fbpx

Справи Овнів, сила Скорпіонів і план Риб: детальний гороскоп на 16 жовтня

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНИ – вдалий день для того, щоб завершити справи, розпочаті на початку тижня. Добре залучити до вирішення своїх питань фахівців або тих, хто стикався з чимось подібним. Побалуйте себе чим-небудь смачним, придумайте нову розвагу.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – добре працювати із зовнішністю і здоров’ям: рекомендується сауна, масаж, з напоїв – гарачі чаї. Можливі успіхи в торгівлі. Варто задуматися над тим, що для вас дійсно важливо, на що варто витрачати час і сили.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ – з’являється можливість створити більш вдалі плани на майбутнє. Можна з успіхом вступити на нову роботу. Період активний, творчий, схиляє до пошуку духовної радості і спілкування з близькими людьми.

РАКИ

РАКАМ – рекомендується рушити назустріч новим людям. Добре б спрямувати сили на що-небудь певне, намітити конкретну мету. Вдалий день для початку подорожі або його планування.

ЛЕВИ

ЛЕВИ – подумайте про те, щоб звільнитися від стримуючих вас факторів. Це час наділяє небувалою хоробрістю і рішучістю, – добре б скористатися цим фактом в своїх інтересах. Вечір підходить для навчання і літературної творчості.

ДІВИ

У ДІВ – варто більш чутливо поставитися до настрою родичів і власним бажанням. Ви повинні допомагати одне одному, а не засуджувати. Не перевантажуйте зір: по можливості, більше дивіться в далечінь.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, може з’явитися інтерес до роботи в новій галузі. Обставини штовхають на більш активний прояв своєї натури. Зверніть свою увагу на малі проекти, не женіться тільки за великими звершеннями.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ – це період підвищеної збудливості. Сила може вийти з-під контролю і вибрати об’єктом свого застосування абсолютно несподівані речі. Але в цілому, енергію цього дня цілком реально використовувати і в мирних, творчих цілях.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ – багато з вас виявлять щось нове в своєму оточенні. Зірки сприяють винахідництву, пошуку свіжих рішень як в громадських, так і в особистих справах. Створіть ситуацію, в якій кожен її учасник захотів би проявитися з кращого боку.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що добре відволіктися від звичайних турбот вихідного дня, знайти справу до душі і віддатися їй з усією можливою пристрастю. Сприятливий час для активного фізичного навантаження, танців, рукотворної творчості.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ надто квапливі, схильні до поверхневих суджень. У той же час, зростають духовні сили, можливі прозріння, одкровення. Прекрасний час для творчості, занять мистецтвом, фотографією.

РИБИ

РИБАМ – складіть план на найближчу перспективу і прикиньте, де і як роздобути все необхідне для його реалізації. Корисно виділити час на вивчення цікавої літератури. Не забувайте, що для гарного самопочуття необхідна порція своєчасного відпочинку.

Related Post

Чорна смуга позаду! Знаки Зодіаку, які в червні виберуться з неприємностейЧорна смуга позаду! Знаки Зодіаку, які в червні виберуться з неприємностей

Всупереч складному квадрату Сатурн – Уран і Сонячне затемнення, в червні у багатьох знаків буде хороший шанс вибратися з чорної смуги. Першими з чорної смуги вийдуть РАКИ. Це буде відбуватися

Гороскоп на 7 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 7 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 7 грудня 2020 Овен Бережіть сили і здоров’я, уникайте стресових ситуацій і дій, пов’язаних з сильною розумовою напругою. Пам’ятайте, що спокій у всіх ситуаціях допоможе вам зберегти свої

Гороскоп на 19 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 19 березня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 19 березня 2021 року Овен Деяка суєта і необхідність активної участі в багатьох справах можуть вивести вас сьогодні з душевної рівноваги. Відпочинок в суспільстві дітей, цікава бесіда з