fbpx

Стрільцям — здоров’я, Дівам — гроші – гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків зодіаку

20 квітня відбудеться сонячне затемнення, яке закладе програму подій на найближчі пів року. У триденний період близько 20 квітня не рекомендується розпочинати важливі проєкти, змінювати роботу, сваритися та «йти назавжди». Події, що сталися на затемненні, скасувати й переграти неможливо.

Овен

Овни сяють у променях харизми. Звичайно, період можна використовувати для створення популярності у соцмережах та йти на побачення. Тим більше у весняну погоду, і тим більше, що на Овнів у квітні звертають увагу частіше, ніж на представників інших знаків зодіаку. Тільки не переплутайте кохання з швидкоплинною пристрастю. Далі намічаються конфлікти із домашніми. Якщо ви належите до тих Овнів, хто кличе заміж на третій день знайомства — проблем не уникнути.

Стримайте свою ініціативу 20 квітня аби потім не шкодувати. Трохи стримайте запал, чекайте, не експериментуйте (із зовнішністю — так особливо). Записуйте робочі ідеї, а до їх реалізації приступіть наприкінці місяця. Можливі поїздки до родичів: з ними можуть виникнути фінансові складнощі та серйозний конфлікт (до цього списку також входять діти та кохані, не забувайте). Вчитися змовчати вчасно потрібно вже зараз.

Попри весну та загострення ейфорії, здавалося б, Овну має бути не до роботи. Але якимось дивом перед ним з’являється фінансова мета та розвивається дисципліна. Максимально використовуйте квітень. Лише одне: письмово фіксуйте домовленості. Інакше вас можуть підставити або «забути» про що говорили.

Телець

Хороша новина для Тельця — життя йде своєю чергою, без потрясінь і феєрверків, після яких знадобилося б відновлення нервової системи. Але деякі Тельці відкриють можливості отримувати вигоду. Зверніть увагу на сферу, пов’язану з особистими талантами чи роботою руками. Словом, це праця, не пов’язана з офіційною роботою чи виробництвом. В кінці місяця Тельці можуть придбати практичні для дому речі, здійснити покупки, що відкладалися раніше.

Близнюки

Почнемо з негативу, щоби попередити. На початку місяця можливе загострення бронхолегеневих захворювань та психосоматичних станів. Також можете отримати неприємну інформацію або можуть розкритися ваші таємниці. Або ж, знаєте, як буває, коли одного разу пожартував з себе, щоб підняти настрій, а потім інформація використовується проти вас? Не виставляйте себе в поганому світлі навіть жартома. І особливо у квітні.

Астрологічні аспекти можуть програтися і як зламування паролів — банківських, від соцмереж. У другий тиждень місяця раніше звичайне знайомство має всі шанси перерости в романтичний зв’язок.

Рак

Збільшується кількість контактів та розширюється коло спілкування. Можливе повернення старих зв’язків. Це і вилазки з друзями на природу, відвідування розважальних закладів — у великих компаніях спільних знайомих. Раки, які так і не наважаться виповзти зі своєї мушлі, все одно відчують підвищену тягу до спілкування в соцмережах.

Паралельно на перший план виходять питання дому та сім’ї. В середині квітня вирішуються питання здоров’я. А під кінець — кар’єри та роботи.

Лев

Леви починають зі страшною силою поглинати інформацію, яка несе практичну користь. У кожного це програється по-різному: хтось вирушив на професійні курси, хтось — пірнув у інформаційну товщу ютубу та вивуджує ідеї щодо ландшафтного дизайну, або вирощування малини. Все одразу реалізується на практиці.

Можлива активна участь у житті ближнього оточення, братів, сестер, сусідів. Значну частину часу Леви розв’язують питання транспортного засобу.

Якщо керуєте авто, будьте особливо уважні на дорогах: на травень астролог бачить вказівку на правопорушення. Питання про ДТП не стоїть, йдеться про штрафи, що може сильно зіпсувати враження від квітня. Також аспект може програтися як звернення за консультацією до юриста чи нотаріуса.

Діва

Дівам хотілося б кудись вирватися на відпочинок, але можуть бути поїздки лише по роботі та з метою розв’язання юридичних питань. Місяць результативний і щодо кар’єри, підвищення по службі. Можуть покращитись умови на роботі, психологічний клімат.

Словом, період під сузір’ям грошей: зростання доходів, які не йдуть крізь пальці, а витрачаються на значні покупки. Але це не все. Якщо у минулому стався страховий випадок, саме зараз зростають шанси отримати довгоочікувану виплату.

