fbpx

Сварки, розваги і несподіване багатство: що принесе активний Сатурн для різних знаків зодіаку

Астролог повідомив про початок чергового непростого періоду в житті всіх знаків зодіаку – з 13 жовтня Сатурн став надзвичайно активний.

Це обіцяє раптове поліпшення фінансової ситуації і величезні проблеми в особистих відносинах.

Сатурн – планета карми. 12 жовтня, за словами астрологів, закінчився його період ретроградності, і тепер кожен з нас «отримає по заслугах».

Сатурн благоволить людям творчим, тому ті, хто хоче перетворити своє хобі на професію, повинні почати рухатися в цьому напрямку саме зараз.

В особистому житті, на жаль, настає не кращий період. З 13 жовтня Сатурн почав взаємодію з Венерою – вийшов украй проблемний союз. Всі, хто знаходиться зараз у відносинах, ризикують наштовхнутися на стіну нерозуміння.

Почнуться скандали, сварки, багато сімейних пар зважаться на розлучення. Фахівець радить набратися терпіння, стежити за своїми словами і відкласти остаточне рішення про розрив хоча б до 18 жовтня – в цей день закінчиться період ретроградності Меркурія.

Одиноким людям експерти не радять заводити нових знайомств і призначати побачення. Навіть якщо вам вдасться зустріти людину, яка припаде до душі, відношення не триватимуть довше трьох місяців.

У максимальній небезпеці в період активності Сатурна виявляться три знака зодіаку: Близнюки, Стрілець і Водолій.

Близнюки

У другій половині жовтня до Близнюкам «припливуть» легкі гроші. Фінансові надходження вас неодмінно порадують, на відміну від особистого життя.

Представникам цього знака зодіаку здасться, що друга половинка втратила інтерес до відносин, стала занадто пасивною, що стане причиною сварок. Будьте більш розуміючими, не тільки у вас можуть бути проблеми на роботі, купа невиконаних завдань і поганий настрій.

Стрільці

Стрільці повинні бути максимально обережні. Зберігайте тверезий розум і холодний розум – навіть сама безневинна інтрижка «на стороні» може закінчитися для вас розривом відносин з дорогою людиною.

При цьому астролог стверджує, що цей швидкоплинний роман з людиною, яка вам насправді не так вже й цікава, може посприяти кар’єрному зростанню, а що вибрати – сім’ю або роботу, – вирішувати вам.

З черствим, агресивним, жорстоким і запальним чоловіком не варто пов’язувати свою долю. Визначити потенційного володаря занадто важкого характеру можна практично з першого погляду – досить знати його знак зодіаку.

Водолії

Водолії ризикують опинитися жертвою власного важкого характеру і поганого настрою. Представники цього знака почнуть з приводу і без такого чіплятися до партнера, ніж, зрозуміло, спровокують конфлікт. Великого скандалу не уникнути, стверджує експерт.

Залишається тільки сподіватися на те, що обранцеві або обраниці Водолія вистачить терпіння і мудрості пережити негативну активність Сатурна і відновити мир в сім’ї.

You cannot copy content of this page