fbpx

Старі чоботи і пилові матраци: де зберігають гроші різні знаки Зодіаку

Астрологи впевнені, що ставлення людей до грошей, а особливо до заощаджень, визначається датою народження і сузір’ям-покровителем. Дізнайтеся, де зберігають свої гроші представники всіх знаків Зодіаку і чи варто взагалі шукати ці кошти.

Овен

Овен завжди має невелику заначку – так представники цього знака відчувають себе впевненіше і комфортніше. Зберігати свої маленькі скарби вдома Овни не люблять, відносять все в гараж або майстерню, де відпочивають душею.

Телець

Тельцям важливо відчувати свою фінансову подушку безпеки, будь вона навіть зовсім невелика. Народжені під цим сузір’ям люди хочуть знати, що в будь-який момент можуть скористатися своїми накопиченнями, просто протягнувши за ними руку, тому зберігають гроші в кишені старої куртки або шафі.

Близнюки 

Близнюки взагалі не контролюють свої накопичення, хоч і звикли щось та відкладати. Вони можуть довго шукати свою заначку, тому що не пам’ятають, куди точно її поклали, а після з’ясування, що «тайничок» порожній – все давно витрачено.

Рак 

Скупість Раків не знає кордонів. Гроші гріють їм душу, достатньої для представника цього знака суми просто не існує – збирають вони все життя, не зупиняючись. Заощадження люблять ховати в спальні, де можна закритися перед сном і з захватом перерахувати всі купюри і монети, щоб заспокоїтися.

Лев

Лев збирати не любить. Цей величний знак витрачає все на сім’ю, великі покупки, щедрі подарунки. Якщо у нього і з’явиться заначка, то довго вона точно не пролежить. Можете бути впевнені, Лев заздалегідь точно знає, на що витратить випадково затрималися у нього кошти.

Діви

Діви збирають грамотно, з розумом. Тримати вдома свої гроші представники цього знака точно не стануть – оцінивши всі ризики, переваги та недоліки, виберуть найнадійніший банк і відкриють в ньому рахунок.

Терези

Терези, як і Леви, заначок не тримають. Якщо якась сума несподівано залишиться невитраченою, просто засунуть її в шафу або тумбочку, не замислюючись про те, що там вона може попастися на очі будь-кому.

Скорпіон

Скорпіон без заощаджень жити не може – некомфортно почувається. Всі витрати він строго контролює, надлишки коштів зберігає там, де точно ніхто не ходить. Народжені під цим сузір’ям зазвичай роблять хитрі тайники на горищах, в димоходах, в льохах.

Стрілець

Для Стрільця кошти нічого особливого не значать, він живе заради емоцій і вражень, а не заради багатства. Все зароблене він витрачає на розваги, хобі, подорожі та все, що приносить йому задоволення. Заради нової поїздки або бажаної речі він може зібрати невелику суму, але просто так зберігати кошти така людина точно не стане.

Козоріг 

Козоріг всіх, хто хоч щось купує за власним бажанням, а не за гострої необхідності, вважає розтринькувачами і приходить в жах, якщо члени його сім’ї витрачають гроші дуже швидко і легко. Заощадження Козерога завжди розбиті на невеликі суми в різній валюті і розкладені по рахунках в різних банках – а раптом долар впаде або криза вдарить?

Водолій

Водолій довго гроші не тримає, але ховає їх завжди витончено, в незвичайних місцях. Може зарити в горщик з квіткою або покласти під устілку старого чобота, що лежить в коморі.

Риби

Риби люблять свої гроші розпихати по різних місцях квартири і благополучно забувати, куди і що вони поклали. Через деякий час кошти кидається шукати вся сім’я, рятує часто тільки те, що заначок кілька – якась обов’язково знаходиться.

You cannot copy content of this page