fbpx

Спокуси Овнів, справи Раків та успіх Львів: докладний гороскоп з 13 по 19 червня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього тижня.

ОВНАМ зараз властиві швидкість думки, рішучість у діях, а також зневажливе ставлення до обмежень. Не виключено, що виникнуть спокуси, що відводять убік від основної мети.

ТЕЛЬЦІ сконцентрують свої зусилля на зміцненні домашнього господарства. Навколишні відзначать вашу діяльність і прискіпливість. Намагайтеся протистояти сумнівним пропозиціям.

У БЛИЗНЮКІВ з’являться нові знайомства і зв’язки, може бути приваблива пропозиція від партнерів по бізнесу. Дехто має відправитися у відрядження або поїздку.

РАКИ зможуть покращити своє матеріальне становище за рахунок контактів із новими клієнтами та особистої творчості. Не виключено, що розбіжності з колегами по роботі випробовуватимуть на міцність ваше терпіння.

ЛЬВАМ поїздка обіцяє вдалі придбання. Вам, можливо, доведеться приділити увагу подіям давнього минулого чи старим знайомим. Вдалий період для контактів із впливовими людьми.

У ДІВ сприятливий час для участі в громадському житті та індивідуальної творчості. Принесе прибуток все, що пов’язане з рекламою та журналістикою.

ТЕРЕЗАМ рекомендується зайнятися своїм самопочуттям і зовнішнім виглядом, можливо — змінити імідж. Все довкола трансформується, і вам доведеться зробити вибір.

СКОРПІОНАМ належить взяти участь у різних колективних заходах, де вони відіграватимуть не останню роль. Зараз гарантія вашого успіху – співпраця та впевненість у власних силах.

СТРІЛЬЦЯМ доведеться узгодити свої дії з оточуючими. Не забувайте про заплановані справи та професійні обов’язки. Час творчого успіху, реалізації задуманого та зміни планів.

КОЗЕРІГИ, у вашому положенні приховані величезні плюси, доробки на майбутнє. Знайдіть їх і використовуйте. Деякі можуть зіткнутися з необхідністю виконання великого обсягу роботи.

У ВОДОЛІЇВ це час закладки великих справ. Багато хто налаштований безстрашно та рішуче. Підходящий момент, щоб серйозно приступити до роботи та отримати гідну винагороду.

РИБИ, приступайте до вирішення ділових питань: з вашою винахідливістю є всі шанси досягти успіху. Вас чекають важливі переговори, спілкування з різними людьми.

You cannot copy content of this page