fbpx

Сильна пристрасть та нищівне розчарування: знаки зодіаку, яким краще не створювати стосунки разом

Астрологи з’ясували, яких представників астрологічного кола непереборно тягне одне до одного, але піддаватися цим почуттям експерти не рекомендують. Роман несумісних людей приречений на постійні сварки та скандали, тож побудувати щасливу родину точно не вийде.

Водолій та Рак

Водолії та Раки часто опиняються разом, і спочатку здається, що вони справді кохають одне одного. Проте жоден із партнерів не почувається щасливим у цьому союзі. Волелюбний Водолій пригнічує свою другу половинку холодним і відстороненим ставленням, а Рак не може відчути себе в безпеці, бо завжди потребує міцної прихильності та демонстрації ніжних почуттів.

Рак і Терези

Рака часто підкорюють кокетливі та привабливі Терези, але й цей роман переростає в токсичні відносини, які до того ж дуже швидко закінчуються. Причина цього – різні підходи до вираження власних почуттів. Як би сімейний і дуже «домашній» Рак не намагався продемонструвати своє кохання, Терезам він завжди здається підозріло холодним. До того ж Терези завжди відкриті для флірту та нових відносин, що неминуче призводить до розриву.

Овен і Телець

Овен і Телець – рішуче погана пара, на думку астрологів. Найчастіше ці люди виявляються разом через раптову пристрасть, але навіть їх стихії — Вогонь і Земля — несумісні. Овни дуже незалежні, і це проявляється навіть у коханні, а Тельцям необхідно про когось піклуватися та почуватися «у сім’ї». Навіть найсильніший потяг не може врятувати цю пару.

Риби та Близнюки

Веселі, «легкі», але стримані Риби та Близнюки неминуче притягуються одне до одного, але швидко розуміють, що приречені на розставання. Риби просто «душать» Близнюків, яким конче потрібні особистий простір і час, проведений на самоті. Початок відносин подарує обом знакам багато позитивних емоцій, але незабаром усе закінчиться болючим розривом.

Леви та Скорпіони

Левів часто тягне до Скорпіонів, які оповиті аурою таємничості та зовсім незбагненні у своїх почуттях та емоціях. Оскільки обидва партнери вважають за краще контролювати ситуацію, такі відносини перетворюються на боротьбу. Представник царського знаку ніяк не може «розгадати» Скорпіона, який у свою чергу теж не розуміє, чого очікувати від Лева, — конфлікти будуть часто і в результаті кожен вирішує йти своєю дорогою.

Овен і Скорпіон

Овен та Скорпіон повністю сумісні лише в одному місці – у спальні. За її межами вони постійно сперечаються і лаються, тому через різні погляди на повсякденне життя і побут відносини швидко сходять нанівець.

Близнюки та Діва

Близнюками та Дівою управляє Меркурій, тому на перший погляд здається, що вони могли б побудувати міцну родину. Обидва знаки розумні і мають прекрасне почуття гумору, проте Діва все ж таки дуже відрізняється від Близнюків. Діви постійно намагаються контролювати свою другу половинку, що у випадку з Близнюками робити дуже непросто. Зазвичай першою в таких відносинах втомлюється Діва, якій здається, що партнер сам не знає, чого хоче — все закінчується грандіозним скандалом та розставанням.

Лев і Козоріг

Лев та Козоріг можуть досить довго і щасливо прожити разом. Гордий і сильний Лев подарує Козорогу таке необхідне почуття захищеності, а сам буде вкрай заінтригований своїм обранцем чи обраницею. Однак після того, як пристрасний потяг поступиться місцем повсякденному життю, Лев почне страждати від постійної критики з боку Козорога, відчує невпевненість у собі і рано чи пізно розірве цей зв’язок.

Стрілець та Козоріг 

Пара Стрілець та Козоріг уособлює собою відому фразу про те, що протилежності притягуються. Відвертий і палкий Стрілець мріє підкорити сором’язливого і консервативного Козорога, в результаті спочатку їх відносини, особливо інтимні, нагадують феєрверк. З кожним днем ​​цим закоханим все сильніше хочеться вивчити одне одного, проте ці відносини закінчуються через банальну причину — не проходять перевірку рутиною. Інтереси Стрільця і ​​Козорога дуже різні, як і погляди життя, отже розрив неминучий.

Related Post

Гороскоп на 24 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 24 жовтня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 24.10.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 24 жовтня 2021 року Овен Чоловікам-Овнам щоб уникнути неприємностей не слід йти на поводу у своїх пристрастей. Ваше вміння

“Розпочнеться урожай успіхів”: 4 знака Зодіаку очікує епохальний тріумф під кінець серпня“Розпочнеться урожай успіхів”: 4 знака Зодіаку очікує епохальний тріумф під кінець серпня

Смуга везіння почнеться в життях представників цих сузір’їв Астрологи назвали знаки Зодіаку, у яких в кінці серпня почнеться смуга успіху і везіння. Для представників 4-ох сузір’їв відкриється портал удачі, завдяки

Жіночий гороскоп на тиждень з 22 по 28 листопада 2021 рокуЖіночий гороскоп на тиждень з 22 по 28 листопада 2021 року

Жіночий гороскоп на тиждень з 22 по 28 листопада 2021 року Ми виходимо на фінішну пряму. Залишається один повноцінний тиждень осені, після якого починається зима і наближається Новий рік. Щоб