fbpx

Шлюб за знаком зодіаку: чого очікувати від партнера

Характер кожної людини формується від народження. Стихії та планети впливають на особистість та формують стосунки з близькими, друзями, колегами та коханими. Знак зодіаку, який панує в період народження, визначає якості людини та вчинки.

Закохаючись, людина починає поводитися, ніби в ній закладена певна програма. Буває, що дві людини дуже люблять одна одну, але ніяк не можуть порозумітися. Постійні сварки та конфлікти виникають на рівному місці. Не завжди виходить, що дві закохані людини наважуються на шлюб. Багато хто створює союз, ґрунтуючись на інших взаєминах: дружба, повага, свобода обох, розвиток, підтримка. Давайте подивимося, як кожен знак зодіаку проявляється у шлюбі.

Астрологи виділяють чотири стихії, які впливають на долю, особистість та темперамент людини. Саме вони визначають сумісні люди у коханні чи ні. При зіткненні різних по полюсах стихій чекати благополучного союзу не слід.

Вогонь

До вогненних знаків належать Овен, Лев та Стрілець. Це яскраві особи з вираженою емоційністю.

Овен

Овен сенс шлюбу бачить у бурхливій спільній діяльності та досягненні спільних цілей. Спільно вони завойовують висоти. Якщо Овен стикається з пасивним спостереженням його дій або йому нав’язують світогляд, то любов закінчується, стосунки стають безглуздими і шлюб дає тріщину.

Леви

Леви люблять лише себе. І їм важливо, щоб їх любили з його дозволу. У стосунках вимагає любові, уваги, турботи та навіть поклоніння. На компроміси не йдеться. У партнери вибирають неабияку особистість, бажано з кар’єрою, становищем та багатством. Лев почувається чудово за наявності грошей, своїх або партнера – не так важливо. У союзі з Левом будьте готові виконувати другорядну роль.

Стрілець

Стрільці волелюбні та емоційні. Вони люблять пускатися в авантюри та із задоволенням вирушають у подорож за новими враженнями. Жити зі Стрільцями непросто. Краще розділяти з ними їхній нескінченний рух: поїздки, навчання в іншому місті, іноземні відрядження. Будьте готові завжди бути на валізах. Стрільці люблять дітей, але починають брати участь у вихованні вже у підлітковому віці.

Повітря

Повітряна стихія складається з Близнюків, Терезів та Водоліїв. Представники трохи вітряні, непостійні та легкі на підйом. Знаки цінують волю, емоційний стан. Якщо не порушуватимете розставлених меж, тоді відносини складуться. Будь-яке ревнощі може з легкістю зруйнувати зв’язок, який будувався роками.

Близнюки

Близнюки живуть подіями, фактами та чужими емоціями. Вони не люблять традиції та зобов’язання. Шлюби укладають легко і легко їх руйнують. У цьому союзі партнер повинен постійно мати почуття Близнюка і не вимагати натомість того ж. Їм потрібна людина, яка емоційно їх наповнить, одухотворить або даватиме їжу для роздумів. З близнюками потрібно дотримуватися легкості та невимушеності.

Терези

Терези дуже залежні від шлюбних відносин. Вони чудово розуміють почуття, устремління та бажання партнера, і здатні їх задовольняти. Терези звикли відсторонено дивитися на недосконалий світ і уникати вчинків. Якщо їхня душевна рівновага порушена, вони впадають у крайності. Їм дуже важлива стійка матеріальна база, бажано, не їхніми руками. Згодом у шлюбі стосунки з Терезами можуть стати формальними, але завжди ввічливими та милими.

Водолії

Водолії спонтанні у своїх вчинках і почуттях. У них море друзів та велика кількість планів. Але реалізовувати їх вони не поспішають і покладаються на може. Вдома у них все гаразд, бо там вони з’являються рідко. До занять обранця ставляться поблажливо, але можуть працювати разом. З Водолієм не варто чекати глибоких стосунків, скоріше дружніх та партнерських. Партнеру з ними дуже неспокійно.

Земля

Тельці

Земні знаки представляють Телець, Діва та Козеріг. Їх характеризує скромність, працьовитість та наполегливість. Прискіпливі до дрібниць, хочуть контролювати все. Величезна сила волі постійно просуває вперед. Ніколи не відмовиться від поставленої мети.

Тельцеві важливий затишний тил, матеріальний достаток та зручна робота. Вони люблять чесність та не переносять таємниці та інтриги. У відносинах воліють спокійний спосіб життя. З ними може стати нудно і почати бракувати гостроти у почуттях. Вас має влаштовувати приземлений темперамент, тоді Телець стане надійним фундаментом у шлюбі.

Діви

Діви у відносинах осмислені і мало романтичні. З одного боку Діви чуйні та делікатні, з іншого – дріб’язкові та безтактні. У відносинах часто ідеалізують партнера, а згодом стають дуже прискіпливими. Створюють сім’ї із важливою матеріальною складовою. Діти в шлюбі привносять життя в їхній надто конкретний світ, і стають їх змістом. Загальні інтереси з партнером та спільна власність зміцнює шлюб із Дівами.

Козороги

Козероги прихильники осмисленого, виваженого та розважливого підходу до шлюбу. Вони марнославні, тому реґаліям та досягненням приділяють багато уваги. У партнери вибирають людей, здатних стати соратником у справах, помічником у роботі та іншому відпочинку. Особисте життя Козерога приховують від чужих очей. Для них важлива взаємна довіра у союзі. При цьому вони люблять все контролювати та роздавати оцінку. Завдяки своїй стійкості, зберігають шлюб навіть у найважчі часи.

Вода

Водну стихію представляють Раки, Скорпіони та Риби. Перебувають у постійному пошуку місця під сонцем. Часто змінюють рід діяльності, намагаються знайти себе. З іншого боку, дуже домашні, цінують затишок та тепло. А ось другу половинку на міцність перевіряють тривалий час, тому що вони дуже прискіпливі до себе та оточення.

Раки

Раки дуже чутливі та ніжні. Вони легко підлаштовуються до навколишнього оточення і завжди знають, чого хочуть. Зважившись на шлюб, Раки стають скоріше друзями, ніж коханцями свого партнера. У відносинах із ними багато емоцій та сварок. Вони не виносять звинувачень. Відносини з батьками та дітьми у них трепетні. Тому при створенні сім’ї потрібно враховувати сімейні підвалини, що вже сформувалися у Раків.

Скорпіони

Скорпіонам важливе задоволення їхніх тілесних та духовних бажань. Зчитуючи стан партнера, вони впливають нею своїми емоціями. Якщо Скорпіону вдається контролювати психічну енергію, він припиняє їх у мирні справи, і якщо ні – внутрішні пристрасті провокують його за руйнівні вчинки. Поряд зі Скорпіоном від гармонії до хаосу може пройти лише хвилина. І, якщо його владну натуру щось не влаштує, він може отруїти вас отрутою роздратування.

Риби

Риби чарівні та віддані. Вони огортають свого партнера яскравими емоціями та враженнями. Дуже люблять все загадкове та інтригуюче. Тому кохання сприймають у жанрі драми. Риби можуть бути дуже щасливі у шлюбі, якщо їх постійно надихати. Інакше вони можуть вирушити на пошуки нових відчуттів. Вони не охоче діляться своїми благами, тому матеріальний бік сімейного життя лягає на партнера.

You cannot copy content of this page