fbpx
Перейти до вмісту

Справи Близнюків, комфорт Риб та поїздки Терезів: докладний гороскоп на 8 грудня

Астрологи розповіли, що варто очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНИ матимуть велике задоволення від усіх колективних проектів. Дехто вирішить не витрачати сили дарма і присвятять цей день найнеобхіднішим справам, і правильно зроблять. Сьогодні краще нікуди не поспішати, діяти напевно.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ день обіцяє нову інформацію про старі справи. Допомагайте дітям здобути віру у свої сили. Повніше використовуйте метафори та приклади зі свого життя.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ йде осмислення проблем, пов’язаних з іншими людьми. Якщо вам вдасться прийти до спільного знаменника, цей день може стати поворотним у вашій долі. Бережіть стосунки з тими, хто вам дорогий!

РАКИ

РАКАМ показано звернутися до свого досвіду та досвіду своїх предків: є ймовірність, що ви виявите там щось дуже цінне, потрібне саме зараз. Приділяйте більше уваги тому, як і що ви кажете.

ЛЕВИ

ЛЕВИ, скористайтеся цим моментом, щоб відволіктися від думок про минуле. Це день гарний для вирішення спільних завдань, можна розпочинати нові справи. Пам’ятайте – цей час сприятливий для проектів, важливих для всього сімейства.

ДІВИ

ДІВИ, за вашу прихильність боротимуться багато хто. З одного боку, це приємно, з іншого боку, хочеться більше свободи для маневрів. Будьте обережні з обіцянками.

ТЕРЕЗИ

День ТЕРЕЗІВ цей день повний викликів, йде приплив різноманітної інформації. Добре йде робота із символами, можна загадувати бажання, використовуючи барвисті образи. Рекомендується звернути особливу увагу на справи, пов’язані з поїздками: ретельно підготуйтеся!

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ варто познайомитись з потенційними клієнтами, пошукати нові шляхи для реалізації задуманого. Заявіть про себе, і ймовірно, що ваша діяльність зацікавить найширше коло людей, і незабаром ви отримаєте підтримку – духовну та матеріальну.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ рекомендується розпланувати найближчі дні та навіть місяці. Багато оточуючих не мають жодного відношення до того, що з вами справді відбувається. Не давайте збити себе з пантелику!

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ, успіх підприємства, що вас цікавить, буде залежати від вашої здатності керувати, насамперед, собою. Своєчасна ініціатива серйозно висуне ваші справи. В особистому житті добре дбати одне про одного, виконувати бажання близьких та заявляти про свої.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ доб’ються свого завдяки власній чарівності та дружній підтримці, покровителям, корисним зв’язкам. Гарний час для того, щоб подумати про отримання додаткової освіти, після чого ви відчуєте себе впевненіше.

РИБИ

Деяким РИБАМ настав час зробити конкретні кроки з реалізації себе як професіонала. Показана співпрацю із однодумцями. Облаштовуючи сімейне вогнище, зробіть вибір на користь доцільності та комфорту.