fbpx
Перейти до вмісту

Сонячне затемнення 25 жовтня 2022 року: рекомендації Анжели Перл для Знаків Зодіаку

Сонячне затемнення в 2 градусі Скорпіона буде початком чогось нового, і Знаку Зодіаку важливо заздалегідь дізнатися про тому, які справи будуть вдалими, а що варто відкласти, щоб не натягнути на себе проблем. Поради відомого астролога Анжели Перл допоможуть уникнути неприємностей.

Затемнення жовтня пройде під впливом двох планет-управителів: Марса і Плутона. Аспект планет впливатиме на справи, і багато хто відчуватиме невдоволення. Плани можуть зриватися, а результати— бути незадовільними. У зв’язку з цим експерти рекомендують заздалегідь дізнатися про те, що саме робити не варто, щоб обійтися без роботи над помилками.

Овен

Сонячне затемнення в 8 будинку фінансів вказує Овнам на необхідність уважно ставитися до всього, що пов’язано з грошима. Ситуація може програтися таким чином, що представники Знаку зіштовхнуться з шахрайськими діями. Також Овни можуть отримати спадок, розпорядитися яким потрібно грамотно. Уникати варто необдуманих покупок та вкладів у неперевірені організації.

Телець

Фокус уваги Тельців буде прикутий до відносин, за що відповідає 7 будинок гороскопа. Тут затемнення може програтися позитивно: пропозицією руки і серця або довгостроковою співпрацею, а також негативно: тривалими позовами, затяжними конфліктами та непорозумінням з близькими. Астролог рекомендує не поспішати з діями і уважно стежити за своїми емоціями.

Близнюки

Затемнення в будинку 6 принесе Близнюкам зміну роботи, звільнення або банкрутство. Представники Знаку повинні бути готові до змін, які обов’язково будуть на краще, якщо правильно налаштуватися. Затемнення допоможе прийняти рішення, якщо діяти не з приводу емоцій і зважувати кожен крок. Не виключено, що Близнюки зможуть вийти за рамки, нав’язані зі сторони, і розпочати кар’єру мрії.

Рак

Затемнення в 5 будинку любові для Раків може програтися доленосною зустріччю, романтичними пригодами, а також позначитися на власної самооцінки. Представники Знаку зможуть подбати про себе, завершити токсичні відносини і знайти справжнє кохання. Приймати важливі рішення про розлучення або переведення відносин на більш високий рівень Ракам важливо не на емоціях і самостійно, щоб пізніше не шкодувати про скоєне.

Лев

Увага Львів буде прикута до сім’ї та місця проживання, за які відповідає 4 будинок гороскопа. Це означає, що представникам Знаку доведеться вирішувати серйозні питання, що стосуються будинку: переїзд, новини щодо сім’ї, розширення кола родичів через заміжжя дітей. Левам важливо пам’ятати про те, що сваритися з близькими або приймати рішення, не порадившись, не варто, щоб виключити конфлікти та неприємності.

Діва

Затемнення пройде в 3 будинку гороскопа, який відповідає за спілкування. Це можуть бути нові знайомства, навчання та зустрічі з родичами. Діви повинні бути готові до того, щоб взяти участь у сімейних справах, підготуватися до далеких подорожей. Астролог рекомендує уважно поставитися до документів: оформлення може зайняти час. Також Діви повинні уважно вибирати коло знайомих, щоб не стати жертвами маніпуляторів.

Терези

Другий будинок грошей і прибутку, в якому пройде затемнення, вказує Терезам на важливість вирішення фінансових питань. Представники Знака можуть зрозуміти, що їхня професія перестала приносити прибуток, а значить, настав час змінити сферу діяльності або знайти додаткове джерело заробітку. За цим затемненням може бути і тимчасова криза, вийти з якого Терезам допоможуть їх вроджені таланти.

Скорпіон

Затемнення в 1 будинку гороскопу буде важливою подією. Скорпіонам астролог рекомендує думати позитивно, щоб не залучати в життя неприємності та проблеми. Затемнення вплине на всі сфери життя, тому так важливо дбати про своє самопочуття, розставити пріоритети і не поспішати з висновками, приймаючи доленосні рішення. Удача не змусить себе чекати, якщо вірити в свої сили і не опускати рук, зіткнувшись з тимчасовими труднощами.

Стрілець

Затемнення в 12 будинку особистого життя говорить про тому, що Стрільцям настав час зайнятися своєю самооцінкою, а також переоцінкою. Астролог рекомендує подбати про себе, визначитися з подальшими планами і побути в самоті, щоб краще зрозуміти себе і свої потреби. Для того, щоб затемнення стало початком нового життя і принесло позитивні зміни, важливо прислухатися до себе, а не до порад оточення.

Козеріг

Сонячне затемнення в 11 будинку гороскопу говорить про тому, що Козероги змінюватимуть плани виходячи з обставин, що склалися. Астролог рекомендує не переживати і діяти за ситуацією. Проблем не виникне, якщо не поспішати і бути готовими до того, щоб підлаштуватися під обставини. Також Козероги зможуть отримати раніше затриманий прибуток, познайомитися з новими людьми та змінити коло знайомств.

Водолій

Затемнення в 10 будинку гороскопа буде пов’язане з цілями в життя, і Водолії зможуть змінити курс, знайти для себе щось нове і захоплююче. Представники Знака зможуть перекваліфікуватися і зважитися на кардинальні зміни, щоб будувати кар’єру і отримувати хороший дохід. Водоліям астролог рекомендує ретельно зважити все за проти, щоб не прогадати.

Риби

У Риб затемнення пройде в 9 будинку гороскопа, який відповідає за віру, ідеологію та переконання. Це означає, що представники Знаку зможуть змінити світогляд, звернутися в нову віру, пройти таїнство вінчання. Астролог рекомендує представникам Знаку не відмовлятися від подорожей і розширювати кругозір, щоб не упускати перспектив і можливості переїзду в іншу країну.