fbpx

Сюрпризи Левів, вигода Терезів та успіх Риб: докладний гороскоп з 15 по 21 серпня

Астрологи визначили, до чого варто приготуватись знакам зодіаку цього тижня.

ОВНАМ зараз важливо здобути нові знання та навички, скоро вони вам знадобляться. Підуть на користь подорожі та поїздки. Імовірні тимчасові фінансові труднощі, грошові втрати, які потім окупляться.

ТЕЛЬЦЯМ у професійній сфері необхідно підлаштуватися під обставини, не забуваючи при цьому про свої особисті цілі. Багатьом хочеться досягти суспільного зізнання.

БЛИЗНЮКИ досягнуть успіху в ролі ораторів, лекторів і вчителів. Особлива удача чекає у справах посередницьких. Вчіться розуміти людей, з якими вам випало співпрацювати.

Від РАКІВ матеріальне становище вимагає рішучих заходів і, можливо, ухвалення він нової ролі. Відповідний період для того, щоб не тільки стати організованішим самому, а й надихнути оточення.

ЛЕВИ вирішать зайнятися чимось новим. Імовірні сюрпризи з боку колег. Можливо, ви звертаєте дуже багато дорогоцінної уваги на те, що про вас подумають оточуючі.

ДІВАМ відповіді на багато питань можна знайти, звернувшись до фахівців або знайомих, які сильні в цій галузі. Саме зараз легко залучити потрібних людей і ввести в ужиток бажані речі.

У ТЕРЕЗИ з’явиться чудова можливість домогтися визнання на робочому місці. Вигоду принесуть угоди, що не афішуються. Вдалий час для бізнесу, торгівлі, громадської діяльності.

СКОРПІОНИ, те, що думають про вас оточуючі, ви здатні вислуховувати тільки з ввічливості. Вдалий період удосконалення старих дій, уточнення планів, отримання таємних знань.

СТРІЛЬЦЯМ, можливо, доведеться скоротити час на розваги: ​​обставини цього тижня вимагатимуть від вас усієї відповідальності та надійності. На багатьох чекають цікаві знайомства та успіхи у творчості.

У КОЗЕРОГОВ зараз найкращий період для зміни іміджу. Деякі готові приступати до ремонту, хоча багато хто вважав за краще якийсь час ще просто пофантазувати на цю тему.

ВОДОЛІЯМ доведеться вести довгі бесіди з людьми, які їм не дуже симпатичні. Не протиставляйте себе особам, які мають владу: зірки зараз заохочують компроміси.

РИБИ, час є сприятливим для вирішення питань, пов’язаних з фінансами. Успіх багато в чому залежатиме від ваших знань та досвіду, ще більше – від готовності ризикнути.

You cannot copy content of this page