fbpx
Перейти до вмісту

Справи Овнів, суперечки Левів та визнання у Козорогів: докладний гороскоп на 3 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ вдало продемонструють світові деякі зі своїх численних талантів. Фінансові проблеми можуть виникнути через вашу тягу до гульби. Як би там не було, це вдалий час для вияву щедрості та вираження симпатії.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ сьогодні слід уважніше поставитися до дрібниць та деталей будь-яких справ. Якщо йдеться про ваше майбутнє — не варто чекати, що все влаштується без вашої участі. Настав час намітити конкретний план щодо розвитку та реалізації своїх здібностей.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ з’являється схильність до ризикованих операцій з грошима. Декому запропонують роботу за сумісництвом. Щоб отримати бажане, треба багато чого навчитися.

РАКИ

РАКИ повинні постаратися направити свою енергію на завершення потрібних справ. Зірки сприяють усім несподіваним підприємствам, які об’єднують найрізноманітніших людей. Добре займатись спортом, бойовими мистецтвами, танцями.

ЛЕВИ

Серед ЛЕВІВ очікується певна напруженість у сфері особистих стосунків. Але навіть суперечки та зіткнення цього дня можуть принести користь, якщо сперечатися правильно. Гарний час для великих придбань.

ДІВИ

ДІВ прекрасний день для реалізації в робочому колективі — особливо пощастить тим, хто вміє підтримувати колег у тонусі, створювати дружню атмосферу. Добре займатись ремонтом, благоустроєм будинку.

ТЕРЕЗИ

У деяких ТЕРЕЗІВ з’явиться можливість досягти успіху у професійній сфері. Подумайте про те, що могло б зробити вашу роботу більш ефективною. Також зірки обіцяють успіх у виступах перед публікою.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНІВ очікує бадьорий настрій, підйом енергії та відмінна ділова хватка. Відмінною стороною цього дня можна вважати здатність діяти поодинці. Важливим є правильний вибір мети, конкретної та досяжної.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ сьогодні не варто займатися паперовими справами, підписувати документи. Благотворним чином на вас вплине вплив молодших членів сім’ї. Показано похід у сауну, ванну з аромамаслами або настоєм трав.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ зараз готові поділитися своїми ідеями з усіма, хто готовий слухати. Є шанс досягти великих успіхів, якщо ви правильно застосуєте свої організаторські здібності. Вечір сприятливий для романтичних зізнань та розкріпачення в інтимній сфері.

ВОДОЛІЇ

У ВОДОЛІЇВ час нових можливостей. Ділова подорож буде успішною, а вечір принесе насичене спілкування з коханою людиною. Однак будьте готові до того, що вам будуть зустрічатися перешкоди, які можуть розладнати або розсердити.

РИБИ

Серед РИБ велике бажання спробувати себе у новій справі. Дотримання стереотипів може завадити досягти максимуму з можливого. Добре розпочинати цикл дієти чи фізичних вправ.