fbpx

Сумісність у коханні — дізнайтеся число долі та перевірте свій союз

Нумерологія, подібно до гематрії, має стародавнє коріння і оперує числами, вважаючи, що між датою народження і долею людини існує загадковий зв’язок. Століттями нумерологічні методи ворожіння користувалися популярністю, навіть у учнів Піфагора. Втім, з розвитком наукового підходу нумерологія відійшла на задній план, подібно до алхімії, проте для багатьох вона, як і раніше, є інструментом для прийняття важливих рішень у житті.

У Ізраїлі нумерологію використовують із різних цілей, включаючи визначення сумісності партнерів. Нумерологія сумісності допомагає краще зрозуміти відносини, виявити їх сильні та слабкі сторони, а також знайти вихід із емоційних глухих кутів.

Щоб оцінити сумісність, нумерологія звертається до долі, яке розраховується шляхом складання цифр дати народження і зведення їх до однозначного числа.

Наприклад, для жінки, яка народилася 01.05.1970, число долі буде 5, оскільки 1+5+1+9+7+0=23, а 2+3=5. Те саме робиться і для партнера. Наприклад, для чоловіка, який народився 01.08.1975, число долі буде 4, оскільки 1+8+1+9+7+5=31, а 3+1=4.

Якщо жінка з числом долі 5 збирається розпочати стосунки з чоловіком, у якого число долі 4, вони повинні враховувати особливості та очікування, характерні для цих чисел.

Нижче наведено описи характеристик чоловіків та жінок залежно від їх чисел долі.

Число долі 1

Жінка

Самовпевнена і сильна, вона вважає за краще сама обирати партнера. Її впевненість іноді може стати перешкодою для чоловіків, але деякі з них знаходять задоволення у подоланні її викликів. Хоча вона має яскраво виражені лідерські якості, часом почувається самотньо і потребує турботи і уваги. Вона цінує інтелектуальне спілкування так само, як і фізичну близькість, і їй варто бути гнучкішою у спілкуванні з чоловіками.

Чоловік

Незалежний та енергійний, він викликає особливий інтерес у жінок. Його можна закликати на допомогу у скрутні моменти. Часто закохується без роздумів, ігноруючи здоровий глузд. Йому слід враховувати, що його партнер має власні інтереси. Він часто ігнорує думку партнера, воліючи приймати рішення самостійно. Йому приємно отримувати увагу та похвали.

Число долі 2

Жінка

Комунікабельна і приваблива, вона захоплюється мріями та інтимними відносинами. Часто вона створює ідеалізований образ ідеального чоловіка та проектує його на своїх партнерів. Вона цінує знаки уваги, але готова швидко змінити свою думку та завершити стосунки. Для неї важливі дорогі подарунки та комфорт, а не інтелектуальні бесіди.

Чоловік

Він любить спілкування та довірливий. Мов губка, він вбирає чужі проблеми. Він легко піддається чарівності зовнішності та часто закохується. Він може бути дбайливим і вірним, але також може виявляти владність, вимогливість та ревнощі. Важливо для нього не квапити події у стосунках. Йому підходить жінка, яка поділяє його інтереси та надихає його.

Число долі 3

Жінка

Вона неординарна та цікава, але також розумна. Вона зачаровує чоловіків своєю чарівністю та незалежним характером. Її приваблюють рух та інтелект, і вона себе впевнено почуває. Їй важливо почуватися вільною і бути в центрі уваги, щоби побудувати міцні відносини. Вона потребує романтичних пригод і розумного спілкування.

Чоловік

Він товариський, активний і користується популярністю. Він завжди готовий до веселощів і є душею компанії, але його часто не сприймають серйозно. Його приваблює більше чарівність, ніж зовнішній вигляд. Коли він закоханий, він зосереджений у своїй пристрасті. Для нього важливе інтелектуальне спілкування та збіг інтересів. Він не любить, коли йому обмежують волю. Йому підходить така сама товариська жінка.

Число долі 4

Жінка

Практична та керована здоровим глуздом, вона шукає надійного партнера, звертаючи увагу на його матеріальне становище. Вона прикріплена до будинку та сім’ї та веде економний спосіб життя. Однак він також може витратити гроші на модні речі. Їй важливо вибрати партнера, який прагне високих цілей і постійно підтверджує свою прихильність.

