fbpx

Справи Близнюків, успіхи Тельців та сила Риб: докладний гороскоп на 17 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

ОВНАМ добре перетворювати домашній простір, балувати себе та близьких новими придбаннями. Інтуїтивне сприйняття майбутніх подій допоможе визначитися з вибором, про що не йшлося.

ТЕЛЬЦІ з успіхом виступлять у ролі експертів там, де мова зайде про якість будь-чого. Приділіть більше уваги родичам: сюрприз, подарунок, підібраний з урахуванням особистих уподобань, були б зараз дуже доречними. На багатьох цієї ночі чекають яскраві сни.

БЛИЗНЮКАМ знадобляться терпіння і почуття гумору. Рекомендується уникати місць, де можна втратити гроші. Успішними обіцяють бути всі спільні проекти, співпраця з іногородніми особами.

Плани РАКІВ зіткнуться з обмеженнями фінансового характеру. Успіх чекає на тих, хто займається рекламою. У сім’ї сприятливий період для виховання дітей: ви легко зможете навчити їх новим практичним навичкам.

ЛЕВИ можуть пишатися своїми досягненнями у професійній галузі. Досягти успіху може стати на заваді небажання розлучитися з чимось із минулого, перейти на новий рівень розвитку.

ДІВАМ показано переглядати договори, вносити корисні для себе зміни. У майбутньому багато залежатиме від вашого знання мов, наявності необхідної освіти. Друзі надихнуть вас на подвиги у сфері розваг.

У ТЕРЕЗІВ зростає бажання перевірити своїх компаньйонів у справі. Непомітно для себе ви можете вплутатися у досить ризиковане підприємство. Творча удача супроводжує письменників, музикантів та художників.

Багато СКОРПІОНІВ виступатимуть із новими пропозиціями на робочому місці. Намагайтеся мислити об’єктивно та оперувати фактами, а чи не емоціями. В особистому плані цей момент варто використати для того, щоб по-справжньому зблизитися з коханою людиною.

У СТРІЛЬЦІ побутові проблеми можуть вийти на перший план і вимагати матеріальних витрат. Будьте обережні, вступаючи у боргові зобов’язання. Все, що не вписується в звичайний спосіб життя, можна розглядати як можливість чогось навчитися.

КОЗЕРОГОВ може раптово перестати цікавити те, над чим вони працювали останнім часом. Сприятливий час для реалізації давніх бажань, які були засунуті у “далекий кут”. Добре працювати над розвитком прихованих талантів.

ВОДОЛІЇВ чекає непростий період, коли просунутися вперед можна буде лише завдяки власним зусиллям. Можливо, змін вимагатиме ваше домашнє життя: позбавтеся безладу у господарюванні.

РИБ до фінансового благополуччя приведе впевненість у своїх силах. Будуть потрібні знання, отримані в юності. У розподілі ваших доходів збирається взяти активну участь хтось із найближчого оточення.

You cannot copy content of this page