fbpx

Скорпіонам — романтика, Дівам — зміни. Гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2022 року

Астрологія — не точна наука і не варто ставитись до гороскопів надто серйозно. Кожна людина індивідуальна і, під яким би знаком зодіаку не народилася, приймає рішення та несе за них відповідальність самостійно.

Листопад 2022 року буде досить насиченим астроподіями: сезон ретроградного Юпітера завершується в день молодика 23 листопада, а от Марс тільки почав свій ретроградний шлях 30 жовтня; 8 листопада завершується осінній коридор затемнень останнім повним місячним затемненням цього року; у другій половині місяця напружений сезон Скорпіона зміниться сезоном найбільш благодатного знака — Стрільця. Тож пристебніться й читайте, що, на думку астрологів, чекає вас у цьому місяці.

Овни

Спочатку листопад може здатися складним і катарсичним, але емоційна інтенсивність з часом почне зникати. Зробіть глибокий вдих, місячне затемнення цього місяця не дає вам іншого вибору, окрім як уважно переглянути всі сфери, від вашої фінансової стабільності до загального відчуття безпеки.

Ваші романтичні союзи та ділові партнерства можуть спіткати якісь викриття, однак вам вистачить сили піти в ці конфлікти та вийти з них, трансформувавшись чи позбувшись зайвого. Перед тим, як сонце увійде в знак Стрільця, надаючи вам новий, більш позитивний погляд на життя, союз Меркурія з Венерою додасть вам відчуття надії та любові до себе. Кінець місяця буде справжнім полегшенням для вас.

Тельці

Останнє, чого ви бажаєте, це зміни, але життя може бути таким неймовірно іронічним. Оскільки так багато планет входить у ваш сектор стосунків, неможливо заперечувати інтенсивність цієї сфери життя, особливо під час місячного затемнення у вашому знаку. Особливо це стосуватиметься тих, хто вкладає дуже багато енергії в стосунки й не завжди отримує достойну відповідь.

У цьому місяці ймовірні несподівані зустрічі та розмови, однак для вас дуже важливо усвідомити власні бажання та кордони й поважати їх в оточуючих. У пріоритеті стоятиме ваша свобода, однак Меркурій і Венера в Стрільці наближають романтичну сторінку вашої історії.

Близнюки

Саме ваш знак стає основною сценою для розгортання ретроградності Марса, тому фокус уваги буде направлений на вашу особистість, на зовнішні й внутрішні прояви та переживання. Повне місячне затемнення цього місяця спонукає вас відступити від одноманітності та звільнитися від шаблонів, які завели вас у певний застій.

Коли ваш небесний управитель, Меркурій, об’єднає зусилля з Венерою у вашому секторі стосунків у середині місяця, ви будете обдаровані підтримкою та ентузіазмом ваших партнерів та/або коханців стосовно всієї вашої діяльності. До того ж Юпітер завершить ретроградний рух у вашому домі роботи, тож друга половина листопада — чудовий час для початку нового бізнесу чи кар’єри.

Раки

Повне місячне затемнення звільнить вас від усього зайвого, зокрема — людей і спільнот, що обтяжують вашу особистість, любовне життя та прагнення до щастя.

Це нормально мати сумніви, страхи та невпевненість, тому немає сенсу підтримувати цю утопічну картинку «усе супер, мені не потрібна допомога». Будьте собою, дозвольте собі помилятися та просити про допомогу. У другій половині місяця ваша внутрішня дитина буде зцілюватися багатьма способами, і поки ви будете змушувати світ закохатися у вашу унікальність через творчість, ви будете закохуватися в себе в процесі. Ця активація серцевої чакри послужить величезним джерелом натхнення в сезон Стрільця.

Леви

Ваш авторитет чи професійна діяльність загалом неабияк похитнеться під час повного місячного затемнення, тож постарайтеся не планувати надто багато всього на цей день. З іншого боку, ця енергія може обертатися навколо ваших стосунків із авторитетами чи керівниками, але все одно вона зведеться до тих самих тем: кар’єри, спадщини, репутації та самовладання. Окрім того, багато напруги буде в секторі сім’ї, емоцій і дому, тож краще зосередьте увагу на гармонізації близьких стосунків у листопаді.

Перехід Сонця у знак Стрільця буде відчуватися як приємне підбадьорення в кінці місяця, особливо після появи там Меркурія та Венери. Незалежно від того, чи це буде новий пригодницький початок у сфері кохання, чи пристрасний партнерський проєкт, який принесе чимало прибутків, обставини нагадають, що в кінці тунелю справді є світло.

Діви

Вся справа в перспективі, і листопад навчить вас цьому. Незважаючи на те, що колись могло затьмарити ваше судження, ви нарешті вийдете з рамок і подивитеся на своє життя під іншим кутом. Чимало планет активують ваш сектор комунікацій, тож оточення буде неабияк впливати на ваше життя. Головне — направити цю комунікацію в продуктивне та конструктивне русло.

