fbpx

Сила Левів, прихованість Козерогів та інтерес Овнів: докладний гороскоп на 23 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

ОВНИ будуть проявляти підвищений інтерес до навколишнього світу, користуючись у того симпатією у відповідь. Найактивніші з представників цього знака багато рухатимуться, займуться фізичною роботою чи спортом.

Деякі ТЕЛЬЦІ переглянуть своє ставлення до грошей і почнуть витрачати їх раціональніше. Інші, навпаки, спустять велику суму задоволення цікавості чи миттєвих бажань. Добре змінювати зовнішній вигляд, звички харчування.

БЛИЗНЮКИ, якщо ви всерйоз задумали поміняти щось у своєму житті – продумайте все заздалегідь. Але пам’ятайте, що все передбачити не можна: так чи інакше багато чого доведеться вчитися в процесі. У індивідуальному плані цей час буквально створено реалізації різних фантазій.

РАКИ можуть досягти дуже багато, якщо самі виберуть, чим їм займатися. Гарний час для практик, що зміцнюють дух і тіло: досягнувши певного рівня, ви зможете ясніше визначитися з особистими цілями.

У ЛЕВІВ зростає здатність змінювати на краще свій фізичний стан силою думки. Чесно заявляйте, що має значення особисто для вас. Деякі речі повинні постійно запускатись у світ, щоб бути почутими.

Багатьох ДІВ їх знайомі побачать сьогодні з несподіваного боку. Може скластися провокаційна ситуація: зараз, наскільки можна, краще згладжувати гострі кути. Готовність прийняти приховані пропозиції долі виведе на новий рівень.

ТЕРЕЗИ досягнуть мети завдяки розширенню області пошуку. Хороший день для того, щоб поділитись своїми почуттями з близькими. Можливо, варто піти на невелику авантюру та випробувати те, чого ще не було у вашому житті.

СКОРПІОНИ можуть стати причиною неоднозначних подій у своєму оточенні. Час конкретних дій, коли необхідно зробити вибір. Гарний день для спілкування зі світом тварин.

У СТРІЛЬЦІ незважаючи на вихідний, з’явиться шанс залагодити професійні питання. Подумайте про те, щоб створити спільний бізнес із тим, хто приваблює вас своїми діловими та особистими якостями. Підбір партнерів зараз має велике значення у всіх сферах життя.

КОЗЕРОГОВ більше налаштовані на розваги, ніж на роботу на благо всього сімейства. Дехто буде змушений приховувати свої легковажні настрої від оточуючих. Постарайтеся знайти активні розваги, які приносять користь тілу та душі.

ВОДОЛІЇ будьте особливо уважними під час виконання будь-якої справи, пов’язаної з фінансовими витратами. Вирішальним фактором виявиться володіння потрібною інформацією та її вміле використання. Увечері показано прослуховування медитативної музики.

У РИБ підходящий день для заходів, пов’язаних зі здоров’ям та зовнішнім виглядом. Ваш інтерес до життя виглядає дуже привабливо для тих, хто не може сам організувати своє дозвілля. Компанія старих перевірених друзів – це те, що вам зараз потрібно.

You cannot copy content of this page