fbpx

Сила Овнів, поїздки Левів і зміни Терезів: детальний гороскоп на 2 жовтня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день

ОВНИ

ОВНАМ – варто врахувати, що слово має особливу силу. Брехати небезпечно, можуть несподівано збутися сказані в серцях недобрі побажання. Добре йде робота над корекцією мови, корисні дихальні вправи.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – вдалий час для фізичних навантажень, участі в різного роду змаганнях. В особистій сфері це період спільного обговорення планів на майбутнє. Можна зрозуміти, які аспекти буття дійсно вимагають підвищеної уваги.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ – приємно проведуть час, подорожуючи по місту і його околицях. Зірки застерігають від зайвої недовірливості в тому, що стосується власного здоров’я. Ви можете управляти своїм станом за допомогою думки, якщо захочете цього всерйоз.

РАКИ

РАКАМ – якщо не впевнені у виборі, прислухайтеся до порад друзів. Добре також спілкуватися зі світом тварин, взаємодіяти з енергіями води і живого вогню. Відповідь може прийти зовсім несподівано.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ – легко проходять поїздки, а контакти з незнайомцями супроводжуються набуттям нових можливостей. Подумайте про те, щоб знайти собі цікаве заняття крім роботи.

ДІВИ

У ДІВ – випаде шанс заробити пристойну суму. Вечір сприятливий для прояву активності в областях, які зачекалися своєї черги: проведіть ревізію серед відкладених справ.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, вміння організовувати зустрічі стане в нагоді їм. Хтось вивчив вас краще, ніж ви думаєте, і може цим скористатися. Якщо подумує про зміни в якійсь сфері – можете починати діяти прямо зараз!

СКОРПІОН

СКОРПІОНАМ – зверніть увагу на самопочуття дітей, їх настрій і коло спілкування. Знайомі можуть порадувати можливістю цінного придбання або приємної поїздки. Вечір підходить для творчих експериментів з продуктами.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ – на перший план виходить необхідність розслабитися на всіх рівнях; було б корисно пробачити своїх кривдників. Деяких захопить бажання змін: можна вдало спрямувати цю енергію на зміни в зовнішньому вигляді.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що чекають витрати, пов’язані з ремонтом або придбанням речі, відсутність якої стало сприйматися як жахлива несправедливість. Зірки вітають практично всі ваші сьогоднішні задуми, навіть якщо вони здаються ризикованими вам самим.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – хороший день для покупки техніки, отримання знань в комп’ютерній області. Активізується інтелект і пам’ять, так що навчитися чомусь новому ви зможете легше, ніж зазвичай. Буде чудово, якщо вдасться провести частину дня на свіжому повітрі.

РИБИ

РИБАМ – позбудьтеся від речей, з якими у вас пов’язані неприємні спогади або від яких ви просто втомилися. Зустріч з друзями підніме настрій. Слідкуйте за емоційністю своїх висловлювань: сьогодні легко образити іншу людину.

You cannot copy content of this page