fbpx

Скромність Раків, ворожіння Дів та цінності Риб: докладний гороскоп на 30 жовтня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня

ОВНИ

ОВНАМ – оточуючі охоче візьмуть участь у ваших планах, особливо якщо ви дозволите їм внести в ці плани і свій внесок. Гарний час для людей, які вирішили зайнятися спортом. У цей період можуть наснитися сни, що відображають суть подій, що відбуваються з вами.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – витягнуть багато корисного зі спілкування зі старими друзями. Приєднавшись до їхніх проектів, ви можете досягти успіху. Однак найкращий порадник зараз – це ваші власні бажання: знайдіть можливість їх реалізувати.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ — варто прислухатися до думки дітей. Зібравшись із думками, ви здатні вплинути на події майбутнього. Добре йде благоустрій домашнього простору, день вдалий для повернення втраченого.

РАКИ

РАКИ – ваша скромність здатна перешкодити зайняти місце, якого ви гідні. Вам необхідно навчитися обстоювати свою думку. Успішними є комерційні угоди, великі покупки.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ — щоб зрушити з місця доведеться розібратися зі своїми глобальними цілями. Сприятливо навчатись новому ремеслу, розпочинати цикли, пов’язані з оздоровленням. Корисна сауна, масаж, косметичні процедури.

ДІВИ

ДІВАМ — можна ворожити, налаштовуватися на співрозмовника за допомогою медитації. Чутливість та сприйнятливість загострені до краю. Займайтеся йогою, плаванням, дихальними практиками.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, приділіть особливу увагу проблемам дітей, подбайте про зміцнення їх імунітету. Вам самим також показаний прийом вітамінів і процедури, що гартують. Очікуються дзвінки та візити знайомих з різноманітними новинами та цікавими пропозиціями.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ – особливо вдало відбуваються колективні заходи, всілякі святкування, проведення переговорів. Сприятливий час для позбавлення захворювань і нав’язливих думок, шкідливих звичок.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ — поїздки обіцяють зав’язування корисних знайомств та розставання з якимись ілюзіями. Намагайтеся зробити хоча б основне з того, що задумали. Якщо вас переповнюють емоції, дайте їм вихід у фізичній активності або знайдіть того, хто міг би вас вислухати.

КОЗОРОГИ

Жінки-козороги надихнуться ідеєю оновлення гардеробу. Чоловіків більше турбують питання, пов’язані з проявом у суспільстві. Властива вам сьогодні імпульсивність надасть усім справам характеру раптовості.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – можливо, вам не варто так ретельно контролювати всі свої почуття: тоді контакти з іншими людьми принесуть набагато більше задоволення. Сьогодні можна успішно робити наговори на воду, лікуватися трав’яними настоями.

РИБИ

РИБИ — можливо, навколишнє суспільство наполегливо нав’язуватиме вам свої цінності. Постарайтеся позбутися страхів, що заважають виявитися вам повніше. Добре взаємодіяти сьогодні зі світом кристалів: вони допоможуть налаштуватися на потрібну хвилю.

Related Post

Гороскоп на 21 липня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 21 липня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 21 липня 2020 Овен День буде наповнений різними подіями, причому більшість з них вас приємно здивують. Можуть надійти привабливі пропозиції, що стосуються не тільки професійної сфери діяльності та

У серпні 2021 ВІДКРИЄТЬСЯ КАНАЛ везіння для 6-ти знаків Зодіаку!У серпні 2021 ВІДКРИЄТЬСЯ КАНАЛ везіння для 6-ти знаків Зодіаку!

У серпні 2021 року в багатьох знаків Зодіаку відкриється канал везіння. Удача поллється на них, як з рогу достатку. Кому ж прихильні зірки в цьому місяці? ТЕРЕЗИ У серпні вам,

Подарунки Риб, образи Близнюків та боротьба Левів: детальний гороскоп на 22 листопадаПодарунки Риб, образи Близнюків та боротьба Левів: детальний гороскоп на 22 листопада

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВНИ Більшості ОВНІВ хочеться сьогодні затишку та тепла, простих людських радостей. Частину дня добре б присвятити батькам. Також цей час підходить для написання