fbpx
Перейти до вмісту

Сюрпризи Овнів, удача Тельців та доля Раків: докладний гороскоп на 4 січня ждя кожного знаку зодіаку

  • від

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня

ОВЕН

Постарайтеся сьогодні триматися подалі від великих скупчень людей. Особливо небажаним є перебування серед спортивних уболівальників. Велика ймовірність неприємного випадку.

ТЕЛЕЦЬ

Не дозволяйте іншим робити те, що можете зробити самі. Якщо вийде не дуже добре, не засмучуйтесь. У них вийшло б не краще.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні ви можете виявитися трошки надто злапамятним. Слід враховувати, що це трепле в першу чергу ваші власні нерви.

РАК

Сьогодні для повного щастя вам не вистачатиме лише схвалення оточуючих. Постарайтеся не прогаяти жодного шансу його отримати. Не будьте занадто манірні – снобізм шкідливий для здоров’я.

ЛЕВ

Сьогодні ви дуже легко можете забути, що спілкуєтесь із живими людьми. Постарайтеся не довести до істерики будь-кого, кому доведеться з вами розмовляти, нехай це буде хоча б кожен другий, краще кожен третій.

ДІВА

Сьогоднішній день хороший для того, щоб засукати рукави і кинутися на чергову неорану ділянку робіт. Можливо, вам навіть вдасться не тільки почати, але й довести почате до ладу.

ТЕРЕЗИ

Те, що відбувається безпосередньо з вами і навколо вас знаходиться поки що на початковій стадії. Ви ще можете внести деякі корективи на власний смак.

СКОРПІОН

Сьогодні ви можете продемонструвати свої численні переваги у найвигіднішому світлі. Гріх не скористатися такою можливістю.

СТРІЛЕЦЬ

Дії говорять за себе самі, словесний супровід їм сьогодні не буде потрібний. Тим більше, що ораторське мистецтво нині – не зовсім ваш шлях.

КОЗОРІГ

Вас хтось використовує. Якщо це вас влаштовує, продовжуйте так само, але якщо ви цьому не дуже раді, сьогодні саме той самий день, коли ви можете висловити експлуататору все, що думаєте з мінімальними втратами для себе самого.

ВОДОЛІЙ

Не витрачайте сьогодні свій і чужий час на всілякі словесні вишукування. Інформація повинна виходити від вас у чіткій та зрозумілій формі, інакше можливі малоприємні накладки.

РИБИ

Сьогоднішній день варто провести в компанії друзів, а то вони вже трохи забули, як ви виглядаєте. І взагалі, постарайтеся відновити ряд старих знайомств, вони можуть незабаром знадобитися.