У будь-якому випадку, повне місячне затемнення цього місяця обов’язково застане вас зненацька, особливо тих із вас, хто був прив’язаний до певної традиційної системи вірувань і життєвих координат. Ваша загальна траєкторія змінюється, можливо, несподівано, і перехід сонця в знак Стрільця робить цю нову подорож ще більш масштабною. Слідуйте за своїм внутрішнім компасом і тоді результати вас не розчарують.

Терези

Листопад для вас буде про ресурси, гроші та спільні активи. Місячне затемнення та поява Урана в вашому грошовому секторі змусить переглянути своє ставлення до цієї сфери, додати більше інновацій, нововведень і техніки. Окрім того, прохід Венери, вашої управительки, по цьому ж сектору, додасть вам впевненості, стабільності та удачі в фінансовому житті в листопаді. При цьому важливо витримати баланс у питанні «віддавати і брати», інакше чимала активність грошової сфери може розгойдати ситуацію.

Скорпіони

Для Скорпіонів листопад підсвітить тему стосунків: поєднання Меркурія і Венери в вашому знаці зробить вас буквально магнітом, а місячне затемнення в сфері стосунків у поєднанні з Ураном принесуть вам кармічні результати попередніх дій. Якщо ви були чемними в стосунках — чекайте приємних сюрпризів, якщо ж ні – готуйтеся до відплати. У будь-якому разі, це хороша нагода відпустити минуле та почати нову сторінку.

З 22−23 листопада активується ваш сектор ресурсів і грошей, тож ви отримаєте чимало благословень у цій сфері впродовж наступних днів, якщо будете дослухатися до інтуїції та підходити до питання фінансів із холодною юпітеріанською головою.

Стрільці

Листопад почнеться для вас непросто, адже під ударом — ваш 12 сектор — сектор втрат, закордону й аскези. Що ще важливіше, повне місячне затемнення цього місяця в Тельці з’єднається з волелюбним Ураном через ваш шостий дім здоров’я, щоденних ритуалів, служіння та ворогів. Ваш настрій і дії сильно впливатимуть на те, як саме будуть поводитися планети в цих сферах життя: благодійність може замінити втрати з 12 сектору, а служіння та турбота про себе — хвороби та конфлікти з 6 сектора гороскопу.

Однак з 22 листопада енергія кардинально зміниться: поєднання Венери й Меркурія у вашому знаку принесе багато оптимізму та заряду на нові звершення, в тому числі – в особистому житті. А коли Сонце увійде в ваш знак, а Юпітер повернеться з ретроградного положення, життя нарешті повернеться до норми чи навіть стае якісно кращим.

Козороги

Люди, якими ви оточуєте себе, є продовженням вас, тому листопад неодмінно принесе трансформації і для вас, і для ваших близьких. Враховуючи всі події, що відбуваються у вашому 11 домі соціуму, листопад приділить увагу всьому: від тіньової сторони вашого соціального життя до унікальних талантів і здібностей, якими вам судилося поділитися з рештою світу. Повне місячне затемнення цього місяця поєднується з волелюбним Ураном, який, у свою чергу, принесе деякі несподівані зміни та покращить ваш п’ятий дім романтики, інтелекту, задоволення та самовираження.

Активація зони Стрільця Венерою, Меркурієм і Сонцем у кінці місяця може принести певну напругу у ваш 12 сектор аскези, закордону та втрат, однак загальні енергії нового місяця будуть радше надихаючими, ніж втомлюючими.

Водолії

Енергія, пов’язана з сім’єю, особистими справами та вашими емоційними засадами, буде знову активована затемненням у Тельці, тож ваш стан буде подібний до квітневого, коли був попередній коридор затемнень. Сезон Скорпіона у свою чергу зверне увагу на вашу кар’єру, в якій ви нарешті готові робити все по-своєму, цінувати власну роботу і, можливо, порушити деякі застарілі традиції.

Всередині вас відбудуться певні революційні зміни стосовно кар’єри та підходу до роботи, що не може не відобразитися на цій сфері життя. Подальший перехід планет у знак Стрільця і, відповідно, ваш 11 сектор соціуму та доходу, зробіть ці зміни досить успішними.

Риби

Оскільки основний тиск планет іде на сферу ваших переконань, прагнень і вірувань, зберегти стабільні погляди в цьому місяці буде досить складно. Тож ваші цінності можуть пережити невелику внутрішню революцію. Тим не менш, повне місячне затемнення в листопаді з’єднається з Ураном через ваш третій сектор спілкування, мислення та бажань, і це потенційно може змінити динаміку вашого найближчого оточення.

З 23 листопада ваш управитель Юпітер повернеться в пряме положення в вашому знаку, що дасть багато усвідомлень і наснаги на самовдосконалення. Сезон Стрільця також підсвітить вашу роботу та кар’єру, тож ви можете сміливо будувати масштабні плани на кінець місяця: вам допомагатиме Юпітер, Венера, Сонце і Меркурій.

You cannot copy content of this page