fbpx

Справи Козорогів, вплив Дів та шанси Риб: докладний гороскоп з 5 по 11 вересня

Астрологи визначили, до чого варто приготуватись знакам зодіаку цього тижня.

Для ОВНІВ настав час повністю сконцентруватися на найперспективніших проектах. Постарайтеся вирішити собі, чого ви хочете. Стануть в нагоді ваші організаторські здібності.

ТЕЛЬЦІ в цей період ви значно просунуться у вирішенні професійних питань. Спостерігається схильність йти “напролом” у всьому, що стосується особистих стосунків.

БЛИЗНЮКИ, перегляньте свої відносини з керівництвом: вчасно виявлена ​​ініціатива справить сприятливе враження. Ваша сприйнятливість дозволить легко перейти на нову справу.

РАКИ завдяки допомозі союзників просуватимуться вперед навіть швидше, ніж розраховували. Основним ключем до успіху виявиться спілкування та контакти у будь-яких проявах.

У ЛЕВІВ постане питання про важливу поїздку. Багато хто внесе поправки до своїх планів щодо розподілу фінансів. Можна дозволити собі розпочати щось нове.

Від ДЕВ непередбачені обставини можуть вимагати ухвалення швидких рішень. Зараз вам доведеться дізнатися дуже багато нового, і все, що ви засвоїте, вплине на ваше життя.

ТЕРЕЗАМ справи можуть прийняти несподіваний оборот, що відкриє перед вами нові горизонти. Цей час можна охарактеризувати як фазу завершення, одержання результатів.

СКОРПІОНИ, у вашому житті починається якийсь новий етап. Вам просто необхідно отримувати нову інформацію, обмінюватися нею з оточуючими.

СТРІЛЬЦІ це серйозний і цікавий період, коли ви зможете дійти до важливих для себе висновків. Рішення будуть даватися вам напрочуд легко. Особливо це стосується творчих питань.

У КОЗЕРОГІВ зручний час для роботи у сфері інформації, обчислювальної техніки, електроніки. Крім звичайного спілкування, доведеться вирішувати багато нових проблем.

У ВОДОЛІЇВ плідний період для інтелектуальної роботи. Очікується творчий політ думки та сплеск винахідництва. Також від вас знадобиться здатність правильно реагувати на можливості, що випали.

РИБИ, скористайтеся шансом розповісти про свої ідеї та плани потенційним клієнтам. Прекрасний час для експериментів у галузі дизайну та зовнішнього вигляду.

You cannot copy content of this page