fbpx

Сімейний Гороскоп: яка сім’я виходить у різних знаків Зодіаку

Сімейний Гороскоп: ОВЕН (21.03. – 20.04.)

ДРУЖИНА: Легко закохуються, але швидко остигають. Разом з тим, якщо закохані по-справжньому, це на все життя. Амбітні, рухають чоловіків до успіху. У спілкуванні з ними необхідний такт, вони схильні дуже ображатись на грубість та неуважність до себе.

ЧОЛОВІК: Знаходять мудрість лише в зрілому віці, після 30 років, при цьому привабливі та комунікабельні. Тим часом вони піднімають своїх дружин на п’єдестал, рідко їх критикують. Однак їм часто не вистачає твердості, хоча підкаблучниками їх не назвеш, просто непослідовні і імпульсивні в діях і словах.

Сімейний Гороскоп: ТЕЛЕЦЬ (21.04. – 21.05.)

ДРУЖИНА: У них легкий характер, але водночас і дуже практичний. Можуть запропонувати чоловікові як гарну господиню, турботу, домашній затишок, але й натомість вимагають матеріального та морального задоволення. Розлучитись з ними дуже складно, як власне, і посваритися, якщо вони самі цього не хочуть (у дуже рідкісному випадку), і свідомо не провокують своїх чоловіків. Інститут шлюбу для них дуже важливий як статус, тому й не розлучаються.

ЧОЛОВІК: Для них важливіше шлюб, ніж просто успіх у коханні. Хороші чоловіки: надійні, вірні, справжні господарі у власному домі. Одночасно небагатослівні та підозрілі, що, втім, при правильному підході дружини легко усунуто. Злегка занудливі, зате ґрунтовні у всьому.

Сімейний Гороскоп: БЛИЗНЮКИ (22.05. – 21.06.)

ДРУЖИНА: Жіночні, винахідливі, на перше місце ставлять красу та любов, і лише на другий будинок. Гарні матері. Заради дітей можуть погасити свої емоції. Вибагливі до матеріальної складової свого шлюбу. Можуть справляти враження легковажних, але це негаразд. Легко та із задоволенням приймають гостей та друзів, дуже привітні господині.

ЧОЛОВІК: Їхній девіз: «Кохання – гра». Розвинений інтелект та вразливість. Люблять пофліртувати, і взагалі, сходити набік, але зрада фізична для них нічого не означає – зміна вражень, не більше, а духовно завжди дуже прив’язані до дружин. Не виносять причіпок, контролю та будь-яких обмежень своєї свободи.

Сімейний Гороскоп: РАК (22.06. – 22.07.)

ДРУЖИНА: Ідеальні, вірні дружини та матері. Найчастіше люблять більше дітей, ніж чоловіка. Відмінні господині, пристрасні коханки, проте дуже ревниві та власниці. Чудово готують, їхній будинок завжди наповнений затишком та запахом смачної їжі. Чарівні та розумні співрозмовниці з гостями та товаришами по службі чоловіка. Словом, у багнюку обличчям ніколи не вдарять. Економні господині.

ЧОЛОВІК: Для них життя не має сенсу без кохання. Цілком віддаються пристрасті та почуттям. Мінливий настрій (від холодності до вибуху) може поширюватися і на дружин, і на дітей. Але найчастіше це домашні та зразкові чоловіки. Улюблені дружини завжди надихають їх на активну роботу та великі заробітки, які завжди приносяться до родини. Дуже віддані, але можуть бути надмірно економними.

Сімейний Гороскоп: ЛЕВ (23.07. – 23.08.)

ДРУЖИНА: Дуже привабливі та пристрасні. Хороші господині та кулінарки відповідальні, але вимагають до себе постійної уваги. Підвищена вимога до свого матеріального змісту. Якщо стосунки з чоловіком не складаються, можуть повністю турбуватися про дітей. Чудові в компаніях та талановиті вихователі не лише своїх дітей, а й чоловіків.

ЧОЛОВІК: Романтичні, але жадають від дружини обожнювання. Щедрі, люблять робити подарунки. Можуть проміняти домашній затишок заради суспільства, що часто й роблять, домоседство їм не властиве. Великодушні, але дуже ревниві. Часто сентиментальні. Завжди люблять своїх дітей, навіть якщо з дружиною немає гармонійних стосунків.

Сімейний Гороскоп: ДІВА (24.08. – 23.09.)

ДРУЖИНА: Аналітика переважає над емоціями. Зайва турбота про своє здоров’я, а також чистоту житла. Дуже уважні до чоловіків та дітей, дбайливі та економні господині. Раціональні у всьому, тому у чоловіка може скластися враження, що дружина ставиться до нього з прохолодкою, але це не так, просто Дівам властива нотка цинізму.

