, у вас з’явиться можливість керувати ситуацією, що склалася, впливати на майбутні події. Але постарайтеся слухати не лише себе, бажано не користуватися жорсткими та безапеляційними нотками у мові, інакше ви можете налаштувати колег на ворожий лад. У вихідні приділіть увагу сім’ї.

Лев

Незважаючи на зусилля з боку деяких “доброзичливців”, у ваших силах зберегти добрі стосунки з діловими та особистими партнерами. Не варто дратуватись, якщо щось піде не так. Усі проблеми можна вирішити. Активність та цілеспрямованість дозволять легко знайти відповіді на робочі питання. В особистому житті не виключено розчарування. Настав час зняти рожеві окуляри.

Діва

Тиждень вимагатиме активності та готовності брати відповідальність, а от ліньки загрожує провалом. Ніхто за вас вашої роботи не зробить і ваших проблем не вирішить. Не сидіть на місці, більше рухайтеся та спілкуйтеся, вам буде вкрай важливо опинитися у потрібний час у потрібному місці. У п’ятницю уникайте сварок та роздратування. У суботу не вимагайте багато від близьких людей, все одно вони надійдуть по-своєму.

Терези

Ретельно аналізуйте події, що відбуваються, спираючись на життєвий досвід і логіку. Не йдіть з приводу чужої думки. Можливе кар’єрне зростання та перехід на нову роботу. Попереду ось-ось замаячить щось новеньке, і воно обіцяє справжній успіх і поліпшення вашого фінансового стану. Ваші плани доволі швидко стануть реальністю.

Скорпіон

Тиждень досить позитивний та успішний. Одним із важливих факторів для вас може стати спілкування, зустрічі, переговори, поїздки. Зірки пророкують великий прибуток та кар’єрне зростання. Ви зараз цілком можете стати начальником і дуже багатою людиною.

Стрілець

Прекрасний час для відпочинку та розваг. Тиждень запам’ятається вам низкою яскравих та незвичайних подій. Все не йтиме накатаною, а вийде на новий рівень. Не виключено виконання давніх бажань та задумів. Тільки постарайтеся не базікати зайвого і частіше використовувати своє дипломатичне мистецтво.

Козеріг

Практичність та витриманість – ось якості, які приведуть вас до мети. Цього тижня ви можете познайомитися з людиною, яка відіграє важливу роль у кар’єрі. Постарайтеся вловити флюїди змін, щоб максимально скористатися сприятливими можливостями. Не турбуйтеся з приводу дрібних неприємностей на роботі, а оскільки ваші ідеї перспективні, нехай їхнє неприйняття серед колег вас не бентежить. Вам зараз слід пам’ятати, що найпростіший і найшвидший спосіб вирішення проблеми – далеко не завжди найкращий.

Водолій

Цей тиждень може бути вирішальним для важливого для вас проекту. Або ви закінчите справи, або вони повиснуть на вас важким тягарем ще на досить тривалий час. Щоб уникнути хворобливих розчарувань, цього тижня не варто ходити на побачення з людьми з сайту знайомств. У вихідні поряд з вами можуть з’явитися люди з вашого минулого, які відкриють нові перспективи.

Риби

Цей тиждень буде сповнений суєти, проблем і з’ясування стосунків. Можливо, вам доведеться вдатися до допомоги друзів, тому що самотужки ви не впораєтеся. У вівторок несподіваний поворот подій відкриє перед вами нові перспективи. У середу працездатність може бути на небувалому рівні, ви зможете згорнути гори. У п’ятницю сприятливі поїздки, відрядження та початок подорожей.

You cannot copy content of this page