fbpx

Сили Овнів, бажання Дів та спокуси Козерогів: докладний гороскоп на 17 лютого

Астрологи розповіли, чого варто чекати від цього дня.

ОВНАМ день несе інформацію про минуле та пропонує переглянути плани на майбутнє. Можливе успішне розуміння точних наук та іноземних мов. Багато сил та часу може піти на організацію зустрічі.

ТЕЛЬЦЯМ рекомендується усвідомити свої справжні бажання та діяти активніше. Ви зможете не тільки вибрати з купи справ те, що дійсно необхідно зробити, а й залишити час для відпочинку.

БЛИЗНЮКИ досягнуть успіху, якщо діятимуть, виходячи зі власного розуміння ситуації. Частину дня рекомендується провести серед тих, хто, як і ви, потребує приємного суспільства.

У РАКІВ цілі реалізуються за умови належного бойового настрою. Якщо ж ви зараз дивитеся на світ із песимізмом — краще не починати великих справ. Робіть те, що виходить без особливих зусиль.

ЛЕВАМ день надасть можливість вибирати з кількох варіантів. Сьогодні багато що обіцяє успіх, і, особливо, все, що пов’язане зі спілкуванням, комерцією, поїздками.

ДІВИ легко і невимушено керуватимуть групою людей. Дехто відвідає раптове бажання змінити щось у своєму житті, наповнити його новим змістом.

ТЕРЕЗАМ рекомендується провести чищення житла свічками та пахощами. Можливо, слід більше уваги приділити партнерові по шлюбу або тому, хто цікавий у цьому плані.

СКОРПІОНИ, неодмінно приділіть сьогодні час своєму тілу, відновленню сил, це принесе вам і фізичний комфорт, і емоційне задоволення.

СТРІЛЬЦЯМ зараз добре брати участь у колективних заняттях, психологічних тренінгах. День встановлення особистих рекордів. Прекрасний час для тих, хто розуміється на самоосвіті.

У КОЗЕРОГОВ – день приємного проведення часу з друзями та знайомими. Увечері утриматися від спокус буде особливо важко: краще не влаштовувати провокацій.

ВОДОЛІЇ, переходьте від слів до справи та починайте реалізовувати свої ідеї. Тільки врахуйте, що вкладення грошей у ризиковані проекти сьогодні загрожує розчаруваннями.

РИБАМ варто звернути увагу на висловлювання знайомих і родичів, молодших за віком. Інформація, отримана таким чином, змусить багато про що задуматися.

You cannot copy content of this page