fbpx

Стануть багатшими: 6 знаків зодіаку, яким 2022 рік відкриє шлях до великих грошей

Нинішній рік обіцяє бути феноменальним щодо багатства для 6 знаків зодіаку. Справа в тому, що саме в 2022 році буде включено так званий «аспект мільйонера» між планетою багатства (це Плутон) і величезного щастя (Юпітер).

Крім цього, Юпітер, перебуваючи у поєднанні з Нептуном (планетою, що відповідає за казкове щастя, фортуною та здійсненням мрії) неодмінно принесе удачу у починаннях, кар’єрі та багатстві. Справжнє збагачення та процвітання у фінансовій сфері астрологи обіцяють лише шістьом знакам зодіаку.

ТЕЛЬЦІ

Представникам цього знака слід очікувати на справжній фурор. Тільцям вестиме у всьому протягом усього року, оскільки затемнення будуть приходити на знак цілий рік. Почнеться ця фаза у травні, продовжиться у листопаді. Вузол майбутнього, об’єднаний з кармою, утворюватиме ефект «підйому в ліфті».

Це стан, коли стати успішним буде дуже легко. Є умова, яку Тельці повинні обов’язково виконати – розкрити потенціал, притаманний їм в Інтернеті серед своїх спільнот. Тобто треба буде завести акаунти в YouTube, Інстаграмі, інших соцмережах, намагатися просувати себе.

Тим, для кого це не близько, можна спробувати додати свою діяльність до цифрового підходу, наприклад створити власний сайт, освоїти ази онлайн-продажів або взяти курс, наприклад, на навчання. Як би там не було, події, що відбуваються з Тельцями у 2022 році, неодмінно призведуть до феноменального зростання. Так шанс надається 1 раз на 20 років. Не проґавте його. Все у вас має і неодмінно вийде.

СКОРПІОНИ

Швидше за все, представники цього знака минулого року відчули, що настав час щось міняти в плані фінансів. Завдання для Скорпіонів цього року – стати незалежнішим у фінансах, зайнявшись роботою людьми. Удача ваша в тому, що Плутон розташовуватиметься в аспекті мільйонерів разом з Юпітером практично весь квітень.

Це означає, що у цей період у ваших починаннях та житті можливий поштовх до збагачення завдяки персональному проекту. Ймовірно, ви отримаєте солідну суму (як інвестиція) для себе або вигідну ділову пропозицію, наприклад, від солідної іноземної компанії. Юпітер, перебуваючи в Рибах до 10.05.2022, дозволить вам просунутися в Інтернеті, причому з солідними доходами.

Головне, що потрібно – навчитися мистецтву компромісу, розвивати у собі клієнтоорієнтацію та не боятися брати консультації у психологів. Поставтеся до особистого життя серйозно, і доля неодмінно нагородить вас серйозними успіхами.

ВОДОЛІЇ

Пощастить цього року та цьому знаку. Вперше за останні 12 років Юпітер, що символізує удачу, процвітання та достаток, відвідає (причому протягом усього року) і ваш фінансовий сектор. Настала черга звернути належну увагу на особисту самооцінку. Адже від її якості безпосередньо залежатиме успіх і ваші доходи.

Юпітер дасть вам зростання самовпевненості, принесе прибуток у фінансовій сфері. Проте змусить вас більше розвивати амбіції та витрачати гроші. Це той період життя, коли вам захочеться купити щось немислиме, наприклад, гелікоптер, а от наскільки ви будете готові сісти в нього і полетіти – поки що незрозуміло.

Сатурн – це планета архаїзму, аскези та дисципліни. До 2023 року він «господарюватиме» у вашому знаку. І саме він стримуватиме вашу самооцінку та впевненість у своїх силах. Вас буде відвідувати думку, що ви недостойні більшого. Секрет полягає в тому, що ви повинні будете тверезо подивитися на свій професіоналізм та на себе.

Виділіть недоліки та переваги, попрацюйте над ними як слід. І якщо трапилося що ви відчуваєте невпевненість у собі, не готові прийняти те, що приготовлене вам долею, постарайтеся щосили пропрацювати особисті страхи. Знайдіть думку, яка служить перешкодою на вашому шляху, що саме не дає повірити у свій успіх, свої сили, своє везіння. Які чиї сумніви правлять вами? Це можуть бути батьківські повчання або ті, що віджили ваші ж комплекси. Визнайте себе у ваших же бажаннях просувати і слідуйте їм.

КОЗОРОГИ

Феноменальне везіння чекає на всіх козерогів цього року. Плутон – планета величезних грошей формує аспект мільйонера у цьому знаку. Це говорить про те, що багато в долі Козерогів залежатиме тільки від їх самих, від віри в себе.

А також можливості брати те, що й так йде до рук, причому саме. Збагачення базуватиметься на щоденних комунікаціях, навичках спілкування, листах, перекладацькій діяльності, а також ближнім оточенням. Приблизно з 20 числа квітня місяця життя Козерога виникне несподіваний джерело доходів.

Це може бути людина, яка замовить у вас якусь комунікаційну роботу, документ. Завдяки цьому і розпочнеться фінансове зростання. Зверніть увагу на своє оточення, хтось в особі колеги, родича чи навіть сусіда зможе принести фінансовий дохід.

ЛЕВИ

Успішним у плані капіталу буде 2022 рік і для цього знака. Навесні на вас чекає несподіваний приріст грошей, а саме велика сума. Пов’язане це явище, наприклад, із отриманням спадщини, стрімким зростанням особистих доходів чи другої половини, іпотеки тощо. Тим, хто планує брати великий гранд/стипендію, щоб витратити на навчання, це буде стовідсотково.

Аспект мільйонера у Львові буде пов’язаний із сектором робітничого чи державного капіталу. Це означає, що ви можете сміливо звертатися до спеціалізованих органів з метою отримання грошей. Наприклад, ви сміливо можете звертатися та купувати позички, отримати солідне податкове відрахування, якщо продаєте нерухомість.

За вас заплатить ваше керівництво, якщо надумаєте піти на навчання. Львів очікує на приріст капіталу за рахунок психології, за вкладеннями в акції чи цінними паперами. Якщо все вищезгадане не про вас, то швидше за все вам пощастить і візаві нагородить вас цінним подарунком. Відбудеться ця подія навесні у квітні.

РИБИ

Цей знак і всі його володарі – улюбленці удачі в 2022 році. У квітні планета багатства відвідає ваш знак. Це станеться обов’язково і обіцяє вам зростання персонального статусу (кар’єрне зростання). Після чого перейде у фінансовий сектор (знавши Овна). Це означає, що з травня аж до липня на Риба чекає солідний фінансовий подарунок.

Це може бути суттєве підвищення зарплати, водночас підніметься й особиста самооцінка власників цього знака. Амбіції переважатимуть у всьому, включаючи зовнішній вигляд. Найімовірніше вам захочеться придбати собі житло чи якісь дорогі брендові речі.

Такий шанс випадає раз на 12 років і повністю поринути у таке фінансове щастя вам належить у 2023 році. У цей період Юпітер цілий рік «пануватиме» у вашому фінансовому секторі. Виходить, що 2022 вважається всього лише якоюсь рекламною паузою перед майбутнім багатством.

You cannot copy content of this page