Чоловік

Для нього важлива ясність та надійність у відносинах. Він цінує традиції та тісні зв’язки із родичами. Він шукає матеріальне забезпечення у дружини. Він обирає партнера ретельно та обережно. Він не схильний до любовних інтриг і вважає за краще зберігати комфортне життя. Він поділяє обов’язки у сім’ї та планує свої ділові відносини. Він віддає перевагу затишку та уваги будинку.

Число долі 5

Жінка

Приваблива, артистична, любить лестощі та флірт. Їй потрібне захоплення. Її приваблюють чоловіки з багатим досвідом та високим інтелектом. Прагне до громадської активності, участі у вечірках, прийому гостей. Разом із нею можна відчути яскравість життя. Але партнерові ніколи достеменно не відомо, про що думає його обраниця, і який її вчинок стане наступним. Прекрасно, якщо її партнером виявиться прагматик, який доповнює і стримує її енергію, що б’є через край.

Чоловік

Впевнений, привабливий, незалежний. Цінує сексуальність. Йому подобається бути лідером у стосунках. Відсутність самокритики та ліньки — його негативні сторони. Йому необхідна товариська жінка, яка стежить за собою, розумна.

Число долі 6

Жінка

На вигляд вона може здатися холодною, але насправді має глибоку чуттєвість. У молодості вона може бути наївною, сентиментальною і сором’язливою, але стає розумнішою з віком. Їй потрібен уважний та чуйний партнер, який здатний зробити її щасливою. Для неї шлюб та сім’я стоять на першому місці, і вона готова віддати їм багато часу та сил. Відносини з родичами мають для неї велике значення.

Чоловік

Працьовитий і надійний. Прагне стабільних відносин і часто більше віддає, ніж отримує. Будинок та сім’я відіграють важливу роль у його житті. Він легко вразливий, особливо сприйнятливий до критики та засудження.

Число долі 7

Жінка

Розумна, ввічлива і тактовна, вміє показати себе з найкращого боку. Вона шукає стабільного та шанованого партнера, цінує престиж та соціальний стан. Потребує опори, зберігаючи при цьому свою незалежність. У шлюбі вона часто прагне до верховенства як у фізичному, так і в емоційному плані. Щоб збудувати міцні стосунки, їй потрібно трохи пом’якшити своє прагнення контролю.

Чоловік

Самодостатній та незалежний. Він серйозно ставиться до життя і любові, прагне досягнення своїх цілей за допомогою терпіння та витримки. Він інтимне спілкування стимулюється інтелектуальним інтересом. Взаєморозуміння важливо для нього не менше, ніж кохання. Якщо жінка не готова йти поруч із ним, він готовий розлучитися з нею.

Число долі 8

Жінка

Сильна, владна та наполеглива. Однак у її душі прихована ранимість, і вона потребує кохання. У відносинах вона не терпить егоїзму, але сама може виявляти його в інших сферах життя. Їй підходить інтелектуальний партнер із сильним характером, здатний протистояти її амбіціям. У відносинах із нею важливо не намагатися проникнути в її душу чи вмовляти її стримувати емоції. Проте варто цінувати її пристрасть та оригінальність.

Чоловік

Незалежний, впевнений у собі та самодостатній. Він має сильну волю і може бути як домінуючим, так і скромним, не виставляючи свої досягнення напоказ. Йому завжди потрібний стимул для руху вперед. Його зацікавить інтелектуальна та чуттєва жінка, яка цінує його та підпорядковується йому в особистих стосунках. Він прагне захоплення та любові, і ретельно обирає партнера, звертаючи особливу увагу на фінансову надійність майбутньої родини.

Число долі 9

Жінка

Неординарна та сповнена інтересів. Вона воліє спілкуватися з освіченими та творчими особистостями. Така жінка оцінить чоловіка, який з нею зможе відвідувати виставки, брати участь у громадському чи політичному житті. У відносинах вона схильна вивчати та демонструвати свої знання партнеру. Довготривалі та міцні стосунки можуть скластися з чоловіком, який забезпечить їй матеріальний комфорт та почуття свободи.

Чоловік

Ерудований та романтичний, товариський та відвертий. Для нього важливим є інтелектуальне та духовне спілкування у відносинах, проте ідеологічні розбіжності можуть стати перепоною. Він високо цінує свою обраницю і висуває до неї високі вимоги. Ретельно планує побачення та приділяє увагу всім деталям. Головна його проблема — це відрив від реальності та нестриманість. Відносини з ним можуть перетворитися на захоплюючий роман, але йому потрібно навчитися бачити у своїй партнерці реальну людину.

You cannot copy content of this page