Тим Дівам, які колись дали позику, не рекомендуються тиснути та виявляти надмірну ініціативу щодо повернення боргу. Це лише погіршить ситуацію. Просто підтримуйте дружнє спілкування.

Терези

Терези починають потроху реалізовувати свої плани. Довго запрягали, і ось, нарешті їдуть. Оформлення паперів, переговори про гроші швидко виходять на колію практичної користі.

У відносинах із партнерами доведеться приймати рішення, які дещо змінять звичний перебіг подій. Якщо ви давно хотіли розібратися з тими, хто дратує та п’є соки, зараз саме час вимовити чарівне «Бувай». І побачите, як повеселішало і полегшало. Адже з партнером має бути легше, ніж без нього. А не навпаки. Проте, зважайте на сонячне затемнення: сказане згарячу скасувати буде неможливо. Наприкінці місяця можливі поїздки на далекі відстані.

Скорпіон

Хоча у квітні Скорпіона хвилює тема партнерських відносин, все ж таки рекомендується перенести фокус уваги на здоров’я. Адже можуть проявитися недоліковані захворювання. І зверніть увагу на здоров’я близьких. Цікаво, що Скорпіони можуть тим чи іншим способом принести гроші своїм партнерам. Більше розмовляйте. Високі шанси, що за вечірніми розмовами наштовхнете близьку людину на креативну ідею, результатом якої насолодитеся і ви.

Також збільшується шанс отримати вигоду від чужих грошей та майна — кредит, можливість користуватися наданим на якийсь час майном. Класичний приклад — вашому чоловікові виділили службовий автомобіль. Але це не все. У Скорпіонів з’являється можливість відновити втрачені чи поставлені на паузу відносини.

Стрілець

Стрільці зайняті написанням планів, проєктів, створюють багато текстів для роботи. Можливі ділові зустрічі, співбесіди. Але не все так просто. Причиною вашої підвищеної активності може стати саботаж з боку колег або колеги/партнери з низьким рівнем кваліфікації. Може знадобитися працювати за себе «і того хлопця».

Самотні можуть виявити, що стали приманкою для уваги оточуючих. А Стрільці, які у парі, можуть пройти через період серйозних стресів — із партнером чи у вихованні дітей. Не виключено і відвідування лікаря. Втім, не завадило б звернути увагу і на своє здоров’я.

Козоріг

Гороскоп Козорога не рясніє важливими подіями, які змінюють звичний хід життя. Але щось можливо розгледіти. Це спілкування з керівництвом, яке виділятиметься на тлі решти подій квітня. Якщо підвищення вам не світить, то точно росте ваша ефективність і мотивація. Щоправда, побережіть нервову систему: можливо, ви працюєте понад норму.

Та й зірки говорять про підвищений рівень конфліктності у вашому оточенні. Особливо Козорога можуть засмутити родичі. Навіть може здаватися, що вас сприймають за агентство з розв’язання проблем.

Водолій

Водолії зайняті вирішенням питань дому та сім’ї — важливі покупки, вирішення питань житла чи поїздки до родичів. У списку подій квітня стоїть і поїздка. Вона може бути особистою (просто на відпочинок). Але щось підказує, її пов’язує та сама тема родичів. Якщо в інших знаків тема родичів проходить зі знаком мінус, Водолій черпає в близьких зв’язках натхнення: поїздки на дачу, спільний відпочинок на природі.

Але Водолії підходять до питань із властивою їм дивністю та креативом. Для них абсолютно нормально запросити на перше побачення на шашлик на дачі. Щоб і побачення провести, і не скасовувати плани посадити туї з абрикосами. А як ще витратити харизму, яка у квітні бризкає вогнем? Якщо ви зайняті в професіях, які мають на увазі публічні виступи, рекомендується направити магнетизм в рекламу та самопіар.

Риби

Риби планують заробітки на наступні місяці. Не ігноруйте дзвінки та пропозиції зустрітися просто на каву. Наступного місяця вони виллються в практичні ідеї, які зможете використати у житті. У квітні тема фінансів для Риб є дуже важливою. Будуються підприємницькі плани, щоб заробити та побільше. Але організм не виснажуйте: високий шанс втратити сили та захворіти на кілька днів.

Більшість представників Риб вирушить до батьків (якщо живуть далеко) або займуться питаннями ремонту, оформлення саду та іншими історіями, пов’язаними з темою дому.

You cannot copy content of this page