fbpx

Старий місяць з 22 вересня по 5 жовтня 2021 року: що можна робити і що не можна

У період, коли Місяць убуває, деякі плани краще відкласти, щоб зайнятися тими справами, які принесуть не тільки користь, але і вигоду. Про те, що не можна і можна робити, коли Місяць убуває, розкажуть астрологи.

Фаза спадного Місяця – прекрасна пора для того, щоб позбутися від усього зайвого, розпрощатися зі страхами, поганими звичками й розірвати токсичні прив’язки. Експерти рекомендують прислухатися до порад астрологів, щоб в період з 22 вересня по 5 жовтня залучити в життя удачу і змінити її на краще.

22 і 23 вересня – Місяць в Овні

У ці дні енергії в надлишку, і астрологи рекомендують займатися справами, які вимагають динамічності. Успіх буде на боці рішучих особистостей, які вміють вчасно зупинитися і прораховують кроки наперед.

Не можна в цей час сваритися і конфліктувати, а також займатися справами, які викликають роздратування. Під впливом Місяця в Близнюках не варто давати необачних обіцянок, а також брати в борг.

24 і 25 вересня – Місяць у Тельці

Ці дні призначені для відточування своєї майстерності, застосування отриманих знань і навичок на практиці. Астрологи рекомендують займатися розв’язанням фінансових питань і шукати нові джерела доходу.

У п’ятницю та суботу важливо відмовитися від потурання миттєвим примхам і бути більш уважними до прохань оточення. Образи в ці дні можуть стати причиною серйозних розбіжностей, а значить, важливо стежити за своїми словами й діями.

26, 27 і 28 вересня – Місяць у Близнюках

Зістарюваний Місяць у Близнюках – ідеальний час для ведення переговорів, організації зустрічей і короткострокових поїздок. В цей час астрологи рекомендують отримувати нові знання і використовувати їх на практиці.

Неприємності в ці дні чекають заздрісних людей, схильних до прокрастинації. У вихідні дні важливо залишатися в доброму гуморі, щоб не накликати на себе неприємностей, згубних для створення успішного майбутнього.

29 і 30 вересня – Місяць у Раку

Місяць у Раку – прекрасна пора для наведення порядку і затишку. У ці дні відзначається підвищена емоційність, а значить, потрібно попрацювати над настроєм, оточити себе милими речами і займатися справами, які допомагають залишатися в прекрасному настрої.

Під впливом зістарюваного Місяця є ризик вплутатися в авантюри, і астрологи рекомендують проявити пильність, щоб не піддатися на чужі вмовляння і не витратити зайвого. Небезпека цих днів – емоційні стрибання, яких потрібно уникати всіма силами.

1 і 2 жовтня – Місяць у Леві

Місяць старіє, переміщаючись в сузір’я Лева, і ці дні ідеально підходять для підбивання підсумків, завершення поточної роботи й своєчасного відпочинку. Астрологи рекомендують присвятити час неспішній роботі.

Перші дні жовтня – не час для активних покупок. На спадному Місяці гроші будуть витікати, якщо ними розпоряджатися неправильно, купувати непотрібні товари й позичати іншим свої накопичення.

3, 4 і 5 жовтня – Місяць в Діві

Останні дні перед Молодиком нічне світило проведе в Знаку Діви. Це час підходить для вирішення раніше відкладених питань, навчання та дотримання правил.

Неспішність і увага до деталей і передчуттів стануть запорукою успіхів.
У ці три дні астрологи рекомендують утриматися від спонтанної зміни планів, уникати перенапруги і шукати джерела позитивних емоцій. Корисно в ці дні переймати досвід старшого покоління і набиратися життєвої мудрості.

Related Post

Що чекає нас у серпні 2021? Гороскоп від професійного астролога для кожного знаку ЗодіакуЩо чекає нас у серпні 2021? Гороскоп від професійного астролога для кожного знаку Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня) У роботі Овни, ви в серпні для досягнення професійних цілей і для реалізації давніх робочих ідей, швидше за все, будете активно користуватися якимись своїми

Гороскоп на 4 вересня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 4 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 4 вересня 2020 Овен Енергетично потужний день. З цією енергетикою потрібно бути обережніше. У людському організмі прокидаються потужні сили, і якщо ви не знаєте як з ними справлятися,

Успіхи Стрільців, влада Риб та зустрічі у Близнюків: докладний гороскоп на 1 грудняУспіхи Стрільців, влада Риб та зустрічі у Близнюків: докладний гороскоп на 1 грудня

Астрологи розповіли, що варто чекати від цього дня ОВНИ ОВНАМ у цей час буде властива підвищена чутливість до того, що відбувається. Уникайте сьогодні натовпу, затхлих приміщень. Добре підбивати підсумки, роздавати