fbpx
Перейти до вмісту

Сварки Левів, вплив Овнів та зустрічі Стрільців: детальний гороскоп на 17 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір’їв від цього дня

ОВНИ

ОВНИ відчують сильний вплив на близьких людей. Поговоріть із друзями, щоб порівняти свої враження про те, що відбувається. Кризові ситуації можуть піти на благо.

ТЕЛЬЦІ

У ТЕЛЬЦІВ підходящий час для перерозподілу фінансів. Не виключено, що оточуючі чекатимуть від вас більше, ніж зазвичай.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ зараз потрібно прислухатися до внутрішніх відчуттів. Підказка може прийти як на матеріальному, так і тонкому плані.

РАКИ

РАКАМ буде корисно зосередитись на потребах тіла: добре дбати про стан шкіри. Романтична зустріч подарує тепло та радість.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ у партнерських відносинах можливі сварки через дрібниці. Розберіться в справжніх намірах одне одного, не намагаючись знайти винних.

ДІВА

ДІВАМ варто внести більше гри у все, чим вони займаються. Це благотворно позначиться на всіх аспектах вашого життя. Не бійтеся зробити перший крок.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, зосередившись, можуть зараз отримати все, що їм потрібно для здобуття фінансової незалежності. Наполегливо тренуйтеся в тому, в чому хочете досягти досконалості.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ добре присвятити день проектам, які потребують швидкого завершення. Не виключено, що плани на весну ви будуватимете разом із друзями.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ рекомендуються зустрічі з діловими партнерами, обмін думками та досвідом. Будьте послідовними у своїх діях, не перескакуйте з одного на інше.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ стають у своєму середовищі дедалі активнішими. Контакти з оточуючими протікають легко та взаємовигідно. Зростають ваші духовні та творчі сили.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇМ чекає зустріч, здатна змінити їхнє розуміння подій, що відбуваються як навколо них, так і у світі в цілому. У вас зараз достатньо сил, щоб опанувати нові можливості.

РИБИ

РИБИ хочуть вести спокійний спосіб життя, але не можуть собі цього дозволити, вважаючи, що спочатку повинні влаштувати відносини всіх, хто поруч. Спробуйте знайти свій індивідуальний ритм життя.