fbpx

Справи Раків, ризики Терезів та зв’язку Козерогів: докладний гороскоп на 5 лютого

Астрологи розповіли, чого варто чекати від цього дня.

ОВНАМ буде корисно взяти участь у будь-яких заходах, де вони можуть проявити себе як організатор. Сьогодні можна вдало розпорядитись великою сумою грошей.

У ТЕЛЬЦІВ очікується напад гарного настрою з приємними наслідками. Ваш організм, тим часом, потребує особливої уваги, перебудови на зимові ритми.

БЛИЗНЮКИ, будьте особливо уважні, маючи справу з чужими грошима. День складний і водночас дуже продуктивний. Велику роль організації дозвілля гратимуть ваші родичі.

У РАКІВ багато позитивних емоцій принесе спілкування з друзями. Зростає бажання жити своїм життям, не озираючись на оточуючих. Уникайте зайвої метушні.

У ЛЕВІВ разом із появою нових знайомих з’явиться можливість покращити матеріальне становище, вийти на перспективних клієнтів. Збіг причин загрожує змінити ваші плани.

ДІВИ можуть отримати звістку, на яку давно чекали. Для упорядкування думок і почуттів корисне спілкування з тими, хто здатний допомогти вам розібратися у ваших переживаннях.

У ТЕРЕЗІВ є ризик провести день у порожніх клопотах, хоча деякі в звичайнісінькій розмові про дрібниці можуть досягти важливої домовленості. Гарний день для поїздок та знайомств.

СКОРПІОНАМ, які працюють з технікою, слід провести профілактичні роботи. Увечері дуже бажаним є прояв ініціативи — особливо це стосується особистого життя.

СТРІЛЬЦІ, прислухайтеся до побажань близьких щодо майбутніх свят. Ті, хто нещодавно познайомився, можуть у цей період по-справжньому зблизитися.

КОЗЕРОГАМ рекомендується займатися роботою, що вимагає вміння мислити чітко та логічно. Добре шукати тонкі зв’язки між подіями, вчитися бачити справжні причини того, що відбувається.

У ВОДОЛІЇВ зростає усвідомленість, сила волі, які можна спрямувати на фізичне самовдосконалення. Підходящий час для того, щоб влаштувати вечірку, зібрати людей.

РИБ має гарний день для роботи по дому, облаштування на новому місці. Причому спільна діяльність дасть найкращі результати.

You cannot copy content of this page