ЧОЛОВІК: Реклама Подвійні та суперечливі натури: холодність поєднується із сентиментальністю. Дуже бояться критики. Оптимісти часто обожнюють своїх дружин. Якщо зустрічають повне розуміння своєї натури, то віддаються сім’ї без решти. Завжди господарські та дбайливі, всю зарплату – до хати. Дуже люблять дітей. Часто пораються з ними.

Сімейний Гороскоп: ТЕРЕЗИ (24.09. – 23.10.)

ДРУЖИНА: Сентиментальні, жіночні та люблять, коли їх звеличують. Якщо цього немає, може розвинутися депресія. Ревниві часто можуть ставити на перше місце домашній затишок і тільки на друге кохання. Завжди мріють про багатого чоловіка, і ніколи не вийдуть заміж за безперспективного щодо цього суб’єкта.

ЧОЛОВІК: Напевно, найвірніші чоловіки. Щасливі, коли цінують їхні почуття, натомість пред’являють надто високі запити до сімейного життя, як і до життя в цілому. Іноді їм потрібно надавати спокій і увагу. Дуже честолюбні, іноді до марнославства.

Сімейний Гороскоп: СКОРПІОН (24.10. – 22.11.)

ДРУЖИНА: Динамічні, їм протипоказані одноманітність життя та плавний перебіг по ньому. Пристрасні, чуттєві, не прощають зрад. Дітей розглядають як продовження кохання. Дуже віддані і дітям, і чоловікові за умови, якщо він не зраджує. Можуть стежити за чистотою в будинку, але навряд чи балуватимуть кулінарними вишукуваннями.

ЧОЛОВІК: Знак, що став символом сексуальності. Владні. Кохання віддаються цілком. За нещасного шлюбу жорстокі. Власники та ревнивці. Однак, можуть проміняти всі краси життя на сім’ю, готові пожертвувати собою заради дружини та дітей. Дуже прив’язані до дітей майже завжди і майже завжди добре забезпечують сім’ю матеріально.

Сімейний Гороскоп: СТРІЛЕЦЬ (23.11. – 21.12.)

ДРУЖИНА: Менш за інших знаків розташовані до романтики. Для чоловіків, насамперед, вони добрі друзі та товариші. Гостинні господині. Від чоловіка також вимагають надання волі. Цінують домашній затишок. Не виносять ревнощів у будь-яких проявах.

ЧОЛОВІК: Добродушні та товариські. У коханні щирі, але сімейне вогнище для них часто не на першому місці (на відміну від роботи). Вимагають від дружин надання свободи та поділу нею його інтересів. Чудові батьки. Часто беруть із собою дітей на відпочинок, особливо якщо займаються активним відпочинком.

Сімейний Гороскоп: КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01.)

ДРУЖИНА: Прагнуть мати впливових та практичних чоловіків. Але водночас дуже вірні дружини. Чи не виносять критики, самі критикують. Часто домашній затишок розглядають як головний доказ кохання. Дещо агресивні по відношенню до домашніх.

ЧОЛОВІК: Дуже практичні, не виносять самотності. Надійні, прагнуть лідерства в будинку. Небагатослівні, свої почуття висловлюють вчинками, а чи не словами. Часто поділяють свою любов між дружиною та дітьми, всім дістається потроху. У сім’ї прагнуть лідерства, особливо якщо на роботі такими не є. Можуть непогано готувати, якщо до цього змушують обставини.

Сімейний Гороскоп: ВОДОЛІЙ (21.01. – 19.02.)

ДРУЖИНА: Високі запити до свого обранця, велика потреба у стабільності. Люблячі матері та господині, цінують гарну кухню. Велика увага до духовної складової. Відсутність підозрілості, але великі претензії до матеріального боку життя. Якщо чоловік обмаль заробляє, почуватимуться не дуже щасливо з ним. Рай у курені не для них.

ЧОЛОВІК: Часто виявляються ідеалістами. У коханні вірні та постійні. Легко йдуть на компроміс, не ревниві. Від дружини часто вимагають мати схожі інтереси зі своїми. Але любов для них не єдина віддушина, а лише складова їхнього життя, через різнобічність їх інтересів.

Сімейний Гороскоп: РИБИ (20.02. – 20.03.)

ДРУЖИНА: Головна гідність – здатність повністю віддаватися кохання та розуміти чоловіка. Вірні та віддані. Часто улесливі. Дім і діти для них не менш важливі, ніж пристрасне кохання. І все ж, для них найвищий спокій і щастя чоловіка та дітей. Як правило, добре готують та люблять смачно поїсти.

ЧОЛОВІК: Пристрасні, великі вимоги до фізичної та духовної любові. Часто нерішучі. Щедрі, обожнюють своїх дружин. Ніколи не командують дружинами, а розглядають їх як опору в житті. Без рясного сексу гармонія у сімейних стосунках часто неможлива. Все інше для цих чоловіків другорядне, хоча хто ж не любить затишок та смачну вечерю.

You cannot copy content of this page