fbpx

Сумісність в шлюбі: які знаки Зодіаку будуть щасливі разом

Любов, шлюб, сім’я – всі це слова означають справжнє щастя для більшості людей на Землі. Будь-які відносини будуються на сумісності, яка підвищує шанси на сприятливий шлюб або знижує їх.

Теоретично будь-які знаки Зодіаку можуть бути щасливі разом, проте в кінцевому підсумку все залежить від того, на які жертви готові йти люди заради кохання.

Овен

Вогонь необхідно підтримувати. Овнів можуть закохати в себе багато, але по-справжньому сильний шлюб найбільш вірогідний з Терезами, Скорпіонами і Водоліями. Останні можуть зробити Овна найщасливішою людиною на Землі.

Телець

Телець і Діва – це дуже схожі за своєю енергетикою люди, які можуть бути разом все життя, але все буде залежати лише від вас. Діва завжди дозволить Тельцю бути керуючим у відносинах, але терпіти його витівки не буде. Цей союз найбільш вигідний для вас.

Близнюки

У вас багато шансів прожити приємнє життя в шлюбі зі Стрільцями, Водоліями і іншими Близнюками. Ви динамічні, тому вам потрібен така же людина-непосида, як і ви самі.

Рак
Рак і Терези – відмінний союз, який буде міцний завжди. Також в якості варіанту для спільного життя можна розглянути Козорога. Вам потрібен або спокійний, або владний, як і ви, людина, але не інший Рак – з ним ви можете не ужитися.

Лев

Леви люблять Дів, які їх обожнюють, оберігають і ніколи не брешуть. Левам також буде непогано з Водоліями, Козорогами і Терезами. І навіть іншими Левами, хоча це запасний варіант.

Діва

Діва поважає чесність і відкритість, а також сталість, тому вам підійдуть Тельці, Терези, Риби або Козороги. З більшістю з егоїстів вам буде вкрай важко навіть зав’язати стосунки.

Терези

Терези універсальні. Ці люди можуть знайти спільну мову з усіма без винятку. У шлюбі ситуація аналогічна – ніхто не піде скривдженим. Говоріть свої обранцям тільки правду про себе. Якщо вони залишаться з вами після цього, то все буде в порядку.

Скорпіон

Скорпіонам чудово підійдуть Діви або Терези, але основна проблема полягатиме в вас самих. Вам доведеться навчитися жити не тільки за своїми правилами. Ще вам буде дуже добре з Рибами, але не забувайте – вони вразливі.

Стрілець

Ви непересічна особистість, яка любить незалежність. Ваш найближчий по духу Знак – це Водолій. Ви здатні розуміти одне одного навіть без слів. Зрівнятися з цим союзом за силою може тільки союз двох Стрільців, який може згортати гори.

Козоріг

Тут все просто – вибирайте Дів або Тельців, оскільки з ними шансів створити міцну сім’ю більше, ніж з ким-небудь ще. Крім цього, Діви з Дівами жахливі, Тельці з Тельцями теж, а ось Козороги з Козорогами мають відмінну сумісність.

Водолій

Водолій підходить якнайкраще Стрільцям і Овнам. Ідеальний союз буде з Близнюками. Такі споріднені душі можуть бути разом все життя, радуючи одне одного кожен день, як в першу зустріч.

Риби

Вам буде добре з Терезами, Козорогами і Скорпіонами. Взагалі, Рибам дуже важко знайти людину, з якою вони готові зв’язати себе узами шлюбу, тому шансів у інших Знаків домогтися розташування Риб дуже мало.

Related Post

“Потонуть в океані пристрасті”: 3 знаки Зодіаку заведуть нові палкі відносини в середині липня“Потонуть в океані пристрасті”: 3 знаки Зодіаку заведуть нові палкі відносини в середині липня

Представників 3-х сузір’їв в найближчі дні накриє хвилею пристрасті і романтики Астрологи назвали знаки зодіаку, яких в середині липня накриє хвилею пристрасті і романтики. Представників 3 сузір’їв в найближчі дні

Гороскоп КОХАННЯ на 9 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 9 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 9 вересня 2021 року Овен Саме сьогодні вам варто нарешті зробити рішучий крок, на який ви так довго не могли зважитися. Якщо вам давно

З 29 липня по 15 вересня 2021 додасться сил у знаків Зодіаку, оскільки Марс буде в ДівіЗ 29 липня по 15 вересня 2021 додасться сил у знаків Зодіаку, оскільки Марс буде в Діві

Марс – це дії, а Діва – ефективні дії. Під час, коли Марс проходить по Діві, легко виявити і усунути недоліки в вашому звичному образі дій. Ви зможете швидко вирішувати