fbpx

Стиль Левів, відносини Козорогів і ритм Риб: детальний гороскоп на 13 жовтня

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНІВ – очікує день творення і усвідомленого управління подіями. Для тих, хто займається духовними практиками, це особливо перспективний час. День прекрасно підходить для об’єднання зусиль.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ – зірки радять не зупинятися на досягнутому в справах особистого характеру: використовуйте цей час для зміцнення відносин. Сприятливий день для подорожей, відряджень, відвідування місць, де ви давно не були.

БЛИЗНЮКИ

Для БЛИЗНЮКІВ – день набуття нових джерел задоволення. У родині настав час спільного навчання якимось важливим речам. Обставини складаються таким чином, що плани на майбутнє повинні бути переглянуті, хоча б частково.

РАКИ

РАКИ – використовуйте цей період для того, щоб розширити свої уявлення про людські можливості. Було б добре запланувати на найближчі місяці подорож в нове місце: така поїздка допоможе відчути свій зв’язок зі Світом.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ – чим би вони не займалися, потрібно вийти на свій власний, індивідуальний стиль роботи. Сліпе наслідування буде вас розслабляти і в кінцевому підсумку призведе до того, що ви занудьгуєте. Вечір можна вдало використовувати для романтичної зустрічі.

ДІВИ

У ДІВ – рекомендується більше часу приділити своїм друзям і близьким: накопичилося багато всього, що вам потрібно обговорити. Не варто сьогодні робити великі покупки, особливо якщо бажання придбати щось зумовлено зацікавленістю в чужій думці.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, день несе випробування, пов’язані з відвідуванням багатолюдних закладів. Хворобливе самолюбство може перешкодити адекватно оцінити обстановку. Не забувайте про якісний відпочинок: найкраще зарядять енергією танці або похід в тренажерний зал.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ –  потрібно налагодити співпрацю з новими людьми. Якщо з кимось ви зустрічаєтеся вперше, то постарайтеся обговорити всі деталі: це піде на користь і вам, і справі в цілому. Ви зараз можете здобути особливу популярність як майстер своєї справи.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ – постарайтеся побачити суть того, що відбувається, не надаючи дрібницям особливого значення. Визнання принесуть ваші таланти і накопичені знання, якщо ви зважитеся їх застосувати. Можливо, прийшов час задуматися про якесь велике придбання.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗЕРОГІВ про те, що деяких чекають непрості зустрічі. Ймовірно, ви отримаєте від зовнішнього світу поштовх, стимул для більш активних дій. У родині назріває з’ясування відносин, можна вдало підійти до завершення важливих справ.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – будуть шукати привід зустрітися з потрібною людиною. Зверніть увагу на той вплив, який надають на оточуючих ваші слова. Посилюється як дар переконання, так і здатність впливати на хід подій більш тонким, невербальних способом.

РИБИ

У РИБ – з’явиться тяга до літературної творчості. Доведіть собі і іншим, що нову роль ви можете грати без особливих зусиль. Рекомендується більше дізнатися про вплив природних ритмів на ваш організм: відповідно до цього можна виробити свою власну систему оздоровлення.

You cannot copy content of this page