fbpx
Перейти до вмісту

Сили Левів, успіх Дів та успіх Стрільців: докладний гороскоп на 12 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНАМ добре в цей день позбавлятися непотрібних речей: розлучіться з подякою, але без жалю з усім, що вже відіграло свою роль у вашому житті.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ, деякі схильні сьогодні до прояву найпотаємніших почуттів. Внаслідок чого можуть виникнути як приємні події, так і конфлікти.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ, подумайте, як вплине на ваше подальше життя те чи інше рішення. Можливо, сьогодні краще не розпочинати нових справ: зберіть поки що необхідну інформацію.

РАКИ

РАКИ, якщо ви хочете добитися свого, краще утриматися від бездумної витрати енергії. Дійте цілеспрямовано: настав час налагоджувати зв’язок із власним тілом.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ можна направити сили на творчість, зміни навколишнього простору. Добре навчатися роботі на комп’ютері та освоювати можливості іншої техніки.

ДІВИ

У ДІВ вдало складаються стосунки з представниками старшого покоління. А ось стосунки із друзями сьогодні обіцяють стати причиною для переживань.

ТЕРЕЗИ

У ТЕРЕЗІВ сприятливий період для суспільної діяльності, виступи на публіці. Можуть завітати на цікаві ідеї, не втрачайте можливості розширити сферу впливу.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ добре обмінюватися досвідом із тими, кого цікавлять схожі питання. Якщо в житті повторюється та сама ситуація, — сприймайте це як нагадування.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ можуть успішно відмовитися від шкідливих звичок: зараз із підсвідомістю легше домовитися, ніж зазвичай. Гарний день для очищення простору.

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГІВ сьогодні досить сил реалізації задумів, що з яскравим проявом у суспільстві. Зростає особиста чарівність та фізична активність.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ активно чинитимуть опір прийняттю якоїсь людини або ідеї. Постарайтеся зрозуміти, що саме вас не влаштовує?

РИБИ

РИБИ легко керуватимуть думкою партнерів. Успішно вирішиться частина особистих проблем, стосунки із родичами можна перевести на нові рейки.