fbpx
Перейти до вмісту

Справи Близнюків, успіхи Тельців та сила Риб: докладний гороскоп на 17 січня

  • від

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

ОВНАМ добре перетворювати домашній простір, балувати себе та близьких новими придбаннями. Інтуїтивне сприйняття майбутніх подій допоможе визначитися з вибором, про що не йшлося.

ТЕЛЬЦІ з успіхом виступлять у ролі експертів там, де мова зайде про якість будь-чого. Приділіть більше уваги родичам: сюрприз, подарунок, підібраний з урахуванням особистих уподобань, були б зараз дуже доречними. На багатьох цієї ночі чекають яскраві сни.

БЛИЗНЮКАМ знадобляться терпіння і почуття гумору. Рекомендується уникати місць, де можна втратити гроші. Успішними обіцяють бути всі спільні проекти, співпраця з іногородніми особами.

Плани РАКІВ зіткнуться з обмеженнями фінансового характеру. Успіх чекає на тих, хто займається рекламою. У сім’ї сприятливий період для виховання дітей: ви легко зможете навчити їх новим практичним навичкам.

ЛЕВИ можуть пишатися своїми досягненнями у професійній галузі. Досягти успіху може стати на заваді небажання розлучитися з чимось із минулого, перейти на новий рівень розвитку.

ДІВАМ показано переглядати договори, вносити корисні для себе зміни. У майбутньому багато залежатиме від вашого знання мов, наявності необхідної освіти. Друзі надихнуть вас на подвиги у сфері розваг.

У ТЕРЕЗІВ зростає бажання перевірити своїх компаньйонів у справі. Непомітно для себе ви можете вплутатися у досить ризиковане підприємство. Творча удача супроводжує письменників, музикантів та художників.

Багато СКОРПІОНІВ виступатимуть із новими пропозиціями на робочому місці. Намагайтеся мислити об’єктивно та оперувати фактами, а чи не емоціями. В особистому плані цей момент варто використати для того, щоб по-справжньому зблизитися з коханою людиною.

У СТРІЛЬЦІ побутові проблеми можуть вийти на перший план і вимагати матеріальних витрат. Будьте обережні, вступаючи у боргові зобов’язання. Все, що не вписується в звичайний спосіб життя, можна розглядати як можливість чогось навчитися.

КОЗЕРОГОВ може раптово перестати цікавити те, над чим вони працювали останнім часом. Сприятливий час для реалізації давніх бажань, які були засунуті у “далекий кут”. Добре працювати над розвитком прихованих талантів.

ВОДОЛІЇВ чекає непростий період, коли просунутися вперед можна буде лише завдяки власним зусиллям. Можливо, змін вимагатиме ваше домашнє життя: позбавтеся безладу у господарюванні.

РИБ до фінансового благополуччя приведе впевненість у своїх силах. Будуть потрібні знання, отримані в юності. У розподілі ваших доходів збирається взяти активну участь хтось із найближчого оточення.