fbpx

Справи Овнів, сила Скорпіонів і план Риб: детальний гороскоп на 16 жовтня

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНИ – вдалий день для того, щоб завершити справи, розпочаті на початку тижня. Добре залучити до вирішення своїх питань фахівців або тих, хто стикався з чимось подібним. Побалуйте себе чим-небудь смачним, придумайте нову розвагу.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – добре працювати із зовнішністю і здоров’ям: рекомендується сауна, масаж, з напоїв – гарачі чаї. Можливі успіхи в торгівлі. Варто задуматися над тим, що для вас дійсно важливо, на що варто витрачати час і сили.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ – з’являється можливість створити більш вдалі плани на майбутнє. Можна з успіхом вступити на нову роботу. Період активний, творчий, схиляє до пошуку духовної радості і спілкування з близькими людьми.

РАКИ

РАКАМ – рекомендується рушити назустріч новим людям. Добре б спрямувати сили на що-небудь певне, намітити конкретну мету. Вдалий день для початку подорожі або його планування.

ЛЕВИ

ЛЕВИ – подумайте про те, щоб звільнитися від стримуючих вас факторів. Це час наділяє небувалою хоробрістю і рішучістю, – добре б скористатися цим фактом в своїх інтересах. Вечір підходить для навчання і літературної творчості.

ДІВИ

У ДІВ – варто більш чутливо поставитися до настрою родичів і власним бажанням. Ви повинні допомагати одне одному, а не засуджувати. Не перевантажуйте зір: по можливості, більше дивіться в далечінь.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, може з’явитися інтерес до роботи в новій галузі. Обставини штовхають на більш активний прояв своєї натури. Зверніть свою увагу на малі проекти, не женіться тільки за великими звершеннями.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ – це період підвищеної збудливості. Сила може вийти з-під контролю і вибрати об’єктом свого застосування абсолютно несподівані речі. Але в цілому, енергію цього дня цілком реально використовувати і в мирних, творчих цілях.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ – багато з вас виявлять щось нове в своєму оточенні. Зірки сприяють винахідництву, пошуку свіжих рішень як в громадських, так і в особистих справах. Створіть ситуацію, в якій кожен її учасник захотів би проявитися з кращого боку.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що добре відволіктися від звичайних турбот вихідного дня, знайти справу до душі і віддатися їй з усією можливою пристрастю. Сприятливий час для активного фізичного навантаження, танців, рукотворної творчості.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ надто квапливі, схильні до поверхневих суджень. У той же час, зростають духовні сили, можливі прозріння, одкровення. Прекрасний час для творчості, занять мистецтвом, фотографією.

РИБИ

РИБАМ – складіть план на найближчу перспективу і прикиньте, де і як роздобути все необхідне для його реалізації. Корисно виділити час на вивчення цікавої літератури. Не забувайте, що для гарного самопочуття необхідна порція своєчасного відпочинку.

You cannot copy content of this page