fbpx

Справи Дів, поїздки Терезів та відносини Риб: докладний гороскоп на 21 лютого

Астрологи розповіли, чого варто чекати від цього дня.

ОВНИ, непередбачені обставини можуть кинути виклик вашим здібностям. Саме час ухвалювати незвичайні, але продумані рішення. Скористайтеся цим фактором, щоб залишити колію.

ТЕЛЬЦЯМ у всіх починаннях велику допомогу нададуть друзі: не варто нехтувати їхніми порадами. Глибинні зміни очікуються у сфері почуттів. Можуть виникнути нові романтичні захоплення.

БЛИЗНЮКИ у професійній сфері ризикують помилитися з вибором партнерів: не поспішайте погоджуватися, навіть якщо пропозиція видається вигідною. Проте посилюються здатність впливати на партнерів по шлюбу.

РАКИ — чоловіки отримають винагороду за виявлену ініціативу. Жінкам представиться додаткова можливість щодо покращення зовнішності та здоров’я.

ЛЕВАМ рекомендується повернутися до відкладених справ, щоб довести їх до логічного кінця. Надвечір очікується приплив енергії, а як ви їй розпорядитеся – це ваша особиста справа.

ДІВАМ, можливо, доведеться виконувати справи, які до цього здавалися надто важкими. Насправді, ваших сил та знань вистачить навіть на набагато складніші проекти.

ТЕРЕЗАМ доля готує цікаві події, причому для найкращого ефекту потрібно безстрашно довіритися тому, що відбувається. Поїздки та грошові витрати можуть мати безпосереднє відношення до здоров’я.

У СКОРПІОНІВ гарний час для побудови спільних планів на майбутні вихідні: спільні цілі зблизять вас із вашими близькими. І ви, і ваші улюблені схильні зараз до нововведень та експериментів.

У СТРІЛЬЦІ хороший день для того, щоб зробити необхідні дзвінки та приємні покупки, написати листи. Якісь події змусять вас змінити точку зору на те, що можливо, а що ні.

КОЗОРОГИ з успіхом застосують на практиці свої теоретичні знання. Будь-який контакт із кимось, хто потребує ваших знань, викличе сильне душевне піднесення.

ВОДОЛІЇВ чекають на цікаві пропозиції з боку керівництва. Добре використати цей час для наведення ладу, ремонту, рукоділля. Цікаве спілкування відбудеться із людиною у віці.

РИБАМ рекомендується з вдячністю прийняти запропоновану допомогу, і, своєю чергою, не відмовляти допомоги самим. Постарайтеся все з’ясувати та позбутися взаємних образ у сімейному колі.

You cannot copy content of this page