fbpx

Спокуса та страхи знаків Зодіаку! 9-10 жовтня Венера з’єднується з Ліліт

Цього тижня починається осінній коридор затемнень – особливий час, коли відбуваються доленосні зміни. Воно триватиме до кінця жовтня і торкнеться всіх знаків Зодіаку. Який день цього важливого тижня буде найвдалішим конкретно для вас?

Портал затемнень відкривається 14 жовтня з Сонячного затемнення в момент Молодого місяця у Терезах і триватиме більшу частину місяця, оскільки закінчується Місячним затемненням Повного місяця в Тельці, останнім у попередньому циклі затемнень.

Таким чином, теми, які були актуальні в останні 1,5 – 2 роки, завершаться. Їм на зміну прийдуть нові. Плутон, який повернувся до прямого руху в Козерозі, поряд із переходом Марса до Скорпіона, додасть напруженості цього тижня. Щоб максимально використати цей час, спробуйте визнати те, що у якихось сферах ваші справи йдуть не так, як очікувалося, і прийняти це без драми. Життя складається не лише з гучних успіхів!

САМИЙ ЩАСЛИВИЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ З 9 ПО 15 ЖОВТНЯ 2023

Овен: 11 жовтня

Використовуйте енергію Плутона в Козерозі, щоб зосередитись на нових кар’єрних можливостях. Ви відчуваєте необхідність не просто ходити на роботу заради грошей, а працювати з азартом та бажанням. Поважайте це та дозвольте собі почати шукати нові можливості, де ви зможете досягти задоволення та достатку.

Телець: 11 жовтня

Останнім часом життя стало трохи складним, ніби ви не могли зрозуміти, як перейти від точки, в якій перебуваєте в даний момент, до життя, яке, на вашу думку, призначене для вас. Усе це зміниться, коли Плутон перестане бути ретроградним. Ловіть моменти удачі, не проґавте їх.

Близнюки: 11 жовтня

Зараз вас оточує так багато можливостей, але, щоб використовувати їх, ви не повинні боятися сили трансформації. Дозвольте собі жити так, ніби кожен момент є результатом змови Всесвіту, щоб привести вас до вашої долі. Тому що чим більше ви вірите, тим швидше ви, нарешті, це отримаєте.

Рак: 12 жовтня

Згадайте про те, наскільки важливо насолоджуватися життям і використовуйте моменти, які приносять вам щастя. Зараз ви проходите через масштабну трансформацію свого життя. Володійте своїми мріями, скористайтеся можливостями для зростання і продовжуйте говорити про життя «так».

Лев: 14 жовтня

Можливість створити життя, яке ви бажаєте, починається зі слів, які ви кажете. Позбудьтеся песимістичних фраз і самоіронії, говоріть сьогодні лише те, що може зробити ваше життя кращим: зміцнити стосунки, повернути вам чиєсь прихильність, підтримати вашу віру в себе.

Діва: 14 жовтня

Значне фінансове покращення, яке на вас чекає, — це результат усіх ваших недавніх зусиль і початок нового розділу у вашому житті. Енергія Молодика управляє вашими матеріальними благами. Ви можете очікувати продовження зростання в цій галузі вашого життя до 2025 року, оскільки воно приносить благословення.

Терези: 14 жовтня

Багато в чому для вас починається новий цикл життя – ви знаходитесь в точці першого затемнення у своєму знаку. Цей новий цикл затемнень кардинально змінить ваше життя у період до 2025 року. Ви прямуєте до змін, які можуть допомогти перетворити проблеми на благословення.

Скорпіон: 11 жовтня

За останні кілька років для вас так багато змінилося, що вплинуло на ваш підхід до життя. Тепер, коли цикл затемнень завершується на осі Скорпіона та Тельця, ви почуваєтеся повністю готовими до захоплюючого руху вперед. До кінця жовтня ви побачите світ новими очима.

Стрілець: 12 жовтня

Щоб втілити свої мрії, вам потрібно провести деякий час наодинці з собою і відновити зв’язок з інтуїцією, щоб дізнатися шлях до успіху. Коли Марс переходить у Скорпіон, це нарешті стає можливим, оскільки ви побачите, що завжди знали шлях уперед; вам просто потрібно припинити думати і почати відчувати.

Козеріг: 14 жовтня

Вас чекає великий успіх у кар’єрі, оскільки енергія Терезів управляє вашим професійним сектором. Коли у цій сфері вашого життя відбувається затемнення, пам’ятайте про раптові можливості. Навіть якщо вони здаються надто хорошими, щоб бути правдою, повірте, що це не так.

Водолій: 14 жовтня

Ваги керують вашим сектором удачі, пов’язаним із новим досвідом, подорожами, освітою. В даний час Сонце та Меркурій знаходяться в цьому знаку разом з Марсом, допомагаючи вам чесно здійснювати свої мрії. Це може бути шанс змінити роботу, дізнатися щось нове чи поглибити свою духовну практику.

Риби: 12 жовтня

Чим більше ви захоплені чимось, тим успішнішими в цій справі станете. Вас спрямовують ризикнути будь-якими необхідними засобами, включаючи аспект сліпої віри. Ви не знаєте, чим це обернеться, і у вас немає жодних гарантій, але ви зможете довіритися своїй душі, а це зрештою створить перевагу на вашу користь.

You cannot copy content of this page