fbpx

Спиною до Сонця, обличчям до можливостей: що принесе Повня в Козерозі 22 червня 2024 року

День літнього сонцестояння у 2024 році супроводжуватиметься потужним Повним Місяцем у Козерозі. Куди направити потік енергії і як не зробити помилку, знаємося разом.

Так-так, чергова Повня, яка може вплинути на наші життя (а може і не вплинути зовсім). У будь-якому випадку краще бути готовою до всього і дізнатися про можливі сценарії розвитку подій, щоб у важливий момент точно помітити знаки долі і не потрапити в пастку астрологічної дискотеки.

Який вплив зробить Повний місяць у Козерозі 22 червня на знаки зодіаку?

Наступний Повний місяць пройде в Козерозі, що стоїть в опозиції до Раку, що одночасно торкнеться як одного з найпрактичніших, так і одного з найемоційніших знаків. Така гойдалка, як ти можеш здогадатися, буде небезпечною, але все ще й ускладнюється тим, що за добу настане День літнього сонцестояння.

Така хвиля енергії може захлеснути тих, хто вже втратив рівновагу в житті та сумнівається щодо прийнятих рішень, тому значний ризик необдуманих рішень, спонтанної купівлі квитків до Туреччини та нічних повідомлень колишнім. Зараз розберемося, кому плисти в тому напрямку точно не слід.

Що можна робити в Повний місяць у Козерозі 22 червня 2024 року?

Але почнемо з хорошого, тобто з того, що робити можна і навіть потрібно. Якщо за минулі півроку ти ще не встигла почати рухатися до цілей, то розвернутися в потрібну сторону варто саме зараз. Стійкість Козерога допоможе зробити перший крок і не звернути не туди, тому збирай усю волю в кулак і зроби так, щоб наприкінці року ти точно ні про що не шкодувала.

Найбільший буст дістанеться кар’єрної сфери, тому основний фокус буде саме на роботі та навчанні. Також частково Повня може змусити помучитися над екзистенційними питаннями та смислами життя, тому якщо немає бажання в це провалюватися, то просто міцно поспи.

Чим не варто займатися в Повний місяць у Козерозі 22 червня 2024 року?

Роблячи висновки з переліченого вище, проводити 22 червня безцільно прокрестинуючи і забуваючи в різних розвагах не варто. Дуже важливо цього дня зробити хоча б прибирання вдома, адже з цього починається й лад у голові. Ще краще — розписати в планері свої цілі на половину 2024 року, що залишилася, і зрозуміти, що для тебе все ще актуально, а від чого вже хочеться відмовитися.

Намагайся уникати зустрічей з тими, з ким стосунки висять на волосині, якщо немає бажання розірвати їх назавжди. У випадку сім’ї та кохання на нас сильніше впливатиме опозиція в Раку, тому є ризик прийняття необачних рішень, про які потім можна буде пошкодувати

You cannot copy content of this page